Pulje 2 - Oldboys +32/ C

Info

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=40589

Stilling 8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/ C
Pulje 2

Hold Kampe V U T Score Point
1. Raklev 1 10 9 0 1 49-16 27
2. Buerup/reerslev If NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
10 5 1 4 24-15 16
3. Årby NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
10 5 1 4 25-22 16
4. Svallerup-Bjerge G & IF 10 3 2 5 20-23 11
5. Hvidebæk Idrætsforening NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
10 3 2 5 22-31 11
6. Røsnæs Sg&i 10 1 2 7 18-51 5

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/ C
Pulje 2

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/ C
Pulje 2

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Pool=40589

Komplet kampprogram

8-mands efterårsturnering for voksne
Oldboys +32/ C
Pulje 2

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 13-08-19 18:30 Årby - Svallerup-Bjerge G & IF 2 - 0
Tirsdag 13-08-19 19:00 Raklev 1 - Buerup/reerslev If 2 - 1
Onsdag 14-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Røsnæs Sg&i 5 - 4
Mandag 19-08-19 18:30 Buerup/reerslev If - Hvidebæk Idrætsforening - Fodbold, 8-mands 4 - 0
Mandag 19-08-19 19:00 Røsnæs Sg&i - Årby 2 - 6
Mandag 19-08-19 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Raklev 1 2 - 4
Mandag 26-08-19 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Røsnæs Sg&i 1 - 3
Tirsdag 27-08-19 18:30 Årby - Buerup/reerslev If 2 - 2
Onsdag 28-08-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Raklev 1 5 - 7
Mandag 02-09-19 18:30 Buerup/reerslev If - Svallerup-Bjerge G & IF - Fodbold, 8-mands 2 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Tirsdag 03-09-19 18:30 Årby - Hvidebæk Idrætsforening 3 - 0
Tirsdag 03-09-19 19:00 Raklev 1 - Røsnæs Sg&i 15 - 0
Tirsdag 10-09-19 18:30 Røsnæs Sg&i - Buerup/reerslev If 0 - 5
Tirsdag 10-09-19 19:00 Raklev 1 - Årby 3 - 0
Tirsdag 10-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Svallerup-Bjerge G & IF 1 - 1
Mandag 16-09-19 18:30 Buerup/reerslev If - Raklev 1 - Fodbold, 8-mands 1 - 3
Mandag 16-09-19 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Årby 3 - 0
Tirsdag 17-09-19 18:30 Røsnæs Sg&i - Hvidebæk Idrætsforening 2 - 2
Tirsdag 24-09-19 18:30 Årby - Røsnæs Sg&i 7 - 5
Tirsdag 24-09-19 19:00 Raklev 1 - Svallerup-Bjerge G & IF 5 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Onsdag 25-09-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Buerup/reerslev If 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Mandag 30-09-19 17:45 Buerup/reerslev If - Årby - Fodbold, 8-mands 3 - 0
Tirsdag 01-10-19 17:45 Røsnæs Sg&i - Svallerup-Bjerge G & IF 2 - 2
Tirsdag 01-10-19 19:00 Raklev 1 - Hvidebæk Idrætsforening 5 - 1
Mandag 07-10-19 17:30 Røsnæs Sg&i - Raklev 1 0 - 5
Mandag 07-10-19 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Buerup/reerslev If 2 - 3
Onsdag 09-10-19 19:00 Hvidebæk Idrætsforening - Årby 4 - 2
Mandag 14-10-19 17:00 Buerup/reerslev If - Røsnæs Sg&i - Fodbold, 8-mands 3 - 0
Mandag 14-10-19 19:00 Svallerup-Bjerge G & IF - Hvidebæk Idrætsforening 3 - 1
Tirsdag 15-10-19 18:30 Årby - Raklev 1 3 - 0

Til toppen