Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 50m - Individuel 50 m finale Jun (F)
1
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
399
102,7
501,7
Finale: 51,6 | 10,1 | 9,9 | 10,4 | 10,6 | 10,1
2
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
398
103,6
501,6
Finale: 51,4 | 10,9 | 9,5 | 10,4 | 10,9 | 10,5
3
104164
Peter Bär
Grænseegnens Skytteforening
398
102,9
500,9
Finale: 51,9 | 10,5 | 9,6 | 9,9 | 10,7 | 10,3
4
129840
Hans Christian Rettrup Henriksen
Særslev Skytteforening
398
102,2
500,2
Finale: 52,3 | 10,0 | 9,8 | 10,3 | 9,8 | 10,0
5
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
398
101,6
499,6
Finale: 51,3 | 10,5 | 9,5 | 10,5 | 9,2 | 10,6
6
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
398
101,3
499,3
Finale: 51,0 | 10,2 | 9,3 | 10,7 | 9,7 | 10,4
Riffel, 50m - Individuel 50 m finale BK (F)
1
132396
Mikkeline Vibe Christensen
Helle Skytteforening
400
104,4
504,4
Finale: 52,0 | 10,2 | 10,1 | 10,8 | 10,6 | 10,7
2
133776
Mikkel Henriksen
Ravnsborg Skytteforening
400
103,8
503,8
Finale: 50,8 | 10,7 | 10,4 | 10,8 | 10,2 | 10,9
3
107515
Sune Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
400
103,6
503,6
Finale: 53,2 | 9,9 | 10,1 | 10,4 | 9,7 | 10,3
4
135995
Lærke Søndergaard
Skive skytteforening
399
103,5
502,5
Finale: 50,9 | 10,8 | 10,5 | 10,3 | 10,6 | 10,4
5
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
399
102,9
501,9
Finale: 50,9 | 10,4 | 10,5 | 10,3 | 10,0 | 10,8
6
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
399
102,5
501,5
Finale: 50,8 | 10,2 | 10,4 | 10,3 | 10,0 | 10,8
7
125478
Alexander Holmstrøm Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
399
102,1
501,1
Finale: 51,7 | 9,6 | 10,6 | 10,6 | 9,6 | 10,0
8
114306
Victoria Andrea Ager Höy
Østerlars Skytteforening
399
101,9
500,9
Finale: 50,9 | 10,4 | 9,8 | 10,6 | 9,9 | 10,3
9
117498
Christoffer Jensen
Thisted Skyttekreds
399
101,6
500,6
Finale: 50,4 | 10,2 | 10,1 | 10,5 | 9,9 | 10,5
10
123669
Maja Pedersen
Skytteklubben DSB/ASF
399
101,1
500,1
Finale: 49,5 | 10,3 | 10,2 | 10,6 | 10,2 | 10,3
Riffel, 50m - Mesterskab BK1
1
107515
Sune Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
200/16
200/16
400/32
2
133776
Mikkel Henriksen
Ravnsborg Skytteforening
200/17
200/14
400/31
3
132396
Mikkeline Vibe Christensen
Helle Skytteforening
200/17
200/12
400/29
4
135995
Lærke Søndergaard
Skive skytteforening
199/13
200/13
399/26
5
123669
Maja Pedersen
Skytteklubben DSB/ASF
199/10
200/11
399/21
6
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
199/08
200/12
399/20
7
114306
Victoria Andrea Ager Höy
Østerlars Skytteforening
199/09
200/11
399/20
8
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
200/12
199/13
399/25
9
125478
Alexander Holmstrøm Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
200/15
199/10
399/25
10
117498
Christoffer Jensen
Thisted Skyttekreds
200/11
199/11
399/22
11
111707
Rasmus Knudsen Nissen
Sønderborg Skyttekreds
199/14
199/11
398/25
12
132214
Maja Olesen
Sparta Idrætsforening
199/11
199/13
398/24
13
137364
Ida Damtoft Nielsen
Otterup Skytteforening
199/12
199/09
398/21
14
134614
Tobias Christoffersen
Ballerup Skytteforening
199/09
199/05
398/14
15
136358
Marie Kej Eskesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
200/17
198/09
398/26
16
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
200/15
198/09
398/24
17
128497
Liane Filtenborg Hessler
Sparta Idrætsforening
200/11
198/11
398/22
18
132346
Amalie Kold Lebæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
200/12
198/10
398/22
19
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
200/05
198/10
398/15
20
135834
Josefine Søby Johnsen
Viborg Skytteforening
197/10
200/11
397/21
21
131940
Maja Kock-Jensen
Aakirkeby Skytteforening
197/08
200/07
397/15
22
121606
Jamie Illner
Sønderborg Skyttekreds
198/07
199/15
397/22
23
120445
Toke Simonsen
Vodskov Skytteforening
198/11
199/11
397/22
24
115852
Lukas Jensen
Samsø Skytteforening
198/10
199/09
397/19
25
122941
Helene Eckardt
Horne Skytteforening
198/10
199/06
397/16
26
125142
Mads Knudsen Friis
Helle Skytteforening
199/11
198/12
397/23
27
117316
Nanna Petersen
Otterup Skytteforening
199/11
198/11
397/22
28
110291
Henriette Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/12
198/08
397/20
29
119545
Rasmus Tøtrup Pedersen
Helle Skytteforening
199/07
198/08
397/15
30
130503
Pauline Alling Andreassen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
200/14
197/12
397/26
31
127551
Frederikke Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/13
197/10
397/23
32
128487
Bertil Vinther Krag
Bullerup Skyttekreds
196/09
200/10
396/19
33
126856
Andreas Zeeberg
Melby Skytteforening
197/09
199/11
396/20
34
129835
Niklas Segel Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
197/08
199/09
396/17
35
121466
Matti Gashi Ottsen
Randers Skyttekreds
197/08
199/07
396/15
36
129387
Christoph Viller
Karup Skytteforening
198/11
198/12
396/23
37
115636
Johanne Petra Skaarup Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
199/13
197/09
396/22
38
137131
Frederikke Bladt
Sparta Idrætsforening
200/05
196/05
396/10
39
127598
Lukas Karstens
Vojens Skytteforening
195/09
200/11
395/20
40
130942
Gry Von Benzon
Ganløse Skytteforening
196/08
199/12
395/20
41
136694
Annabelle Janner Borved
Viborg Skytteforening
196/08
199/09
395/17
42
131280
Christian E. Andersen
Skive skytteforening
197/07
198/08
395/15
43
129811
Malthe Juul Jensen
Vodskov Skytteforening
197/04
198/09
395/13
44
123401
Mikkel Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
198/10
197/10
395/20
45
131282
Tobias Iversen
Skive skytteforening
198/08
197/11
395/19
46
124567
Morten P. Lindevall
Næstved Skytteforening
198/09
197/10
395/19
47
99867
Mia Hviid Sørensen
Midtdjurs skytteforening
198/09
197/08
395/17
48
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
199/08
196/12
395/20
49
118679
Andreas Lass
Sønderborg Skyttekreds
199/12
196/07
395/19
50
124241
Andreas Kristoffersen
Nyvest Skytteforening
199/10
196/06
395/16
51
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
199/07
196/08
395/15
52
118982
Jonas Høegh Thomsen
Sjørring Skytteforening
195/08
199/11
394/19
53
133365
Jørgen Christian Helms Dalgaard
Samsø Skytteforening
195/09
199/10
394/19
54
131054
Tristan Jessen
Samsø Skytteforening
196/09
198/11
394/20
55
120875
Casper Snedker
Karby Skyttekreds
196/06
198/11
394/17
56
127675
Mark Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
196/10
198/06
394/16
57
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
197/10
197/09
394/19
57
128820
Amalie Mogensen Jensen
Højby Skytteforening
197/10
197/09
394/19
59
134744
Anton Volmer
Ravnsborg Skytteforening
197/08
197/08
394/16
60
126353
Jeppe Knudsen Nissen
Sønderborg Skyttekreds
197/09
197/05
394/14
61
130801
Heidi Madsen
Ribe Skyttekreds
198/10
196/09
394/19
62
128747
Julie S. Kjøller
Otterup Skytteforening
198/10
196/08
394/18
63
120929
Tobias Godske Højgaard
Viborg Skytteforening
198/06
196/09
394/15
64
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
198/08
196/05
394/13
65
137465
Anna Victoria Dohn Rix
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/10
195/06
394/16
66
120339
Alexander Berth
Randers Skyttekreds
195/13
198/08
393/21
67
134450
Anton Vang-Olsen
Ravnsborg Skytteforening
195/06
198/07
393/13
68
126538
Viktor Sørensen
Helle Skytteforening
196/09
197/10
393/19
69
127729
Bjarke Balcer
Ornebjerg Skytteforening
196/08
197/10
393/18
70
131937
Ingeborg Louise Stenby Kjøller
Klemensker IF, Skytteafdelingen
196/07
197/09
393/16
71
112500
Emilia Katrine Lund
Alslev Skytteforening
196/10
197/06
393/16
72
135552
Mia Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
196/06
197/09
393/15
73
123764
Mathilde Bredgaard
Tuse Skytteforening
196/05
197/05
393/10
74
123848
Matthias Kaas Damgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/09
196/11
393/20
75
122679
Madeleine Liv Larsen
Bullerup Skyttekreds
197/07
196/05
393/12
76
136945
Natalie Kjeldbjerg
Otterup Skytteforening
198/08
195/09
393/17
77
136270
Andrii Krop
Viborg Skytteforening
195/05
197/09
392/14
78
126481
Lau Valsgaard Sørensen
Viborg Skytteforening
196/10
196/13
392/23
79
123230
Keven Axel Sørensen
Viborg Skytteforening
196/08
196/11
392/19
80
135858
Matias Ligaard
Skytteklubben DSB/ASF
196/08
196/07
392/15
81
131148
Luka S. Larsen
Næstved Skytteforening
196/08
196/06
392/14
81
119002
Daniel Lærke Christiansen
Højby Skytteforening, Sjælland
196/08
196/06
392/14
83
127227
