Pulje 1 - Oldboys +32/ C

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Stilling 8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/ C
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Fodboldklubben Sorø Freja 8 6 1 1 25-12 19
2. Rørby-Værslev NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
8 6 0 2 24-13 18
3. Tølløse Boldklub 8 5 0 3 28-16 15
4. Stenlille If 8 2 0 6 14-26 6
5. Dianalund If 8 0 1 7 18-42 1

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/ C
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/ C
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/ C
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
12-08-19 19:00 Dianalund If - Tølløse Boldklub 5 - 8
12-08-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Stenlille If 4 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
19-08-19 19:30 Tølløse Boldklub - Rørby-Værslev 3 - 0
26-08-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Rørby-Værslev 3 - 1
26-08-19 19:30 Tølløse Boldklub - Stenlille If 4 - 0
02-09-19 18:45 Dianalund If - Fodboldklubben Sorø Freja 0 - 6
02-09-19 19:00 Rørby-Værslev - Stenlille If 3 - 2
09-09-19 18:45 Rørby-Værslev - Dianalund If 5 - 4
09-09-19 19:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Tølløse Boldklub 2 - 1
16-09-19 19:00 Stenlille If - Fodboldklubben Sorø Freja 2 - 5
23-09-19 18:00 Rørby-Værslev - Tølløse Boldklub 4 - 0
23-09-19 18:00 Dianalund If - Stenlille If 2 - 5
02-10-19 19:00 Stenlille If - Tølløse Boldklub 1 - 5
07-10-19 18:00 Fodboldklubben Sorø Freja - Dianalund If 3 - 3
07-10-19 19:00 Stenlille If - Rørby-Værslev 0 - 2
14-10-19 18:00 Dianalund If - Rørby-Værslev 1 - 6
14-10-19 19:30 Tølløse Boldklub - Fodboldklubben Sorø Freja 0 - 2
21-10-19 18:00 Stenlille If - Dianalund If - Kunstgræsbane - bane 1 2 - 1
26-10-19 14:00 Rørby-Værslev - Fodboldklubben Sorø Freja 3 - 0
28-10-19 19:30 Tølløse Boldklub - Dianalund If 7 - 2

Til toppen