| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/18 200/14 400/32
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/11 199/13 399/24
3 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 198/11 200/13 398/24
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 197/07 200/10 397/17
5 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 197/05 200/06 397/11
6 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 198/11 198/10 396/21
7 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/10 198/09 396/19
8 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 195/06 199/09 394/15
9 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06 198/13 394/19
10 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07 194/09 393/16
11 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05 196/06 390/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 194/05 199/07 393/12
2 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 197/10 196/06 393/16
3 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 198/12 192/07 390/19
4 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 192/08 196/07 388/15
5 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/03 194/02 387/05
6 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/06 189/03 381/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 197/05 198/10 395/15
2 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 194/07 194/08 388/15
3 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/04 196/04 387/08
4 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening 188/04 191/05 379/09
5 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/05 189/04 377/09
6 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 172/01 176/02 348/03

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 199/14 199/15 398/29

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/05 191/05 384/10
2 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 189/04 194/06 383/10
3 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 191/03 189/06 380/09

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04 195/11 390/15
2 62091 Dorthe Overgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/06 193/05 387/11
3 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04 194/05 386/09
4 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/06 192/07 384/13

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 189/05 191/04 380/09
2 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 189/08 190/04 379/12
3 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 185/00 187/08 372/08
4 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/07 188/07 369/14
5 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 183/03 184/02 367/05

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/10 200/13 398/23
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/09 199/08 396/17
3 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 194/08 197/09 391/17
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/07 190/03 384/10
5 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening 188/04 185/03 373/07

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 199/08 196/09 395/17
2 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 196/10 196/07 392/17
3 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 194/06 196/10 390/16
4 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/03 182/02 375/05
5 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 187/04 184/03 371/07
6 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 180/02 178/02 358/04
7 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 175/00 179/02 354/02
8 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 175/01 173/01 348/02
9 65126 Jens Rønholt Hansen Helsinge S&i - Skytteafd. 175/01 166/02 341/03
10 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 166/01 172/01 338/02

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 199/15 199/10 398/25
2 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/13 199/12 397/25
3 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/06 198/09 397/15
4 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07 198/09 395/16

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 197/07 199/13 396/20
2 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/11 199/06 396/17
3 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 194/03 200/16 394/19
4 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 195/09 197/06 392/15
5 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 197/12 194/07 391/19
6 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 184/07 197/10 381/17
7 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 186/01 188/06 374/07

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/18
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/11
3 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07
4 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 198/11
4 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 198/11
6 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/10
7 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 197/07
8 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 197/05
9 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06
10 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 195/06
11 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 198/12
2 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 197/10
3 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 194/05
4 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/03
5 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 192/08
6 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/06

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 197/05
2 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 194/07
3 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/04
4 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/05
5 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening 188/04
6 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 172/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 199/14

Riffel, 50m - Klasse J2

1 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/05
2 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 191/03
3 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 189/04

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04
2 62091 Dorthe Overgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/06
3 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/06
4 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/04

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 189/08
2 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 189/05
3 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 185/00
4 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 183/03
5 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/07

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/10
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/09
3 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 194/08
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/07
5 80326 Carsten Fries Melby Skytteforening 188/04

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 199/08
2 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 196/10
3 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 194/06
4 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/03
5 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 187/04
6 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 180/02
7 65126 Jens Rønholt Hansen Helsinge S&i - Skytteafd. 175/01
7 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 175/01
9 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 175/00
10 65008 Viggo Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 166/01

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 199/15
2 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/06
3 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 198/13
4 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 197/12
2 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/11
3 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 197/07
4 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 195/09
5 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07
6 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 194/03
7 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 186/01
8 111942 Kasper Hansen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 184/07

Til toppen