Louise Truelsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
196/07
196/05
392/12
84
134717
Rosa Ørnkilde Murning
Jørlunde Skytteforening
196/05
196/04
392/09
85
132299
Nanna Henriks
Vestfalster Skytteforening
197/14
195/08
392/22
86
123560
Jakob Andersson
Ølstykke Skytteforening
197/11
195/08
392/19
87
120709
Sinuhe Mondrup
Samsø Skytteforening
197/10
195/08
392/18
88
126288
Mathias Thomsen
Vissenbjerg Skytteforening
197/11
195/07
392/18
89
132343
Frederikke Abildgaard
Hjørring Skytteforening
197/06
195/08
392/14
90
128667
Sebastian Jensen
Horne Skytteforening
198/08
194/07
392/15
91
128063
Nikoline Bak Nielsen
Sjørring Skytteforening
199/10
193/08
392/18
92
117658
Victoria Knudsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
199/08
193/08
392/16
93
124745
Thomas Matzen
Tuse Skytteforening
199/08
193/07
392/15
94
132757
Rasmus Skovlyst Frederiksen
Skjern Skytteforening
194/06
197/07
391/13
95
122366
Simon Frisk Lund
Sønderborg Skyttekreds
196/10
195/08
391/18
96
122829
Bent Langkjær Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
196/12
195/06
391/18
97
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/08
194/05
391/13
98
134392
Nicolai Vang Høgh Olesen
Hem Skytteforening
195/06
195/05
390/11
99
123115
Albert Frederik Woller
Sorø Skytteforening
196/09
194/08
390/17
100
121413
Mette Pettersson
Jørlunde Skytteforening
196/06
194/07
390/13
101
114370
Carl-Emil Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/10
193/08
390/18
102
125055
Magda Joensen
Skjern Skytteforening
197/06
193/03
390/09
103
127774
Nicolai Baltzer Rasmussen
Randers Skyttekreds
198/08
192/06
390/14
104
109462
Jakob Øster
Samsø Skytteforening
198/09
192/04
390/13
105
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
198/09
192/03
390/12
106
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
193/07
196/07
389/14
107
125878
Mads Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
194/07
195/09
389/16
108
116783
Mads Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
194/05
195/07
389/12
109
123604
Line Thomsen
Vojens Skytteforening
196/04
193/04
389/08
110
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
198/10
191/04
389/14
111
126150
Magnus Holm Rodding
Vejle Skytteforening
191/06
197/08
388/14
112
129690
Sally Grotkjær Grunnet Sørensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
194/04
194/08
388/12
113
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
195/09
193/07
388/16
114
134834
Laura Cecilie Kvistgaard Toft Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
195/06
193/06
388/12
115
120708
Nefer Sofia Mondrup
Samsø Skytteforening
196/12
192/06
388/18
116
135920
Freya Poulsen
Helle Skytteforening
196/07
192/08
388/15
117
136337
Andreas Kjær Tilsted Bojesen
Thisted Skyttekreds
197/09
191/09
388/18
118
136990
Tobias Felix Andersen
Ølstykke Skytteforening
194/08
193/06
387/14
119
122737
Casper Iversen
Ornebjerg Skytteforening
194/06
193/06
387/12
120
117830
Casper Johansen
Skive skytteforening
197/10
190/05
387/15
121
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
192/06
194/07
386/13
122
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
192/06
194/06
386/12
123
126984
Cecilie Borg Trampedach
Midtdjurs skytteforening
194/06
192/09
386/15
124
119480
Magnus Buk Henriksen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/08
191/04
386/12
125
128738
Jens-Christian Steenholdt
Vojens Skytteforening
196/10
190/07
386/17
126
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
192/04
193/04
385/08
127
131129
Marcus Nickelmann
Ammitsbøl Sg&i
192/01
193/04
385/05
128
130651
Matti Elbæk
Korsør Skytteforening
194/07
191/02
385/09
129
135836
Tobias Davidsen
Viborg Skytteforening
193/03
190/03
383/06
130
131631
Silas Petersen
Damsholte Skytteforening
197/10
108/02
305/12
Riffel, 50m - Mesterskab BK2
1
105648
Andreas Borchers
Horne Skytteforening
198/11
199/10
397/21
2
135897
Nikolaj Lavad Clausen
Sønderborg Skyttekreds
199/13
198/11
397/24
3
124344
Malte Lautrup
Sparta Idrætsforening
199/08
198/08
397/16
4
134500
Laura Friis Kriegbaum
Viborg Skytteforening
195/10
200/12
395/22
5
135859
Line Mandrup
Næstved Skytteforening
198/08
197/09
395/17
6
135291
Klara Ager
Karby Skyttekreds
199/06
196/06
395/12
7
134355
Andy Bjerregaard
Randers Skyttekreds
200/11
195/07
395/18
8
132445
Thore Frank
Søborg SG&I
195/07
199/11
394/18
9
133058
Erica Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
196/07
198/11
394/18
10
127852
Maria Dahl
Reerslev Skytteforening
196/09
198/06
394/15
11
134577
Mads Ramlau Hansen
Sønderborg Skyttekreds
197/08
197/09
394/17
12
137321
Marius Aagaard Laursen
Midtdjurs skytteforening
199/10
195/08
394/18
13
131855
Mikkel Elfstrøm kofoed
Østerlars Skytteforening
197/08
196/12
393/20
14
138432
Sofia Christiansen
Otterup Skytteforening
197/08
196/08
393/16
15
138431
Maja Christiansen
Otterup Skytteforening
194/04
198/09
392/13
16
134382
Laurits Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
195/09
197/08
392/17
17
131979
Marcus Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
195/08
197/08
392/16
18
137132
Cecilie Nielsen
Sparta Idrætsforening
195/09
197/06
392/15
19
127308
Iris Brock
Gråsten Skytteforening
196/07
196/11
392/18
20
138606
Ditte-Marie Dahlgren
Ganløse Skytteforening
196/07
196/08
392/15
21
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
196/05
196/07
392/12
22
126109
William Hansen
Sønderborg Skyttekreds
198/08
194/04
392/12
23
136634
Mathias Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
198/07
194/04
392/11
24
124366
Pernille Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
199/11
193/07
392/18
25
135176
Mikkel Eldrup
Ballerup Skytteforening
191/06
200/02
391/08
26
138008
Daniel Holm Hansen
Skytteklubben DSB/ASF
195/08
196/10
391/18
27
134716
Josefine Andersen
Jørlunde Skytteforening
196/05
195/07
391/12
28
124639
Sarah Ebbensgaard Grunstrup
Greve Skytteforening
196/06
195/06
391/12
29
137690
William Hesel Rasmussen
Højby Skytteforening
197/06
194/04
391/10
30
127125
Jamie Køller Vejrum
Randers Skyttekreds
192/04
198/06
390/10
31
135344
Maya Worm Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
193/07
197/09
390/16
32
132697
Mathilde Nykjær Hallstrøm
Midtdjurs skytteforening
193/05
197/06
390/11
33
125039
Willads Mejdahl Brandt
Trehøje Skytteforening
195/07
195/05
390/12
34
136502
Sebastian Brorson Falconi
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/06
195/05
390/11
35
114946
Elias Erbs
Frederikshavn Skyttekreds
196/05
194/08
390/13
36
132173
Lau Schmidt Petersen
Maribo Skytteforening
196/06
194/06
390/12
37
121033
Mads Kreutzer Rosager
Ammitsbøl Sg&i
197/07
193/04
390/11
38
137078
Jonas Bruun
Søborg SG&I
192/08
197/07
389/15
39
123397
Kristian Brock
Gråsten Skytteforening
194/05
195/07
389/12
40
131615
Alexandra Boisen
Damsholte Skytteforening
194/03
195/04
389/07
41
134836
Otto Lykkeberg Kiil
Frederikssund Skytteforening, IF1864
195/06
194/06
389/12
42
126886
Laurits Pinnerup
Hem Skytteforening
195/05
194/06
389/11
43
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
196/04
193/02
389/06
44
133926
Soma Borhi
Thisted Skyttekreds
197/09
192/08
389/17
45
126717
Frederik Hjorth
Brørup Skyttekreds
198/06
191/05
389/11
46
126788
Alberte Bødtker
Midtdjurs skytteforening
190/03
198/10
388/13
47
133863
Kasper Stenskjær
Trehøje Skytteforening
192/02
196/11
388/13
48
125251
Christoffer Andersen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
192/06
196/06
388/12
49
134415
Jeppe Dalegaard
Ammitsbøl Sg&i
193/06
195/09
388/15
50
132695
Daniela Plath
Broagerlands Skytteforening
193/05
195/07
388/12
51
138693
Jasmin Kjøller Veirum
Randers Skyttekreds
194/07
194/06
388/13
52
124317
Jonas Jepsen
Sjørring Skytteforening
195/08
193/05
388/13
53
129209
Andreas Gravers Christensen
Tistrup Skytteforening
195/07
193/05
388/12
54
132144
Daniel T. Enoch
Skjern Skytteforening
196/08
192/07
388/15
55
135682
Simon Holbøll Mølgaard
Trehøje Skytteforening
196/08
192/04
388/12
56
125216
Kirstine M. C. B. Ravnholt
Randers Skyttekreds
197/11
191/06
388/17
57
131006
Silje Jensen
Sparta Idrætsforening
197/06
191/05
388/11
58
119881
Benjamin Ibsen
Skytteklubben DSB/ASF
190/07
197/09
387/16
59
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
191/05
196/08
387/13
60
135768
Magnus Christiansen
Vejle Skytteforening
192/04
195/06
387/10
61
135619
Mikkel Frøkov
Jørlunde Skytteforening
192/03
195/05
387/08
62
133162
Daniel Olm
Ringsted Skytteforening
193/07
194/09
387/16
63
136894
Tino B. R. Pedersen
