| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab BK

1 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 149/05 149/06 298/11
1 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 149/05 149/06 298/11
3 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 150/08 148/08 298/16
4 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 148/03 149/02 297/05
5 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 149/08 148/09 297/17
6 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 149/07 148/08 297/15
7 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 146/02 150/09 296/11
8 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 148/08 148/05 296/13
9 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 150/09 146/05 296/14
10 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 148/04 147/05 295/09
11 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 149/09 146/04 295/13
12 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 149/06 146/05 295/11
13 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 146/04 148/07 294/11
14 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 147/06 147/09 294/15
15 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 147/05 147/06 294/11
16 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 146/06 147/06 293/12
17 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 147/07 146/05 293/12
18 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 147/08 146/03 293/11
19 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 145/02 147/06 292/08
20 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 146/07 146/06 292/13
21 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 148/07 144/02 292/09
22 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 144/07 147/04 291/11
23 127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening 144/04 147/02 291/06
24 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 146/02 145/06 291/08
25 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 148/06 143/02 291/08
26 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 145/04 144/05 289/09
27 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 146/05 143/03 289/08
28 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 142/05 146/05 288/10
29 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 142/02 146/04 288/06
30 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 146/06 142/03 288/09
31 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 144/03 143/05 287/08
32 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 146/08 141/04 287/12
33 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 144/05 142/04 286/09
34 134382 Laurits Gunnarson Tuse Skytteforening 144/03 142/04 286/07
35 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 142/02 142/03 284/05
36 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 144/04 139/03 283/07
37 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 145/03 138/02 283/05
38 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 140/01 142/04 282/05
39 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 143/04 137/03 280/07
40 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 145/05 131/02 276/07
41 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 137/02 138/03 275/05
42 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 138/01 136/03 274/04
43 108110 Tobias Bøgh jensen Vodskov Skytteforening 138/01 135/00 273/01
44 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 135/01 137/03 272/04
45 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 138/01 134/03 272/04
46 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 138/02 134/02 272/04
47 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 141/02 129/02 270/04
48 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 127/02 140/01 267/03
49 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 130/00 133/02 263/02

Riffel, 200m - Mesterskab JUN

1 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 149/08 150/10 299/18
2 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 148/03 150/06 298/09
3 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 149/09 148/06 297/15
4 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 147/08 149/05 296/13
5 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 148/08 148/07 296/15
6 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 148/08 148/05 296/13
7 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 147/07 148/03 295/10
8 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening 147/05 148/03 295/08
9 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 148/10 147/07 295/17
10 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 148/04 147/05 295/09
11 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 149/11 146/05 295/16
12 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 146/05 148/08 294/13
13 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 146/05 148/06 294/11
14 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 146/03 148/06 294/09
15 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 147/07 147/07 294/14
16 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 147/03 147/05 294/08
17 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 147/05 147/02 294/07
18 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 144/05 149/08 293/13
19 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 147/04 146/07 293/11
20 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 147/07 145/03 292/10
21 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 147/06 145/03 292/09
22 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 148/08 144/05 292/13
23 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 144/04 147/04 291/08
24 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 145/02 146/03 291/05
25 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 142/04 148/06 290/10
26 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 146/05 144/02 290/07
27 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 142/03 146/06 288/09
28 103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening 144/05 144/07 288/12
29 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 139/10 148/07 287/17
30 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 142/04 144/03 286/07
31 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 143/05 143/02 286/07
32 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 141/03 143/04 284/07
33 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 142/02 142/01 284/03
34 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 144/01 140/00 284/01
35 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 145/01 139/01 284/02
36 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening 145/02 138/03 283/05
37 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 136/02 144/04 280/06
38 136860 Asger Truong Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 137/01 143/01 280/02
39 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 138/01 141/02 279/03
40 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 141/04 138/01 279/05
41 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening 136/02 142/03 278/05
42 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 138/02 137/04 275/06
43 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 136/02 136/02 272/04
44 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 140/03 132/02 272/05
45 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 133/01 137/01 270/02
46 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 134/03 135/04 269/07
47 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 134/01 106/00 240/01

Riffel, 200m - Klasse BK

1 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 150/09
2 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 150/08
3 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 149/09
4 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 149/08
5 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 149/07
6 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 149/06
7 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 149/05
8 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 149/05
9 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 148/08
10 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 148/07
11 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 148/06
12 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 148/04
13 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 148/03
14 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 147/08
15 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening 147/07
16 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 147/06
17 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 147/05
18 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 146/08
19 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 146/07
20 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 146/06
21 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 146/06
22 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 146/05
23 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 146/04
24 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 146/02
25 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 146/02
26 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 145/05
27 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 145/04
28 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 145/04
29 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 145/03
30 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 145/02
31 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 144/07
32 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening 144/05
33 127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening 144/04
34 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 144/04
35 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 144/03
36 134382 Laurits Gunnarson Tuse Skytteforening 144/03
37 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 143/04
38 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 142/05
39 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 142/04
40 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 142/02
41 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 142/02
42 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 142/02
43 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 141/02
44 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 140/01
45 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 138/02
46 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 138/01
47 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 138/01
48 108110 Tobias Bøgh jensen Vodskov Skytteforening 138/01
49 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 137/02
50 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 135/02
51 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 135/01
52 125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds 130/00
53 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 129/02
54 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 127/02
55 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening 110/01

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 149/11
2 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 149/09
3 121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening 149/08
4 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 148/10
5 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 148/08
6 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 148/08
7 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 148/08
8 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 148/04
9 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 148/03
10 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 147/08
11 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 147/07
12 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 147/07
13 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 147/07
14 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 147/07
15 126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds 147/06
16 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 147/05
17 107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening 147/05
18 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 147/04
19 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 147/03
20 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening 146/05
21 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 146/05
22 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening 146/05
23 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 146/03
24 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 145/03
25 111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening 145/02
26 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 145/02
27 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 145/01
28 103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening 144/05
29 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 144/05
30 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 144/04
31 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 144/01
32 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 143/05
33 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 143/03
34 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 142/04
35 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 142/04
36 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 142/03
37 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 142/02
38 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 142/02
39 129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening 141/04
40 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 141/03
41 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 141/03
42 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 140/03
43 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 139/10
44 126141 Laura Petersen Skive skytteforening 138/02
45 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 138/01
46 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 137/03
47 136860 Asger Truong Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 137/01
48 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening 136/02
49 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 136/02
50 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 136/02
51 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 134/03
52 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 134/01
53 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 133/01
54 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 128/03
55 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 124/02
56 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 120/02

Til toppen