DM 50-200-300m BK/Junior (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Mesterskab
132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening BK1 195.0 195.0 Finale
137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK2 192.0 192.0 Finale
128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Finale
137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Finale
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds J2 197.0 197.0 Mesterskab
135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds J2 185.0 185.0 Mesterskab
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Mesterskab
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening J1 102.9 102.9 Finale
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening J1 191.0 191.0 Hovedskydning
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Finale
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Finale
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Finale
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 194.0 194.0 Finale
101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 199.0 199.0 Finale
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 192.0 192.0 Finale
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 197.0 197.0 Finale
133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening BK2 183.0 183.0 Hovedskydning
133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening BK2 185.0 185.0 Mesterskab
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
136904 Celina Albrechtsen Broagerlands Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
136722 Jakob Gade Sørensen Grænseegnens Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
136722 Jakob Gade Sørensen Grænseegnens Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 196.0 196.0 Mesterskab
131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 197.0 197.0 Mesterskab
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 192.0 192.0 Mesterskab
137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
135618 Mathias Skov Østerlars Skytteforening BK3 179.0 179.0 Mesterskab
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening BK1 101.9 101.9 Finale
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 193.0 193.0 Hovedskydning
138952 Kevin Regnersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
138952 Kevin Regnersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 193.0 193.0 Mesterskab
129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK3 177.0 177.0 Mesterskab
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds J2 187.0 187.0 Hovedskydning
135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds J2 174.0 174.0 Mesterskab
126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Mesterskab
132173 Lau Schmidt Petersen Maribo Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
132173 Lau Schmidt Petersen Maribo Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 186.0 186.0 Mesterskab
136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 193.0 193.0 Mesterskab
137433 Amalie Beyer Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 195.0 195.0 Mesterskab
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Finale
122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Mesterskab
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i J2 189.0 189.0 Hovedskydning
99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i J2 188.0 188.0 Mesterskab
120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i J2 192.0 192.0 Hovedskydning
120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i J2 194.0 194.0 Mesterskab
136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i BK2 193.0 193.0 Mesterskab
136183 Asger Halfdan Buur Maier Ammitsbøl Sg&i BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
136183 Asger Halfdan Buur Maier Ammitsbøl Sg&i BK2 193.0 193.0 Mesterskab
138926 Rasmus Dalegaard Ammitsbøl Sg&i BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
138926 Rasmus Dalegaard Ammitsbøl Sg&i BK3 185.0 185.0 Mesterskab
134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i BK2 195.0 195.0 Mesterskab
131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i BK1 193.0 193.0 Mesterskab
121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
137836 Jessica Sørensen Sparta Idrætsforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening BK1 190.0 190.0 Mesterskab
131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS BK3 197.0 197.0 Mesterskab
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 199.0 199.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Mesterskab
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 102.7 102.7 Finale
134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening J1 192.0 192.0 Hovedskydning
135972 Frederik Raaberg Vejle Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J1 193.0 193.0 Mesterskab
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK1 191.0 191.0 Hovedskydning
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
138749 Mathias Guldberg Bang Vejle Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening BK1 103.8 103.8 Finale
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK1 108.0 108.0 Mesterskab
131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 191.0 191.0 Finale
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening J1 191.0 191.0 Mesterskab
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Finale
110239 Xenia Munch Kjær Rasmussen Ravnsborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
128562 Mikkel Johansen Ravnsborg Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 103.6 103.6 Finale
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds J2 190.0 190.0 Mesterskab
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds J1 195.0 195.0 Hovedskydning
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds J1 194.0 194.0 Mesterskab
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 196.0 196.0 Finale
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 191.0 191.0 Finale
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.0 195.0 Finale
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Finale
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening J2 180.0 180.0 Hovedskydning