Randers Skyttekreds
193/09
194/05
387/14
64
134099
Pil Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
194/06
193/05
387/11
65
137082
Anders Bjerrehus
Søborg SG&I
194/07
193/03
387/10
66
132756
Emma Overgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
195/13
192/04
387/17
67
134718
Liva Marie Christensen
Jørlunde Skytteforening
195/08
192/06
387/14
68
130941
Jonas Møller Kristensen
Sjørring Skytteforening
195/07
192/05
387/12
69
134479
Rebekka Maria Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
196/11
191/05
387/16
70
137080
Birk Fischer
Søborg SG&I
196/06
191/04
387/10
71
129138
Magnus Lejsgaard Jensen
Skjern Skytteforening
197/08
190/05
387/13
72
127236
Kristian A. Larsen
Trehøje Skytteforening
198/07
189/03
387/10
73
112499
Anna Marie Lund
Alslev Skytteforening
188/05
198/08
386/13
74
117954
Jonas Stryhn
Tingsted Skytteforening
191/06
195/07
386/13
75
135085
Max Nøkleby Rønde
Silkeborg Skyttekreds
192/05
194/03
386/08
76
130877
Alexander Goldbeck
Tingsted Skytteforening
193/07
193/06
386/13
77
131938
William Elias Stenby Kjøller
Klemensker IF, Skytteafdelingen
194/06
192/05
386/11
78
123534
Mathias Aaes Thomsen
Skjern Skytteforening
191/07
194/06
385/13
79
129887
Stephanie Kristensen
Damsholte Skytteforening
192/08
193/05
385/13
80
133881
Lucas Thuesen
Ringsted Skytteforening
192/05
193/03
385/08
81
138749
Mathias Guldberg Bang
Vejle Skytteforening
193/04
192/07
385/11
82
138522
Magnus Bech Jensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
193/06
192/05
385/11
83
126149
Mads Friedrichsen
Vejle Skytteforening
193/05
192/05
385/10
84
126956
Oliver Budtz
Greve Skytteforening
193/07
192/01
385/08
85
133527
Mads Jensen
Sønderborg Skyttekreds
193/03
192/05
385/08
86
125253
Filucca Caroline Ager Höy
Østerlars Skytteforening
195/06
190/04
385/10
87
134695
Alexander Abildgaard
Hjørring Skytteforening
190/05
194/09
384/14
88
131623
Samm Borsiczky
Thisted Skyttekreds
191/05
193/05
384/10
89
138084
Frederik Rasmussen
Randers Skyttekreds
192/07
192/04
384/11
90
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
192/08
192/03
384/11
91
136183
Asger Halfdan Buur Maier
Ammitsbøl Sg&i
190/02
193/07
383/09
92
136244
Rebecca Nielsen
Damsholte Skytteforening
190/03
193/05
383/08
93
136602
Anne Bøje
Løsning-Hedensted Skytteforening
191/03
192/08
383/11
94
133057
Amalie Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
192/08
191/04
383/12
95
131957
Andreas Kanstrup Sørensen
Vojens Skytteforening
193/04
190/04
383/08
96
136722
Jakob Gade Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
187/06
195/04
382/10
97
126887
Thea Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
189/04
193/06
382/10
98
131844
Sebastian Nielsen
Høng Skytteforening
191/07
191/05
382/12
99
123656
Valdemar Langkilde
Viborg Skytteforening
191/03
191/03
382/06
100
128878
Emma Ehrhorn
Horne Skytteforening
192/04
189/03
381/07
101
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
192/06
189/01
381/07
102
136163
Markus Sandberg
Randers Skyttekreds
191/04
189/06
380/10
103
131397
Emil Tanderup
Hem Skytteforening
193/05
187/03
380/08
104
134135
Valdemar Skyldal
Samsø Skytteforening
189/05
190/03
379/08
105
127818
Kasper Skjøt Larsen
Ribe Skyttekreds
191/02
187/03
378/05
106
131956
Victor Hammer
Vojens Skytteforening
186/02
191/06
377/08
107
128987
Mads Kaspersen
Ringsted Skytteforening
187/05
190/04
377/09
108
131819
Asger Rohde Johansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
189/05
188/04
377/09
109
129343
Anton Kremmer Jensen
Samsø Skytteforening
187/04
188/05
375/09
110
136731
Carl Jochimsen
Vojens Skytteforening
185/02
189/03
374/05
111
127713
Nicklas Nielsen
Tuse Skytteforening
181/06
192/05
373/11
112
134671
Kasper Hansen
Ringsted Skytteforening
184/00
188/05
372/05
113
135317
Lukas Kling Larsen
Horne Skytteforening
184/01
188/04
372/05
114
127953
Mads L. Holst
Løsning-Hedensted Skytteforening
186/04
186/02
372/06
115
134478
Sebastian Peter Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
184/02
185/02
369/04
116
131191
Castor Larsen
Tuse Skytteforening
187/05
182/02
369/07
117
133426
Yasmina Winther
Gråsten Skytteforening
183/00
185/03
368/03
Riffel, 50m - Mesterskab BK3
1
131717
Matilde Engel Thomsen
Them Skytteforening
197/10
199/10
396/20
2
137292
Jackie Christiansen
Vestfalster Skytteforening
200/08
196/06
396/14
3
125011
Søren Hedegaard
Vojens Skytteforening
200/12
194/06
394/18
4
120581
Nicklas Klein Follmann
Jelling fS
196/12
197/08
393/20
5
131409
Josephine Gierahn
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
198/10
195/09
393/19
6
136083
Jens Pedersen
Gråsten Skytteforening
195/06
197/07
392/13
7
137433
Amalie Beyer Jørgensen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
195/07
195/08
390/15
8
137228
Viktor Birch Larsen
Kværndrup Idrætsforening
196/07
194/05
390/12
9
138960
Charlotte Quitzau
Tommerup Skytteforening
196/05
194/06
390/11
10
138088
Anton Fraaby Andersen
Mullerup Skytteforening
196/06
193/05
389/11
11
126323
Nikita Forsman
Tommerup Skytteforening
193/07
195/08
388/15
12
136725
Kasper Sune Larsen
Høng Skytteforening
191/03
196/04
387/07
13
138952
Kevin Regnersen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
194/07
193/02
387/09
14
135630
Nikolaj Greve
Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
192/07
194/05
386/12
15
135963
Gustav Aakjær
Aakirkeby Skytteforening
196/08
190/04
386/12
16
138983
Alfred Just Pedersen
Ørre Skytteforening
192/06
193/06
385/12
17
108110
Tobias Bøgh Jensen
Vodskov Skytteforening
191/05
193/06
384/11
18
135495
Bertram Fjordbak
Hjørring Skytteforening
190/03
193/06
383/09
19
119242
Alexander Lorentzen
Mullerup Skytteforening
194/06
189/04
383/10
20
137266
Cille Uttrup
Midtdjurs skytteforening
190/06
190/04
380/10
21
136904
Celina Albrechtsen
Broagerlands Skytteforening
190/05
190/02
380/07
22
132787
Jeppe Steenstrup
Tingsted Skytteforening
188/03
191/01
379/04
23
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
190/03
189/07
379/10
24
133055
Valdemar Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
191/02
188/05
379/07
25
139195
Smilla Vigsø Nielsen
Vodskov Skytteforening
186/02
192/04
378/06
26
139167
Zara Lorentzen
Mullerup Skytteforening
190/04
188/05
378/09
27
136195
Benjamin Jensen
Korsør Skytteforening
190/03
188/02
378/05
28
129895
Sarah Rosenkjær
Horne Skytteforening
192/06
186/01
378/07
29
135181
William Pedersen
Ringsted Skytteforening
185/03
192/06
377/09
30
138530
Morgan Jakobsen
Søborg SG&I
189/03
187/01
376/04
31
127829
Villads Kottal Andersen
Ribe Skyttekreds
186/01
189/03
375/04
32
136509
Malik Albæk Hansen
Horne Skytteforening
192/09
183/03
375/12
33
137385
Michael Kruse
Randers Skyttekreds
185/03
188/04
373/07
34
134777
Simon Moustgaard Klit
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/03
185/02
372/05
35
134815
Nicolas Larsen
Dalum Skytteforening
194/06
177/01
371/07
36
131228
Viggo Anton Laursen
Hem Skytteforening
188/05
180/01
368/06
37
138701
Alexander Kirkeby Krautwald
Ørre Skytteforening
186/01
180/01
366/02
38
137788
Anne Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/02
179/03
366/05
39
138700
Nikoline Kirkeby Krautwald
Ørre Skytteforening
186/01
179/03
365/04
40
134773
Mikkel Jørgensen
Tommerup Skytteforening
182/03
182/03
364/06
41
138696
Bjørn Andsbjerg
Ørre Skytteforening
185/01
179/01
364/02
42
136501
Tobias Brorson Falconi
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
181/01
182/03
363/04
43
138926
Rasmus Dalegaard
Ammitsbøl Sg&i
177/03
185/03
362/06
44
131279
Celina Hattesen
Broagerlands Skytteforening
178/02
184/02
362/04
45
136126
Jack Bak
Løsning-Hedensted Skytteforening
179/03
183/01
362/04
46
138344
Lucas Rødkær Andersen
Silkeborg Skyttekreds
181/02
181/03
362/05
47
135618
Mathias Skov
Østerlars Skytteforening
178/01
179/03
357/04
48
138703
Agnethe Lund Jensen
Ørre Skytteforening
179/02
176/02
355/04
49
138697
Noah Pedersen
Ørre Skytteforening
183/00
172/01
355/01
50
129913
Alfred Kristoffersen
Nyvest Skytteforening
175/01
177/01
352/02
51
134134
Johanne Skyldal
Samsø Skytteforening
178/01
169/03
347/04
52
132907
Søs Wilhemsen Schmuck
Broagerlands Skytteforening
165/01
174/01
339/02
53
139217
Bastian Pedersen
Ørre Skytteforening
164/00
159/01
323/01
54
134644
Rasmus Fihl
Ørre Skytteforening
153/01
160/01
313/02
55
135053
Valdemar Lejsgaard Ingemann
Skjern Skytteforening
131/02
152/00
283/02
Riffel, 50m - Mesterskab J1
1
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
199/12
200/09
