Pulje 1 - Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=40579

Stilling 8-mands efterårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Frufølge ( - LM ) 8 5 1 2 15-6 16
2. Stenløse BK 8 5 1 2 15-7 16
3. Team Solrød KB 8 4 1 3 21-18 13
4. Ballerup-Skovlunde Fodbold 8 3 1 4 13-18 10
5. Greve Fodbold NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
8 1 0 7 8-23 3

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=40579

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldgirls/Sen.Oldgirls +28/ C
Pulje 1

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 13-08-19 18:30 Stenløse BK - Greve Fodbold 4 - 0
Torsdag 15-08-19 18:30 Frufølge ( - LM ) - Team Solrød KB 1 - 1
Onsdag 21-08-19 18:30 Team Solrød KB - Ballerup-Skovlunde Fodbold 3 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Torsdag 22-08-19 18:30 Frufølge ( - LM ) - Greve Fodbold 3 - 0
Tirsdag 27-08-19 18:30 Stenløse BK - Ballerup-Skovlunde Fodbold 4 - 2
Onsdag 28-08-19 18:30 Team Solrød KB - Greve Fodbold 6 - 3
Tirsdag 03-09-19 18:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold - Greve Fodbold 1 - 0
Torsdag 05-09-19 18:30 Frufølge ( - LM ) - Stenløse BK 1 - 0
Tirsdag 10-09-19 18:30 Team Solrød KB - Stenløse BK 2 - 1
Onsdag 11-09-19 18:15 Ballerup-Skovlunde Fodbold - Frufølge ( - LM ) 1 - 4
Mandag 16-09-19 18:45 Greve Fodbold - Stenløse BK 1 - 3
Onsdag 18-09-19 18:00 Team Solrød KB - Frufølge ( - LM ) 3 - 2
Mandag 23-09-19 18:45 Greve Fodbold - Frufølge ( - LM ) 0 - 1
Tirsdag 24-09-19 18:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold - Team Solrød KB 4 - 3
Mandag 30-09-19 18:45 Greve Fodbold - Team Solrød KB 4 - 3
Tirsdag 01-10-19 18:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold - Stenløse BK 1 - 1
Mandag 07-10-19 18:45 Greve Fodbold - Ballerup-Skovlunde Fodbold 0 - 2
Onsdag 09-10-19 19:30 Stenløse BK - Frufølge ( - LM ) 1 - 0
Mandag 21-10-19 18:30 Frufølge ( - LM ) - Ballerup-Skovlunde Fodbold 3 - 0
Onsdag 23-10-19 18:30 Stenløse BK - Team Solrød KB 1 - 0

Til toppen