Divisionsskydning sommer 3. runde - riffel (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
137182 Emil Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 182.0 182.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 192.0 192.0 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
130292 Kristoffer Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
136856 Dennis Heskjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 165.0 165.0 Hovedskydning
136857 Kristina Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 181.0 181.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 188.0 188.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS2 195.0 195.0 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS2 194.0 194.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 195.0 195.0 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 195.0 195.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
60907 Bjarne Nielsen Roskilde Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 181.0 181.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
69461 INGE RUSBJERG Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
138604 Albert Møgelhøj Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
129950 Josephine Løfqvist Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
138602 Malthe Clausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
138603 Nicolaj Wessel Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
122935 Jeppe Jensen Høng Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 199.0 199.0 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 195.0 195.0 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 198.0 198.0 Mesterskab
138976 Julie Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.0 199.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Mesterskab
80735 Vivi Nielsen Svinninge Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening VS3 188.0 188.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
138677 Nanna Friis Jakobsen Reerslev Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
136849 Karoline Hyldahn Reerslev Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
138991 Alexander Udbjørg Reerslev Skytteforening BK3 151.0 151.0 Hovedskydning
138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
126331 Alex Milton Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
134982 Noa Jepsen Greve Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 181.0 181.0 Hovedskydning
134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK3 157.0 157.0 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
128549 Svend Erik Hansen Reerslev Skytteforening SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VÅ1 189.0 189.0 Hovedskydning
136038 Jesper Jakobsen Reerslev Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
138882 Brit Udbjerg Reerslev Skytteforening FRI 180.0 180.0 Hovedskydning
138881 Johnny Udbjerg Reerslev Skytteforening FRI 178.0 178.0 Hovedskydning
122521 Niklas Blindbæk Holbæk Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
122015 Laurits H. Didriksen Holbæk Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
122014 Johannes H. Didriksen Holbæk Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
134616 Lukas W. Mortensen Ballerup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 197.0 197.0 Mesterskab
136073 Magnus Lindegaard Davidsen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.0 191.0 Mesterskab
135616 Marc Redtz Juhl Højby Skytteforening, Sjælland BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening BK1 188.0 188.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i BK3 183.0 183.0 Mesterskab
124157 Rasmus Larsen Gimlinge Sg&i BK2 181.0 181.0 Hovedskydning
136919 Jimmi Petersen Gimlinge Sg&i BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
136919 Jimmi Petersen Gimlinge Sg&i BK3 185.0 185.0 Mesterskab
124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i BK1 193.0 193.0 Mesterskab
124156 Mads Larsen Gimlinge Sg&i J2 188.0 188.0 Hovedskydning
138908 John-Robert Carlsson Gimlinge Sg&i SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
138905 Thomas Schou Gimlinge Sg&i VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
59504 Lena Jensen Gimlinge Sg&i SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
59509 Kurt Linhart Jensen Gimlinge Sg&i SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131052 Joshua Schønher Korsør Skytteforening BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
137333 Emil Birch Korsør Skytteforening BK3 168.0 168.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
130445 Keld Larsen Korsør Skytteforening FRI 181.0 181.0 Hovedskydning
124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Gundsølille Sg&if VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 193.0 193.0 Hovedskydning
131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
136858 Jasmin Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 144.0 144.0 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 190.0 190.0 Hovedskydning

Til toppen