399/21
2
104164
Peter Bär
Grænseegnens Skytteforening
198/10
200/14
398/24
3
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
198/11
200/13
398/24
4
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
198/10
200/12
398/22
5
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
199/07
199/12
398/19
6
129840
Hans Christian Rettrup Henriksen
Særslev Skytteforening
200/16
198/07
398/23
7
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
200/09
198/07
398/16
8
112078
Kristoffer Kvorning
Viborg Skytteforening
197/13
200/14
397/27
9
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
199/11
198/09
397/20
10
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
200/13
197/09
397/22
11
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
197/06
199/11
396/17
12
120122
Melika Andersen
Ravnsborg Skytteforening
198/10
198/14
396/24
13
120920
Emma Klinck
Horne Skytteforening
198/09
198/10
396/19
14
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
198/09
198/08
396/17
15
109881
Annika Stokkebro Hansen
Otterup Skytteforening
198/06
198/10
396/16
16
124353
Jeppe Galsgaard
Viborg Skytteforening
199/08
197/07
396/15
17
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
196/09
199/08
395/17
18
113511
Amanda M. Kongensgaard
Boddum-Ydby Skytteforening
197/10
198/11
395/21
19
127460
Emma Falck Lauridsen
Bramming Skytteforening
198/10
197/10
395/20
20
120036
Rasmus Nissen
Østerlars Skytteforening
198/06
197/08
395/14
21
89769
Henrik Hylsebeck Nielsen
Særslev Skytteforening
199/10
196/08
395/18
22
101919
Lonnie Heby Pedersen
Vodskov Skytteforening
199/08
196/09
395/17
23
101490
Christoffer Røjkjær
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/09
196/07
395/16
24
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
200/18
195/07
395/25
25
117411
Josefine Woller
Sorø Skytteforening
195/09
199/14
394/23
26
117267
Niclas L. Seifen
Grænseegnens Skytteforening
195/03
199/08
394/11
27
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
196/09
198/11
394/20
28
114363
Jacob Allan Mortensen
Samsø Skytteforening
196/09
198/09
394/18
29
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
197/12
197/09
394/21
30
110239
Xenia M. K. Rasmussen
Ravnsborg Skytteforening
197/07
197/12
394/19
31
93472
Anne Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
197/07
197/04
394/11
32
113869
Christian Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
198/10
196/08
394/18
33
126141
Laura Petersen
Skive skytteforening
199/07
195/04
394/11
34
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
193/07
200/08
393/15
35
125887
Nanna Mathiesen
Helle Skytteforening
197/10
196/11
393/21
36
114505
Søren Nørbjerg Larsen
Boddum-Ydby Skytteforening
197/10
196/08
393/18
37
123264
Christian Sørensen
Jørlunde Skytteforening
197/06
196/10
393/16
38
118127
Linda Kirkegaard Lager
Ørre Skytteforening
194/08
198/11
392/19
39
123856
Daniel Paludan
Høng Skytteforening
197/10
195/09
392/19
40
115451
Magnus Sønderskov Nielsen
Thisted Skyttekreds
199/13
193/06
392/19
41
101594
Victor Thomsen
Viborg Skytteforening
192/04
199/11
391/15
42
111680
Emil M. Jørgensen
Ravnsborg Skytteforening
193/08
198/09
391/17
43
118128
Elisabeth Kirkegaard Lager
Ørre Skytteforening
197/06
194/09
391/15
44
135972
Frederik Raaberg
Vejle Skytteforening
192/03
198/08
390/11
45
122114
Simon Rosenkjær
Horne Skytteforening
197/11
193/09
390/20
46
98238
Kasper Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
197/05
193/05
390/10
47
116842
Josefine Bachmann
Lyngby Skyttekreds
192/04
197/08
389/12
48
112684
Jonas Nørgård
Karby Skyttekreds
195/07
194/08
389/15
49
117015
Kasper Kristiansen
Viborg Skytteforening
197/10
192/07
389/17
50
113585
Anders Christian Uhrenholt
Vodskov Skytteforening
196/10
192/05
388/15
51
121102
Maximilian Laschke
Grænseegnens Skytteforening
191/04
196/08
387/12
52
119521
Sofie Nielsen
Trehøje Skytteforening
194/03
192/06
386/09
53
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
195/07
191/06
386/13
54
116598
Nicolai Mathiesen
Helle Skytteforening
193/05
191/08
384/13
Riffel, 50m - Mesterskab J2
1
128562
Mikkel Johansen
Ravnsborg Skytteforening
198/08
199/10
397/18
2
126232
Daniel Klærke
Silkeborg Skyttekreds
199/09
197/09
396/18
3
112824
Victoria Conradsen
Særslev Skytteforening
198/09
197/09
395/18
4
122364
Emma Sofia Vogt Widtfeldt
Sønderborg Skyttekreds
197/06
197/02
394/08
5
118558
Jonas Tilsted
Boddum-Ydby Skytteforening
198/10
196/08
394/18
6
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
195/06
198/08
393/14
7
91409
Kristine Rosenlund
Bramming Skytteforening
196/08
197/08
393/16
8
114084
Magnus Ølgod
Brørup Skyttekreds
198/08
195/08
393/16
9
101420
Mads Larsen Glöss
Karby Skyttekreds
197/08
195/06
392/14
10
124713
Luna Petersen
Skive skytteforening
198/11
194/08
392/19
11
110010
Astrid Sofie Uglebjerg
Dalum Skytteforening
198/11
194/07
392/18
12
122123
Tobias Holm Hansen
Vodskov Skytteforening
193/05
198/08
391/13
13
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
193/02
198/08
391/10
14
137836
Jessica Sørensen
Sparta Idrætsforening
194/09
197/10
391/19
15
15758
Trine Weinreich Klit Andersen
Vester Hassing Skytteforening
195/09
196/11
391/20
16
108971
Jannik Grouleff Colding
Kongsted Skytteforening
195/06
196/09
391/15
17
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
195/06
196/05
391/11
18
107315
Denni Duranovic
Nykøbing F. Skytteforening
196/06
195/07
391/13
19
98522
Stefan Olsen
Jørlunde Skytteforening
196/07
195/05
391/12
20
129785
Valther Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/11
196/08
390/19
21
123929
Matilde Skinderholm
Vojens Skytteforening
194/06
196/09
390/15
22
132672
Andrea Lundsberg
Sorø Skytteforening
194/03
196/09
390/12
23
131635
Mark Stig Ebbesen
Bramming Skytteforening
194/04
196/05
390/09
24
121871
Chris Klein
Stege Ndr. Skytteforening
195/11
195/11
390/22
25
130690
Jonas Schockert
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/10
195/04
390/14
26
116759
Oliver Hoeck
Grænseegnens Skytteforening
195/03
195/07
390/10
27
108318
Helena Bagge Veirum
Greve Skytteforening
197/10
193/07
390/17
28
125877
Frederik Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
198/10
192/04
390/14
29
124938
Lærke Kolind Andersen
Frederikshavn Skyttekreds
193/05
196/04
389/09
30
123027
Lærke Ninn
Boddum-Ydby Skytteforening
194/07
195/06
389/13
31
101491
Gustav Røjkjær
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/08
194/09
389/17
32
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
196/07
193/05
389/12
33
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
193/05
195/11
388/16
34
124958
Karl Kristian Sixhøj Nielsen
Thisted Skyttekreds
194/07
194/09
388/16
35
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
194/04
194/05
388/09
36
97889
Luckas Heby Pedersen
Vodskov Skytteforening
195/07
193/10
388/17
37
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
198/11
190/06
388/17
38
131492
Karoline Skade
Vojens Skytteforening
193/09
194/06
387/15
39
117148
Thor Fogde
Skytteklubben DSB/ASF
194/05
193/06
387/11
40
111346
Nicklas Heby Christensen
Pandrup Skytteforening
195/05
192/05
387/10
41
122757
Johannes Bak Nielsen
Sjørring Skytteforening
195/07
192/02
387/09
42
123028
Camilla Lodahl Johannesen
Boddum-Ydby Skytteforening
196/08
191/06
387/14
43
111482
Jakob Pryds Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
198/09
189/05
387/14
44
99449
Puk Schnor
Søborg SG&I
191/04
195/06
386/10
45
120233
Jeppe Olsen
Ammitsbøl Sg&i
192/06
194/07
386/13
46
105278
Magnus Beier Clausen
Pandrup Skytteforening
192/07
194/06
386/13
47
129314
Esben Holm Fabrin Perlewitz
Grænseegnens Skytteforening
192/07
194/04
386/11
48
113746
Freia Breuning Tjørnelund
Jørlunde Skytteforening
192/04
194/05
386/09
49
135973
Tim Wohlert Ahlquist
Vejle Skytteforening
193/07
193/05
386/12
50
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
193/09
193/02
386/11
51
113058
Vivian Staal
Samsø Skytteforening
193/05
193/05
386/10
52
118983
Jacob Høegh Thomsen
Sjørring Skytteforening
193/07
193/02
386/09
53
124819
Rebecca Andersen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
193/04
193/04
386/08
54
105857
Magnus Præstegård
Løsning-Hedensted Skytteforening
194/07
192/07
386/14
55
126592
Mikkel Kragh Thomsen
Hjørring Skytteforening
192/08
193/06
385/14
56
126983
Claes Braad Helweg
Midtdjurs skytteforening
193/06
192/04
385/10
57
119523
Sarah Holst-Pedersen
Trehøje Skytteforening
194/07
191/04
385/11
58
131341