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening J2 179.0 179.0 Mesterskab
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening J2 178.0 178.0 Hovedskydning
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
135291 Klara Ager Karby Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
135291 Klara Ager Karby Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Mesterskab
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 198.0 198.0 Finale
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Finale
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 192.0 192.0 Finale
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 192.0 192.0 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 197.0 197.0 Mesterskab
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 189.0 189.0 Mesterskab
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J1 193.0 193.0 Mesterskab
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 189.0 189.0 Mesterskab
134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds BK1 193.0 193.0 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 101.6 101.6 Finale
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK1 191.0 191.0 Mesterskab
131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Mesterskab
133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
124938 Lærke Kolind Andersen Frederikshavn Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
124938 Lærke Kolind Andersen Frederikshavn Skyttekreds J2 196.0 196.0 Mesterskab
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Finale
132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening BK1 104.4 104.4 Finale
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 193.0 193.0 Finale
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening BK1 192.0 192.0 Mesterskab
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 191.0 191.0 Mesterskab
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Mesterskab
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 187.0 187.0 Mesterskab
125993 Daniel Winkel Bramming Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening BK3 180.0 180.0 Mesterskab
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening BK2 187.0 187.0 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 190.0 190.0 Mesterskab
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 101.3 101.3 Finale
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 101.6 101.6 Finale
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 179.0 179.0 Mesterskab
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds J2 199.0 199.0 Hovedskydning
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds J2 197.0 197.0 Mesterskab
126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds BK2 176.0 176.0 Hovedskydning
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 191.0 191.0 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening BK1 103.5 103.5 Finale
131282 Tobias Iversen Skive skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
131282 Tobias Iversen Skive skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
117830 Casper Johansen Skive skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
117830 Casper Johansen Skive skytteforening BK1 190.0 190.0 Mesterskab
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Finale
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 192.0 192.0 Finale
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 192.0 192.0 Mesterskab
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 192.0 192.0 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Finale
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
137661 Magnus Søby Silkeborg Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds BK3 181.0 181.0 Mesterskab
135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
124713 Luna Petersen Skive skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
124713 Luna Petersen Skive skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
126141 Laura Petersen Skive skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
138700 Nikoline Kirkeby Krautwald Ørre Skytteforening, BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
138700 Nikoline Kirkeby Krautwald Ørre Skytteforening, BK3 179.0 179.0 Mesterskab
138701 Alexander Kirkeby Krautwald Ørre Skytteforening, BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
138701 Alexander Kirkeby Krautwald Ørre Skytteforening, BK3 180.0 180.0 Mesterskab
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, J1 197.0 197.0 Hovedskydning
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, J1 194.0 194.0 Mesterskab
118127 Linda Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, J1 194.0 194.0 Hovedskydning
118127 Linda Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, J1 198.0 198.0 Mesterskab
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening, J2 188.0 188.0 Hovedskydning
122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening, J2 185.0 185.0 Mesterskab
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening, BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
138703 Agnethe Lund Jensen Ørre Skytteforening, BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
138703 Agnethe Lund Jensen Ørre Skytteforening, BK3 176.0 176.0 Mesterskab
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I BK2 193.0 193.0 Mesterskab
129387 Christoph Viller Karup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
129387 Christoph Viller Karup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 187.0 187.0 Hovedskydning
136860 Asger Truong Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 189.0 189.0 Hovedskydning
137182 Emil Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 180.0 180.0 Hovedskydning
137182 Emil Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 174.0 174.0 Mesterskab
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 183.0 183.0 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 166.0 166.0 Mesterskab
119242 Alexander Lorentzen Mullerup Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
119242 Alexander Lorentzen Mullerup Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
139167 Zara Lorentzen Mullerup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