Oliver Kvistgaard Toft Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
196/07
189/03
385/10
59
126787
Laura Bødtker
Midtdjurs skytteforening
190/02
194/03
384/05
60
112084
Dicte Christine Møller
Frederikssund Skytteforening, IF1864
192/04
192/04
384/08
61
116747
Sabrina Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
192/04
192/03
384/07
62
130631
Alexander B. E. J. Andersen
Kjellerup Skytteforening
194/07
190/04
384/11
63
136115
Asmund Mogensen
Hjørring Skytteforening
194/07
190/03
384/10
64
117645
Jacob Bjerre Cordtz
Fløng-Hedehusene Skytteforening
188/05
195/07
383/12
65
113751
William Dyhr Andreasen
Jørlunde Skytteforening
192/06
191/04
383/10
66
114760
Chris Øgaard Gøttrup
Østerild Skytteforening
194/10
189/02
383/12
67
130246
Mathias Kooijman
Vojens Skytteforening
189/06
192/05
381/11
68
116364
Søren Mehlsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
189/05
192/04
381/09
69
126716
Mads Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
191/05
190/02
381/07
70
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
186/02
194/07
380/09
71
123445
Kasper Søgaard Henriksen
Boddum-Ydby Skytteforening
191/05
189/05
380/10
72
132340
Johan Thor Sørensen
Hjørring Skytteforening
191/03
189/01
380/04
73
115450
Christian Filtenborg Brogaard
Thisted Skyttekreds
190/05
189/04
379/09
74
111739
Josefine Amalie Hansen
Høng Skytteforening
190/04
189/02
379/06
75
123940
Mikkel Marqvartsen
Høng Skytteforening
190/03
188/04
378/07
76
126801
Signe Hansen
Ringsted Skytteforening
183/02
194/02
377/04
77
99927
Victor Landsfeldt
Ammitsbøl Sg&i
189/05
188/04
377/09
78
126982
Lasse Braad Helweg
Midtdjurs skytteforening
190/03
187/04
377/07
79
135510
Rebecca Skytte Sloth Møller
Sønderborg Skyttekreds
192/05
185/04
377/09
80
128109
Daniel Kronborg Andersen
Midtdjurs skytteforening
194/07
182/03
376/10
81
137565
Cecilie Christiansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
183/04
192/06
375/10
82
122995
Thomas Vesterager
Ørre Skytteforening
188/01
185/03
373/04
83
121916
Morten Wulff Harslund
Frederikssund Skytteforening, IF1864
184/04
188/02
372/06
84
118221
Casper Gregersen
Karby Skyttekreds
190/05
180/04
370/09
85
126019
Oliver Kjelgaard Pedersen
Pandrup Skytteforening
178/02
190/06
368/08
86
117673
Jonas Ottobrøker
Sønderborg Skyttekreds
179/02
188/03
367/05
87
135509
Victoria Krull Greve
Sønderborg Skyttekreds
187/02
174/03
361/05
88
126020
Mathias Beith Jensen
Pandrup Skytteforening
180/03
179/01
359/04
89
137182
Emil Petersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
180/02
174/01
354/03
90
139110
Augusta Elmeskov
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
183/04
166/01
349/05
91
135319
Mads Viggo Hansen
Mullerup Skytteforening
178/02
166/01
344/03
92
136858
Jasmin Hyttemads
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
175/02
159/01
334/03
Riffel, 50m - Klasse BK1
1
133776
Mikkel Henriksen
Ravnsborg Skytteforening
200/17
1
132396
Mikkeline Vibe Christensen
Helle Skytteforening
200/17
1
136358
Marie Kej Eskesen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
200/17
4
107515
Sune Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
200/16
5
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
200/15
5
125478
Alexander Holmstrøm Aalund
Kullerup/Refsvindinge If.
200/15
7
130503
Pauline Alling Andreassen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
200/14
8
127551
Frederikke Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
200/13
8
137627
Tanja Volynets
Særslev Skytteforening
200/13
10
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
200/12
10
132346
Amalie Kold Lebæk
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
200/12
12
128497
Liane Filtenborg Hessler
Sparta Idrætsforening
200/11
12
117498
Christoffer Jensen
Thisted Skyttekreds
200/11
14
117952
William Conradsen
Særslev Skytteforening
200/10
15
137131
Frederikke Bladt
Sparta Idrætsforening
200/05
15
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
200/05
17
111707
Rasmus Knudsen Nissen
Sønderborg Skyttekreds
199/14
18
135995
Lærke Søndergaard
Skive skytteforening
199/13
19
115636
Johanne Petra Skaarup Ditlevsen
Tommerup Skytteforening
199/13
20
110291
Henriette Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/12
21
118679
Andreas Lass
Sønderborg Skyttekreds
199/12
22
137364
Ida Damtoft Nielsen
Otterup Skytteforening
199/12
23
125142
Mads Knudsen Friis
Helle Skytteforening
199/11
24
132214
Maja Olesen
Sparta Idrætsforening
199/11
25
117316
Nanna Petersen
Otterup Skytteforening
199/11
26
128063
Nikoline Bak Nielsen
Sjørring Skytteforening
199/10
27
123669
Maja Pedersen
Skytteklubben DSB/ASF
199/10
28
137465
Anna Victoria Dohn Rix
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/10
29
124241
Andreas Kristoffersen
Nyvest Skytteforening
199/10
30
134614
Tobias Christoffersen
Ballerup Skytteforening
199/09
31
114306
Victoria Andrea Ager Höy
Østerlars Skytteforening
199/09
32
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
199/08
33
117658
Victoria Knudsen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
199/08
34
124745
Thomas Matzen
Tuse Skytteforening
199/08
35
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
199/08
36
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
199/07
37
119545
Rasmus Tøtrup Pedersen
Helle Skytteforening
199/07
38
130010
Emilie Thrane
Særslev Skytteforening
198/12
39
120445
Toke Simonsen
Vodskov Skytteforening
198/11
40
129387
Christoph Viller
Karup Skytteforening
198/11
41
128747
Julie S. Kjøller
Otterup Skytteforening
198/10
42
130801
Heidi Madsen
Ribe Skyttekreds
198/10
43
123401
Mikkel Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
198/10
44
108118
Elisabeth Jørgensen
Jelling fS
198/10
45
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
198/10
46
122941
Helene Eckardt
Horne Skytteforening
198/10
47
115852
Lukas Jensen
Samsø Skytteforening
198/10
48
134728
Holger K. Jørgensen
Jelling fS
198/09
49
109462
Jakob Øster
Samsø Skytteforening
198/09
50
124567
Morten P. Lindevall
Næstved Skytteforening
198/09
51
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
198/09
52
99867
Mia Hviid Sørensen
Midtdjurs skytteforening
198/09
53
131282
Tobias Iversen
Skive skytteforening
198/08
54
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
198/08
55
136945
Natalie Kjeldbjerg
Otterup Skytteforening
198/08
56
127774
Nicolai Baltzer Rasmussen
Randers Skyttekreds
198/08
57
128667
Sebastian Jensen
Horne Skytteforening
198/08
58
121606
Jamie Illner
Sønderborg Skyttekreds
198/07
59
120929
Tobias Godske Højgaard
Viborg Skytteforening
198/06
60
132299
Nanna Henriks
Vestfalster Skytteforening
197/14
61
128992
Tue Søndergaard-Andersen
Særslev Skytteforening
197/11
62
123560
Jakob Andersson
Ølstykke Skytteforening
197/11
63
126288
Mathias Thomsen
Vissenbjerg Skytteforening
197/11
64
131631
Silas Petersen
Damsholte Skytteforening
197/10
65
127050
Peter Schmidt
Tuse Skytteforening
197/10
66
128820
Amalie Mogensen Jensen
Højby Skytteforening
197/10
67
135834
Josefine Søby Johnsen
Viborg Skytteforening
197/10
68
120709
Sinuhe Mondrup
Samsø Skytteforening
197/10
69
114370
Carl-Emil Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/10
70
117830
Casper Johansen
Skive skytteforening
197/10
71
117026
Emil Bruun Nielsen
Horne Skytteforening
197/10
72
126872
Nicolai Ehrhorn
Horne Skytteforening
197/09
73
126856
Andreas Zeeberg
Melby Skytteforening
197/09
74
136337
Andreas Kjær Tilsted Bojesen
Thisted Skyttekreds
197/09
75
126353
Jeppe Knudsen Nissen
Sønderborg Skyttekreds
197/09
76
123848
Matthias Kaas Damgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
197/09
77
121466
Matti Gashi Ottsen
Randers Skyttekreds
197/08
78
126196
Frederikke Elmeskov
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
197/08
79
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/08
80
129835
Niklas Segel Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
197/08
81
134744
Anton Volmer
Ravnsborg Skytteforening
197/08
82
131940
Maja Kock-Jensen
Aakirkeby Skytteforening
197/08
83
131280
Christian E. Andersen
Skive skytteforening
197/07
84
122679
Madeleine Liv Larsen
Bullerup Skyttekreds
197/07
85
132343
Frederikke Abildgaard
Hjørring Skytteforening
197/06
86
125055
Magda Joensen
Skjern Skytteforening
197/06
87
129811
Malthe Juul Jensen
Vodskov Skytteforening
197/04
88
122829
Bent Langkjær Gormsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
196/12
89
120708
Nefer Sofia Mondrup
Samsø Skytteforening
196/12
90
122366
Simon Frisk Lund
Sønderborg Skyttekreds
196/10
91
126481
Lau Valsgaard Sørensen
Viborg Skytteforening
196/10
92
128738
Jens-Christian Steenholdt
Vojens Skytteforening
196/10
93
127675
Mark Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
196/10
94
112500
Emilia Katrine Lund
Alslev Skytteforening
196/10
95
126538
Viktor Sørensen
Helle Skytteforening
196/09
96
123115
Albert Frederik Woller
Sorø Skytteforening
196/09
97
131054
Tristan Jessen
Samsø Skytteforening
196/09
98
128487
Bertil Vinther Krag
Bullerup Skyttekreds
196/09
99
130942
Gry Von Benzon
Ganløse Skytteforening
196/08
100
136694
Annabelle Janner Borved
Viborg Skytteforening
196/08
101
123230
Keven Axel Sørensen
Viborg Skytteforening
196/08
102
119002
Daniel Lærke Christiansen
Højby Skytteforening, Sjælland
196/08
103
127729
Bjarke Balcer
Ornebjerg Skytteforening
196/08
104
135858
Matias Ligaard
Skytteklubben DSB/ASF
196/08
105
131148
Luka S. Larsen
Næstved Skytteforening
196/08
106
135920
Freya Poulsen
Helle Skytteforening
196/07
107
131937
Ingeborg Louise Stenby Kjøller
Klemensker IF, Skytteafdelingen
196/07
108
127227
Louise Truelsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
196/07
109
121413
Mette Pettersson
Jørlunde Skytteforening
196/06
110
120875
Casper Snedker
Karby Skyttekreds
196/06
111
135552
Mia Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
196/06
112
134717
Rosa Ørnkilde Murning
Jørlunde Skytteforening
196/05
113
123764
Mathilde Bredgaard
Tuse Skytteforening
196/05
114
123604
Line Thomsen
Vojens Skytteforening
196/04
115
120339
Alexander Berth
Randers Skyttekreds
195/13
116
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
195/09
117
127598
Lukas Karstens
Vojens Skytteforening
195/09
118
133365
Jørgen Christian Helms Dalgaard
Samsø Skytteforening
195/09
119
130869
Sarah Jensen
Jelling fS
195/08
120
118982
Jonas Høegh Thomsen
Sjørring Skytteforening
195/08
121
119480
Magnus Buk Henriksen
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/08
122
134392
Nicolai Vang Høgh Olesen
Hem Skytteforening
195/06
123
134450
Anton Vang-Olsen
Ravnsborg Skytteforening
195/06
124
134834
Laura Cecilie Kvistgaard Toft Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
195/06
125
136270
Andrii Krop
Viborg Skytteforening
195/05
126
126732
Lukas Rosenkjær
Horne Skytteforening
195/04
127
136990
Tobias Felix Andersen
Ølstykke Skytteforening
194/08
128
125878
Mads Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
194/07
129
130651
Matti Elbæk
Korsør Skytteforening
194/07
130
126984
Cecilie Borg Trampedach
Midtdjurs skytteforening
194/06
131
122737
Casper Iversen
Ornebjerg Skytteforening
194/06
132
132757
Rasmus Skovlyst Frederiksen
Skjern Skytteforening
194/06
133
116783
Mads Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
194/05
134
129690
Sally Grotkjær Grunnet Sørensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
194/04
135
128935
Christian Heising
Ravnsborg Skytteforening
193/09
136
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
193/07
137
126249
Max B F Kristiansen
Århus Riffelskytte klub
193/06
138
123882
Isabella Bonde
Vodskov Skytteforening
193/05
139
135836
Tobias Davidsen
Viborg Skytteforening
193/03
140
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
192/06
141
120447
Viktoria Jensen
Ringsted Skytteforening
192/06
142
127968
Mikkel Heby Svendsen
Vodskov Skytteforening
192/05
143
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
192/04
144
131129
Marcus Nickelmann
Ammitsbøl Sg&i
192/01
145
126150
Magnus Holm Rodding
Vejle Skytteforening
191/06
146
133795
Laura Holm Jensen
Kjellerup Skytteforening
190/02
Riffel, 50m - Klasse BK2
1
134355
Andy Bjerregaard
Randers Skyttekreds
200/11
2
135897
Nikolaj Lavad Clausen
Sønderborg Skyttekreds
199/13
3
124366
Pernille Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
199/11
4
137321
Marius Aagaard Laursen
Midtdjurs skytteforening
199/10
5
124344
Malte Lautrup
Sparta Idrætsforening
199/08
6
135291
Klara Ager
Karby Skyttekreds
199/06
7
105648
Andreas Borchers
Horne Skytteforening
198/11
8
135859
Line Mandrup
Næstved Skytteforening
198/08
9
126109
William Hansen
Sønderborg Skyttekreds
198/08
10
136634
Mathias Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
198/07
11
127236
Kristian A. Larsen
Trehøje Skytteforening
198/07
12
126717
Frederik Hjorth
Brørup Skyttekreds
198/06
13
125216
Kirstine M. C. B. Ravnholt
Randers Skyttekreds
197/11
14
133926
Soma Borhi
Thisted Skyttekreds
197/09
15
134577
Mads Ramlau Hansen
Sønderborg Skyttekreds
197/08
16
131855
Mikkel Elfstrøm kofoed
Østerlars Skytteforening
197/08
17
138432
Sofia Christiansen
Otterup Skytteforening
197/08
18
129138
Magnus Lejsgaard Jensen
Skjern Skytteforening
197/08
19
121033
Mads Kreutzer Rosager
Ammitsbøl Sg&i
197/07
20
137690
William Hesel Rasmussen
Højby Skytteforening
197/06
21
131006
Silje Jensen
Sparta Idrætsforening
197/06
22
134479
Rebekka Maria Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
196/11
23
127852
Maria Dahl
Reerslev Skytteforening
196/09
24
135682
Simon Holbøll Mølgaard
Trehøje Skytteforening
196/08
25
132144
Daniel T. Enoch
Skjern Skytteforening
196/08
26
133058
Erica Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
196/07
27
138606
Ditte-Marie Dahlgren
Ganløse Skytteforening
196/07
28
127308
Iris Brock
Gråsten Skytteforening
196/07
29
132173
Lau Schmidt Petersen
Maribo Skytteforening
196/06
30
124639
Sarah Ebbensgaard Grunstrup
Greve Skytteforening
196/06
31
137080
Birk Fischer
Søborg SG&I
196/06
32
114946
Elias Erbs
Frederikshavn Skyttekreds
196/05
33
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
196/05
34
134716
Josefine Andersen
Jørlunde Skytteforening
196/05
35
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
196/04
36
132756
Emma Overgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
195/13
37
134500
Laura Friis Kriegbaum
Viborg Skytteforening
195/10
38
137132
Cecilie Nielsen
Sparta Idrætsforening
195/09
39
134382
Laurits Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
195/09
40
134718
Liva Marie Christensen
Jørlunde Skytteforening
195/08
41
124317
Jonas Jepsen
Sjørring Skytteforening
195/08
42
131979
Marcus Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
195/08
43
138008
Daniel Holm Hansen
Skytteklubben DSB/ASF
195/08
44
125039
Willads Mejdahl Brandt
Trehøje Skytteforening
195/07
45
130941
Jonas Møller Kristensen
Sjørring Skytteforening
195/07
46
132445
Thore Frank
Søborg SG&I
195/07
47
129209
Andreas Gravers Christensen
Tistrup Skytteforening
195/07
48
133796
Tobias Rude Jensen
Kjellerup Skytteforening
195/07
49
125253
Filucca Caroline Ager Höy
Østerlars Skytteforening
195/06
50
136502
Sebastian Brorson Falconi
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
195/06
51
134836
Otto Lykkeberg Kiil
Frederikssund Skytteforening, IF1864
195/06
52
126886
Laurits Pinnerup
Hem Skytteforening
195/05
53
135088
Alfred Bak Dutschke
Århus Riffelskytte klub
194/07
54
138693
Jasmin Kjøller Veirum
Randers Skyttekreds
194/07
55
137082
Anders Bjerrehus
Søborg SG&I
194/07
56
131938
William Elias Stenby Kjøller
Klemensker IF, Skytteafdelingen
194/06
57
137490
Mikkel Pedersen
Vissenbjerg Skytteforening
194/06
58
134099
Pil Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
194/06
59
123397
Kristian Brock
Gråsten Skytteforening
194/05
60
138431
Maja Christiansen
Otterup Skytteforening
194/04
61
131615
Alexandra Boisen
Damsholte Skytteforening
194/03
62
136894
Tino B. R. Pedersen
Randers Skyttekreds
193/09
63
126956
Oliver Budtz
Greve Skytteforening
193/07
64
130877
Alexander Goldbeck
Tingsted Skytteforening
193/07
65
133162
Daniel Olm
Ringsted Skytteforening
193/07
66
135344
Maya Worm Christensen
Boddum-Ydby Skytteforening
193/07
67
134415
Jeppe Dalegaard
Ammitsbøl Sg&i
193/06
68
138522
Magnus Bech Jensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
193/06
69
132695
Daniela Plath
Broagerlands Skytteforening
193/05
70
132697
Mathilde Nykjær Hallstrøm
Midtdjurs skytteforening
193/05
71
126149
Mads Friedrichsen
Vejle Skytteforening
193/05
72
131397
Emil Tanderup
Hem Skytteforening
193/05
73
131957
Andreas Kanstrup Sørensen
Vojens Skytteforening
193/04
74
138749
Mathias Guldberg Bang
Vejle Skytteforening
193/04
75
133527
Mads Jensen
Sønderborg Skyttekreds
193/03
76
133057
Amalie Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
192/08
77
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
192/08
78
129887
Stephanie Kristensen
Damsholte Skytteforening
192/08
79
137078
Jonas Bruun
Søborg SG&I