139167 Zara Lorentzen Mullerup Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK1 192.0 192.0 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 185.0 185.0 Mesterskab
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 191.0 191.0 Mesterskab
131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 188.0 188.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 181.0 181.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 193.0 193.0 Mesterskab
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 197.0 197.0 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 196.0 196.0 Mesterskab
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 192.0 192.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.0 199.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.0 198.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 197.0 197.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.0 199.0 Mesterskab
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK2 182.0 182.0 Mesterskab
135319 Mads Viggo Hansen Mullerup Skytteforening J2 178.0 178.0 Hovedskydning
135319 Mads Viggo Hansen Mullerup Skytteforening J2 166.0 166.0 Mesterskab
137183 William Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 160.0 160.0 Hovedskydning
136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 196.0 196.0 Mesterskab
117411 Josefine Woller Sorø Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
117411 Josefine Woller Sorø Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
123115 Albert Frederik Woller Sorø Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
123115 Albert Frederik Woller Sorø Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
111739 Josefine Amalie Hansen Høng Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
111739 Josefine Amalie Hansen Høng Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 191.0 191.0 Mesterskab
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
137086 Patrick Gert Nielsen Østerild Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK1 191.0 191.0 Mesterskab
138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 183.0 183.0 Hovedskydning
137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 192.0 192.0 Mesterskab
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 192.0 192.0 Hovedskydning
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 192.0 192.0 Mesterskab
121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 184.0 184.0 Hovedskydning
121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 188.0 188.0 Mesterskab
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 193.0 193.0 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 195.0 195.0 Mesterskab
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 194.0 194.0 Mesterskab
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 193.0 193.0 Mesterskab
138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 192.0 192.0 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 194.0 194.0 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening J1 103.6 103.6 Finale
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 194.0 194.0 Mesterskab
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 196.0 196.0 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening BK1 102.5 102.5 Finale
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening BK1 102.9 102.9 Finale
130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. BK1 197.0 197.0 Mesterskab
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
99449 Puk Schnor Søborg SG&I J2 191.0 191.0 Hovedskydning
99449 Puk Schnor Søborg SG&I J2 195.0 195.0 Mesterskab
108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I J2 187.0 187.0 Hovedskydning
137078 Jonas Bruun Søborg SG&I BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
137078 Jonas Bruun Søborg SG&I BK2 197.0 197.0 Mesterskab
132445 Thore Frank Søborg SG&I BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132445 Thore Frank Søborg SG&I BK2 199.0 199.0 Mesterskab
137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I BK2 193.0 193.0 Mesterskab
137080 Birk Fischer Søborg SG&I BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
137080 Birk Fischer Søborg SG&I BK2 191.0 191.0 Mesterskab
138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I BK3 187.0 187.0 Mesterskab
134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening BK2 182.0 182.0 Hovedskydning
126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
126982 Lasse Braad Helweg Midtdjurs skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
128109 Daniel Kronborg Andersen Midtdjurs skytteforening J2 182.0 182.0 Mesterskab
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J1 192.0 192.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 131.0 131.0 Hovedskydning
135053 Valdemar Ingemann Skjern Skytteforening BK3 152.0 152.0 Mesterskab
139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139195 Smilla Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Finale
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J1 193.0 193.0 Finale
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J1 193.0 193.0 Mesterskab
J2 195.0 195.0 Hovedskydning
J2 198.0 198.0 Finale
J2 198.0 198.0 Mesterskab
136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Finale
136634 Mathias Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Finale
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Finale
117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Finale
136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening BK1 197.0 197.0 Finale
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening BK1 199.0 199.0 Finale
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening BK1 196.0 196.0 Finale
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
138960 Charlotte Quitzau Tommerup Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J1 102.2 102.2 Finale
131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK3 195.0 195.0 Mesterskab
105648 Andreas Borchers Horne Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
105648 Andreas Borchers Horne Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Mesterskab
128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 197.0 197.0 Mesterskab
109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