192/08
80
138084
Frederik Rasmussen
Randers Skyttekreds
192/07
81
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
192/06
82
125251
Christoffer Andersen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
192/06
83
133881
Lucas Thuesen
Ringsted Skytteforening
192/05
84
135085
Max Nøkleby Rønde
Silkeborg Skyttekreds
192/05
85
128878
Emma Ehrhorn
Horne Skytteforening
192/04
86
135768
Magnus Christiansen
Vejle Skytteforening
192/04
87
127125
Jamie Køller Vejrum
Randers Skyttekreds
192/04
88
135619
Mikkel Frøkov
Jørlunde Skytteforening
192/03
89
133863
Kasper Stenskjær
Trehøje Skytteforening
192/02
90
131844
Sebastian Nielsen
Høng Skytteforening
191/07
91
123534
Mathias Aaes Thomsen
Skjern Skytteforening
191/07
92
135176
Mikkel Eldrup
Ballerup Skytteforening
191/06
93
117954
Jonas Stryhn
Tingsted Skytteforening
191/06
94
131623
Samm Borsiczky
Thisted Skyttekreds
191/05
95
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
191/05
96
136163
Markus Sandberg
Randers Skyttekreds
191/04
97
123656
Valdemar Langkilde
Viborg Skytteforening
191/03
98
136602
Anne Bøje
Løsning-Hedensted Skytteforening
191/03
99
127818
Kasper Skjøt Larsen
Ribe Skyttekreds
191/02
100
119881
Benjamin Ibsen
Skytteklubben DSB/ASF
190/07
101
121234
Oliver Falkenberg Petersen
Viborg Skytteforening
190/05
102
134695
Alexander Abildgaard
Hjørring Skytteforening
190/05
103
126788
Alberte Bødtker
Midtdjurs skytteforening
190/03
104
118340
Rasmus Uhrenholt
Vodskov Skytteforening
190/03
105
136244
Rebecca Nielsen
Damsholte Skytteforening
190/03
106
136183
Asger Halfdan Buur Maier
Ammitsbøl Sg&i
190/02
107
134135
Valdemar Skyldal
Samsø Skytteforening
189/05
108
131819
Asger Rohde Johansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
189/05
109
126887
Thea Højbjerg Larsen
Gjellerup Sdr. S G & I
189/04
110
112499
Anna Marie Lund
Alslev Skytteforening
188/05
111
136722
Jakob Gade Sørensen
Grænseegnens Skytteforening
187/06
112
128987
Mads Kaspersen
Ringsted Skytteforening
187/05
113
131191
Castor Larsen
Tuse Skytteforening
187/05
114
129343
Anton Kremmer Jensen
Samsø Skytteforening
187/04
115
135533
Mike Hoffmann Christensen
Bramming Skytteforening
186/04
116
127953
Mads L. Holst
Løsning-Hedensted Skytteforening
186/04
117
131956
Victor Hammer
Vojens Skytteforening
186/02
118
135903
Nikolai Tobiassen
Vissenbjerg Skytteforening
185/04
119
136731
Carl Jochimsen
Vojens Skytteforening
185/02
120
134478
Sebastian Peter Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
184/02
121
135317
Lukas Kling Larsen
Horne Skytteforening
184/01
122
134671
Kasper Hansen
Ringsted Skytteforening
184/00
123
133426
Yasmina Winther
Gråsten Skytteforening
183/00
124
134721
Magnus Frøkov
Jørlunde Skytteforening
182/08
125
127713
Nicklas Nielsen
Tuse Skytteforening
181/06
126
126233
Rasmus Klærke
Silkeborg Skyttekreds
176/01
Riffel, 50m - Klasse BK3
1
125011
Søren Hedegaard
Vojens Skytteforening
200/12
2
137292
Jackie Christiansen
Vestfalster Skytteforening
200/08
3
131409
Josephine Gierahn
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
198/10
4
131717
Matilde Engel Thomsen
Them Skytteforening
197/10
5
120581
Nicklas Klein Follmann
Jelling fS
196/12
6
135963
Gustav Aakjær
Aakirkeby Skytteforening
196/08
7
137228
Viktor Birch Larsen
Kværndrup Idrætsforening
196/07
8
138088
Anton Fraaby Andersen
Mullerup Skytteforening
196/06
9
138960
Charlotte Quitzau
Tommerup Skytteforening
196/05
10
137433
Amalie Beyer Jørgensen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
195/07
11
136083
Jens Pedersen
Gråsten Skytteforening
195/06
12
138952
Kevin Regnersen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
194/07
13
119242
Alexander Lorentzen
Mullerup Skytteforening
194/06
14
134815
Nicolas Larsen
Dalum Skytteforening
194/06
15
135937
Christian Mørup Andersen
Tved Skyttekreds
193/10
16
126323
Nikita Forsman
Tommerup Skytteforening
193/07
17
136700
Andrea Hauggaard
Vissenbjerg Skytteforening
193/03
18
136509
Malik Albæk Hansen
Horne Skytteforening
192/09
19
135630
Nikolaj Greve
Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
192/07
20
129895
Sarah Rosenkjær
Horne Skytteforening
192/06
21
138983
Alfred Just Pedersen
Ørre Skytteforening
192/06
22
108110
Tobias Bøgh Jensen
Vodskov Skytteforening
191/05
23
136725
Kasper Sune Larsen
Høng Skytteforening
191/03
24
133055
Valdemar Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
191/02
25
137266
Cille Uttrup
Midtdjurs skytteforening
190/06
26
136904
Celina Albrechtsen
Broagerlands Skytteforening
190/05
27
139167
Zara Lorentzen
Mullerup Skytteforening
190/04
28
135495
Bertram Fjordbak
Hjørring Skytteforening
190/03
29
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
190/03
30
136195
Benjamin Jensen
Korsør Skytteforening
190/03
31
138530
Morgan Jakobsen
Søborg SG&I
189/03
32
131228
Viggo Anton Laursen
Hem Skytteforening
188/05
33
132787
Jeppe Steenstrup
Tingsted Skytteforening
188/03
34
134777
Simon Moustgaard Klit
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/03
35
137788
Anne Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
187/02
36
125993
Daniel Winkel
Bramming Skytteforening
186/04
37
137661
Magnus Søby
Silkeborg Skyttekreds
186/03
38
138911
Lars Klemmesen
Østerild Skytteforening
186/03
39
139195
Smilla Vigsø Nielsen
Vodskov Skytteforening
186/02
40
138701
Alexander Kirkeby Krautwald
Ørre Skytteforening
186/01
41
138700
Nikoline Kirkeby Krautwald
Ørre Skytteforening
186/01
42
127829
Villads Kottal Andersen
Ribe Skyttekreds
186/01
43
135181
William Pedersen
Ringsted Skytteforening
185/03
44
137385
Michael Kruse
Randers Skyttekreds
185/03
45
133602
Andreas Dahm Skadhauge
Østerild Skytteforening
185/02
46
138696
Bjørn Andsbjerg
Ørre Skytteforening
185/01
47
135631
Emil Rudbæk Borg Nielsen
Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
184/03
48
134100
Mir Rasmussen
Kjellerup Skytteforening
183/03
49
138697
Noah Pedersen
Ørre Skytteforening
183/00
50
134773
Mikkel Jørgensen
Tommerup Skytteforening
182/03
51
138344
Lucas Rødkær Andersen
Silkeborg Skyttekreds
181/02
52
136501
Tobias Brorson Falconi
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
181/01
53
136126
Jack Bak
Løsning-Hedensted Skytteforening
179/03
54
137086
Patrick Gert Nielsen
Østerild Skytteforening
179/02
55
138703
Agnethe Lund Jensen
Ørre Skytteforening
179/02
56
131279
Celina Hattesen
Broagerlands Skytteforening
178/02
57
134134
Johanne Skyldal
Samsø Skytteforening
178/01
58
135618
Mathias Skov
Østerlars Skytteforening
178/01
59
138926
Rasmus Dalegaard
Ammitsbøl Sg&i
177/03
60
134510
Magnus Holmgaard Thuesen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
176/01
61
134510
Magnus Holmgaard Thuesen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
176/01
62
129913
Alfred Kristoffersen
Nyvest Skytteforening
175/01
63
127054
Frederik Bjerregaard
Ørre Skytteforening
174/02
64
132907
Søs Wilhemsen Schmuck
Broagerlands Skytteforening
165/01
65
139217
Bastian Pedersen
Ørre Skytteforening
164/00
66
134644
Rasmus Fihl
Ørre Skytteforening
153/01
67
135053
Valdemar Lejsgaard Ingemann
Skjern Skytteforening
131/02
Riffel, 50m - Klasse J1
1
106441
Thomas Grøn Bendixen
Hjørring Skytteforening
200/18
2
129840
Hans Christian Rettrup Henriksen
Særslev Skytteforening
200/16
3
114591
Kamilla Jørgensen
Bullerup Skyttekreds
200/13
4
113022
Andreas Tanderup
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
200/09
5
115451
Magnus Sønderskov Nielsen
Thisted Skyttekreds
199/13
6
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
199/12
7
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
199/11
8
89769
Henrik Hylsebeck Nielsen
Særslev Skytteforening
199/10
9
101490
Christoffer Røjkjær
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
199/09
10
124353
Jeppe Galsgaard
Viborg Skytteforening
199/08
11
101919
Lonnie Heby Pedersen
Vodskov Skytteforening
199/08
12
126141
Laura Petersen
Skive skytteforening
199/07
13
111795
Kristian Johansen
Viborg Skytteforening
199/07
14
115628
Mikkel Kannik
Ølstykke Skytteforening
198/11
15
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
198/10
16
104164
Peter Bär
Grænseegnens Skytteforening
198/10
17
113869
Christian Larsen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
198/10
18
127460
Emma Falck Lauridsen
Bramming Skytteforening
198/10
19
120122
Melika Andersen
Ravnsborg Skytteforening
198/10
20
99520
Stine Jacobsen
Helle Skytteforening
198/09
21
120920
Emma Klinck
Horne Skytteforening
198/09
22
109881
Annika Stokkebro Hansen
Otterup Skytteforening
198/06
23
120036
Rasmus Nissen
Østerlars Skytteforening
198/06
24
112078
Kristoffer Kvorning
Viborg Skytteforening
197/13
25
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
197/12
26
122114
Simon Rosenkjær
Horne Skytteforening
197/11
27
117015
Kasper Kristiansen
Viborg Skytteforening
197/10
28
113511
Amanda M. Kongensgaard
Boddum-Ydby Skytteforening
197/10
29
123856
Daniel Paludan
Høng Skytteforening
197/10
30
125887
Nanna Mathiesen
Helle Skytteforening
197/10
31
114505
Søren Nørbjerg Larsen
Boddum-Ydby Skytteforening
197/10
32
110239
Xenia M. K. Rasmussen
Ravnsborg Skytteforening
197/07
33
93472
Anne Bakke Nielsen
Thisted Skyttekreds
197/07
34
118128
Elisabeth Kirkegaard Lager
Ørre Skytteforening
197/06
35
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
197/06
36
123264
Christian Sørensen
Jørlunde Skytteforening
197/06
37
86197
Thor Kortegård Pedersen
Horne Skytteforening
197/05
38
98238
Kasper Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
197/05
39
113585
Anders Christian Uhrenholt
Vodskov Skytteforening
196/10
40
114363
Jacob Allan Mortensen
Samsø Skytteforening
196/09
41
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
196/09
42
121088
Nikolai Kling Larsen
Horne Skytteforening
196/09
43
117411
Josefine Woller
Sorø Skytteforening
195/09
44
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
195/07
45
112684
Jonas Nørgård
Karby Skyttekreds
195/07
46
117267
Niclas L. Seifen
Grænseegnens Skytteforening
195/03
47
118127
Linda Kirkegaard Lager
Ørre Skytteforening
194/08
48
126047
Mark Nielsen
Horne Skytteforening
194/06
49
119521
Sofie Nielsen
Trehøje Skytteforening
194/03
50
111680
Emil M. Jørgensen
Ravnsborg Skytteforening
193/08
51
118294
Nikolai Mou Nielsen
Vodskov Skytteforening
193/07
52
116598
Nicolai Mathiesen
Helle Skytteforening
193/05
53
116842
Josefine Bachmann
Lyngby Skyttekreds
192/04
54
101594
Victor Thomsen
Viborg Skytteforening
192/04
55
135972
Frederik Raaberg
Vejle Skytteforening
192/03
56
121102
Maximilian Laschke
Grænseegnens Skytteforening
191/04
Riffel, 50m - Klasse J2
1
126232
Daniel Klærke
Silkeborg Skyttekreds
199/09
2
110010
Astrid Sofie Uglebjerg
Dalum Skytteforening
198/11
3
95321
Amalie Birk D. Sørensen
Karby Skyttekreds
198/11
4
124713
Luna Petersen
Skive skytteforening
198/11
5
118558
Jonas Tilsted
Boddum-Ydby Skytteforening
198/10
6
125877
Frederik Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
198/10
7
111482
Jakob Pryds Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
198/09
8
112824
Victoria Conradsen
Særslev Skytteforening
198/09
9
114084
Magnus Ølgod
Brørup Skyttekreds
198/08
10
128562
Mikkel Johansen
Ravnsborg Skytteforening
198/08
11
108318
Helena Bagge Veirum
Greve Skytteforening
197/10
12
101420
Mads Larsen Glöss
Karby Skyttekreds
197/08
13
122364
Emma Sofia Vogt Widtfeldt
Sønderborg Skyttekreds
197/06
14
123028
Camilla Lodahl Johannesen
Boddum-Ydby Skytteforening
196/08
15
91409
Kristine Rosenlund
Bramming Skytteforening
196/08
16
131341
Oliver Kvistgaard Toft Christensen
Frederikshavn Skyttekreds
196/07
17
119246
Esther Marie Bentzen
Ballerup Skytteforening
196/07
18
98522
Stefan Olsen
Jørlunde Skytteforening
196/07
19
107315
Denni Duranovic
Nykøbing F. Skytteforening
196/06
20
121871
Chris Klein
Stege Ndr. Skytteforening
195/11
21
130690
Jonas Schockert
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/10
22
15758
Trine Weinreich Klit Andersen
Vester Hassing Skytteforening
195/09
23
101491
Gustav Røjkjær
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
195/08
24
97889
Luckas Heby Pedersen
Vodskov Skytteforening
195/07
25
122757
Johannes Bak Nielsen
Sjørring Skytteforening
195/07
26
108971
Jannik Grouleff Colding
Kongsted Skytteforening
195/06
27
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
195/06
28
112910
Sara Kirstine Jensen
Horne Skytteforening
195/06
29
111346
Nicklas Heby Christensen
Pandrup Skytteforening
195/05
30
116759
Oliver Hoeck
Grænseegnens Skytteforening
195/03
31
129785
Valther Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
194/11
32
114760
Chris Øgaard Gøttrup
Østerild Skytteforening
194/10
33
137836
Jessica Sørensen
Sparta Idrætsforening
194/09
34
105857
Magnus Præstegård
Løsning-Hedensted Skytteforening
194/07
35
136115
Asmund Mogensen
Hjørring Skytteforening
194/07
36
128109
Daniel Kronborg Andersen
Midtdjurs skytteforening
194/07
37
130631
Alexander B. E. J. Andersen
Kjellerup Skytteforening
194/07
38
123027
Lærke Ninn
Boddum-Ydby Skytteforening
194/07
39
119523
Sarah Holst-Pedersen
Trehøje Skytteforening
194/07
40
124958
Karl Kristian Sixhøj Nielsen
Thisted Skyttekreds
194/07
41
123929
Matilde Skinderholm
Vojens Skytteforening
194/06
42
117148
Thor Fogde
Skytteklubben DSB/ASF
194/05
43
131635
Mark Stig Ebbesen
Bramming Skytteforening
194/04
44
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
194/04
45
132672
Andrea Lundsberg
Sorø Skytteforening
194/03
46
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
193/09
47
131492
Karoline Skade
Vojens Skytteforening
193/09
48
135973
Tim Wohlert Ahlquist
Vejle Skytteforening
193/07
49
118983
Jacob Høegh Thomsen
Sjørring Skytteforening
193/07
50
126983
Claes Braad Helweg
Midtdjurs skytteforening
193/06
51
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
193/05
52
122123
Tobias Holm Hansen
Vodskov Skytteforening
193/05
53
124938
Lærke Kolind Andersen
Frederikshavn Skyttekreds
193/05
54
113058
Vivian Staal
Samsø Skytteforening
193/05
55
124819
Rebecca Andersen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
193/04
56
107475
Rikke Norup Bertelsen
Viborg Skytteforening
193/02
57
126592
Mikkel Kragh Thomsen
Hjørring Skytteforening
192/08
58
105278
Magnus Beier Clausen
Pandrup Skytteforening
192/07
59
129314
Esben Holm Fabrin Perlewitz
Grænseegnens Skytteforening
192/07
60
120233
Jeppe Olsen
Ammitsbøl Sg&i
192/06
61
113751
William Dyhr Andreasen
Jørlunde Skytteforening
192/06
62
135510
Rebecca Skytte Sloth Møller
Sønderborg Skyttekreds
192/05
63
116747
Sabrina Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
192/04
64
113746
Freia Breuning Tjørnelund
Jørlunde Skytteforening
192/04
65
112084
Dicte Christine Møller
Frederikssund Skytteforening, IF1864
192/04
66
123445
Kasper Søgaard Henriksen
Boddum-Ydby Skytteforening
191/05
67
126716
Mads Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
191/05
68
126785
Mads Fravsbøl
Århus Riffelskytte klub
191/04
69
99449
Puk Schnor
Søborg SG&I
191/04
70
132340
Johan Thor Sørensen
Hjørring Skytteforening
191/03
71
118221
Casper Gregersen
Karby Skyttekreds
190/05
72
115450
Christian Filtenborg Brogaard
Thisted Skyttekreds
190/05
73
111739
Josefine Amalie Hansen
Høng Skytteforening
190/04
74
123940
Mikkel Marqvartsen
Høng Skytteforening
190/03
75
126982
Lasse Braad Helweg
Midtdjurs skytteforening
190/03
76
126787
Laura Bødtker
Midtdjurs skytteforening
190/02
77
130246
Mathias Kooijman
Vojens Skytteforening
189/06
78
116364
Søren Mehlsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
189/05
79
136860
Asger Truong Hansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
189/05
80
99927
Victor Landsfeldt
Ammitsbøl Sg&i
189/05
81
91846
Emily Bukalo
Aulum Skytteforening
188/06
82
117645
Jacob Bjerre Cordtz
Fløng-Hedehusene Skytteforening
188/05
83
122995
Thomas Vesterager
Ørre Skytteforening
188/01
84
108766
Mikkel Bisgaard
Søborg SG&I
187/04
85
134480
William Fritz Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
187/02
86
135509
Victoria Krull Greve
Sønderborg Skyttekreds
187/02
87
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
186/02
88
121240
Mira R. Hansen
Ulsted Skytteforening
184/07
89
121916
Morten Wulff Harslund
Frederikssund Skytteforening, IF1864
184/04
90
137565
Cecilie Christiansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
183/04
91
139110
Augusta Elmeskov
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
183/04
92
126801
Signe Hansen
Ringsted Skytteforening
183/02
93
126020
Mathias Beith Jensen
Pandrup Skytteforening
180/03
94
137182
Emil Petersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
180/02
95
117673
Jonas Ottobrøker
Sønderborg Skyttekreds
179/02
96
135319
Mads Viggo Hansen
Mullerup Skytteforening
178/02
97
126019
Oliver Kjelgaard Pedersen
Pandrup Skytteforening
178/02
98
136858
Jasmin Hyttemads
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
175/02
99
137183
William Hansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
160/02
Til toppen