138431 Maja Christiansen Otterup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
138432 Sofia Christiansen Otterup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. BK1 102.1 102.1 Finale
134815 Nicolas Larsen Dalum Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
134815 Nicolas Larsen Dalum Skytteforening BK3 177.0 177.0 Mesterskab
110010 Astrid Uglebjerg Dalum Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
110010 Astrid Uglebjerg Dalum Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
135903 Nikolai Tobiassen Vissenbjerg Skytteforening BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
136700 Andrea Hauggaard Vissenbjerg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
135631 Emil Rudbæk Borg Nielsen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
135630 Nikolaj Greve Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
135630 Nikolaj Greve Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning BK3 194.0 194.0 Mesterskab
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
137228 Viktor Birch Larsen Kværndrup Idrætsforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
137228 Viktor Birch Larsen Kværndrup Idrætsforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
135937 Christian Mørup Andersen Tved Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
137690 William Hesel Rasmussen Højby Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK2 184.0 184.0 Hovedskydning
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening J1 194.0 194.0 Hovedskydning
128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
128878 Emma Ehrhorn Horne Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
129895 Sarah Rosenkjær Horne Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
129895 Sarah Rosenkjær Horne Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening BK1 192.0 192.0 Mesterskab
109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening BK1 192.0 192.0 Mesterskab
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF BK1 200.0 200.0 Mesterskab
123669 Maja Pedersen Skytteklubben DSB/ASF BK1 101.1 101.1 Finale
135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF BK1 196.0 196.0 Mesterskab
119881 Benjamin Ibsen Skytteklubben DSB/ASF BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
119881 Benjamin Ibsen Skytteklubben DSB/ASF BK2 197.0 197.0 Mesterskab
134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds BK1 192.0 192.0 Mesterskab
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening BK1 192.0 192.0 Mesterskab
137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds J1 192.0 192.0 Hovedskydning
116842 Josefine Bachmann Lyngby Skyttekreds J1 197.0 197.0 Mesterskab
126785 Mads Fravsbøl Århus Riffelskytte klub J2 191.0 191.0 Hovedskydning
126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
134134 Johanne Skyldal Samsø Skytteforening BK3 169.0 169.0 Mesterskab
134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
134135 Valdemar Skyldal Samsø Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
113058 Vivian Staal Samsø Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
113058 Vivian Staal Samsø Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
138696 Bjørn Andsbjerg Ørre Skytteforening, BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
138696 Bjørn Andsbjerg Ørre Skytteforening, BK3 179.0 179.0 Mesterskab
138697 Noah Pedersen Ørre Skytteforening, BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
138697 Noah Pedersen Ørre Skytteforening, BK3 172.0 172.0 Mesterskab
139217 Bastian Pedersen Ørre Skytteforening, BK3 164.0 164.0 Hovedskydning
139217 Bastian Pedersen Ørre Skytteforening, BK3 159.0 159.0 Mesterskab
134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening, BK3 153.0 153.0 Hovedskydning
134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening, BK3 160.0 160.0 Mesterskab
137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Mesterskab
136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
136163 Markus Sandberg Randers Skyttekreds BK2 189.0 189.0 Mesterskab
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
125216 Kirstine M.C.B. Ravnholt Randers Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Mesterskab
136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
136894 Tino B. R. Pedersen Randers Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Mesterskab
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
138693 Jasmin K. Veirum Randers Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
138084 Frederik Rasmussen Randers Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Mesterskab
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Mesterskab
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Mesterskab
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
117673 Jonas Ottobrøker Sønderborg Skyttekreds J2 179.0 179.0 Hovedskydning
117673 Jonas Ottobrøker Sønderborg Skyttekreds J2 188.0 188.0 Mesterskab
132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening BK3 174.0 174.0 Mesterskab
133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds J2 180.0 180.0 Mesterskab
138983 Alfred Just Pedersen Ørre Skytteforening, BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
138983 Alfred Just Pedersen Ørre Skytteforening, BK3 193.0 193.0 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF J2 194.0 194.0 Hovedskydning
117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF J2 193.0 193.0 Mesterskab
138008 Daniel Holm Hansen Skytteklubben DSB/ASF BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
138008 Daniel Holm Hansen Skytteklubben DSB/ASF BK2 196.0 196.0 Mesterskab
117952 William Conradsen Særslev Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117952 William Conradsen Særslev Skytteforening BK1 194.0 194.0 Finale
135088 Alfred Bak Dutschke Århus Riffelskytte klub BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
136858 Jasmin Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 175.0 175.0 Hovedskydning
136858 Jasmin Hyttemads Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 159.0 159.0 Mesterskab
108110 Tobias Bøgh jensen Vodskov Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
108110 Tobias Bøgh jensen Vodskov Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab

Til toppen