DM 50-200-300m Voksen (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 139.0 139.0 Finale
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE1 139.0 139.0 Mesterskab
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab VÅ2 118.0 118.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 131.0 131.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 145.0 145.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 146.0 146.0 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 97.8 97.8 Finale
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS VÅ1 104.7 104.7 Finale
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS VÅ1 148.0 148.0 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS VÅ1 104.0 104.0 Finale
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening VÅ2 134.0 134.0 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening VS2 137.0 137.0 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening VS3 112.0 112.0 Hovedskydning
61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening VÅ2 141.0 141.0 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening VÅ2 142.0 142.0 Mesterskab
115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening VÅ2 139.0 139.0 Hovedskydning
115681 Martin Frederiksen Østerlars Skytteforening VÅ2 135.0 135.0 Mesterskab
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening VS3 141.0 141.0 Hovedskydning
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening VS3 144.0 144.0 Mesterskab
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening VS2 142.0 142.0 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening VS2 136.0 136.0 Mesterskab
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE2 144.0 144.0 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE2 143.0 143.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS2 140.0 140.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS2 136.0 136.0 Mesterskab
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Hovedskydning
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 138.0 138.0 Hovedskydning
43359 Jytte Clausen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 125.0 125.0 Hovedskydning
43359 Jytte Clausen Grænseegnens Skytteforening VÅ2 127.0 127.0 Mesterskab
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening VS2 125.0 125.0 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening VS2 137.0 137.0 Mesterskab
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening VS3 141.0 141.0 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening VS3 134.0 134.0 Mesterskab
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS3 137.0 137.0 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS3 138.0 138.0 Mesterskab
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VÅ1 141.0 141.0 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VÅ1 145.0 145.0 Mesterskab
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
104165 Bjørn Bär Grænseegnens Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
50991 Jens Peder Jensen Bullerup Skyttekreds SE2 141.0 141.0 Hovedskydning
52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds SE2 135.0 135.0 Hovedskydning
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds SE2 143.0 143.0 Hovedskydning
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds SE2 141.0 141.0 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 149.0 149.0 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 150.0 150.0 Finale
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 150.0 150.0 Mesterskab
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 104.6 104.6 Finale
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE2 148.0 148.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE2 143.0 143.0 Finale
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE2 143.0 143.0 Mesterskab
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 140.0 140.0 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 139.0 139.0 Finale
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 139.0 139.0 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 142.0 142.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 138.0 138.0 Hovedskydning
47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening VÅ2 142.0 142.0 Hovedskydning
46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening SE2 134.0 134.0 Hovedskydning
48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening SE2 127.0 127.0 Hovedskydning
101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening SE2 138.0 138.0 Hovedskydning
47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening SE2 142.0 142.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS3 136.0 136.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS3 140.0 140.0 Mesterskab
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening VS1 144.0 144.0 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening VS2 131.0 131.0 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Horne Skytteforening VS2 133.0 133.0 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Horne Skytteforening VS2 134.0 134.0 Mesterskab
47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening VÅ1 144.0 144.0 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS2 146.0 146.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS2 143.0 143.0 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS2 98.7 98.7 Finale
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS1 140.0 140.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS1 145.0 145.0 Mesterskab
112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening VÅ2 136.0 136.0 Hovedskydning
47403 Jan Østergaard Andersen Haarby Skytteforening VÅ1 140.0 140.0 Hovedskydning
47403 Jan Østergaard Andersen Haarby Skytteforening VÅ1 150.0 150.0 Mesterskab
114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling VÅ2 146.0 146.0 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 147.0 147.0 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 146.0 146.0 Mesterskab
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 99.5 99.5 Finale
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 142.0 142.0 Mesterskab
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE2 139.0 139.0 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE2 137.0 137.0 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds VS1 141.0 141.0 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds VS1 140.0 140.0 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS2 141.0 141.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 145.0 145.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 143.0 143.0 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS1 98.3 98.3 Finale
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds VS2 132.0 132.0 Hovedskydning
39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 147.0 147.0 Finale
39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
41489 Christian falkner Sørensen Ribe Skyttekreds VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
41489 Christian falkner Sørensen Ribe Skyttekreds VÅ1 131.0 131.0 Finale
41489 Christian falkner Sørensen Ribe Skyttekreds VÅ1 131.0 131.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds VÅ2 148.0 148.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds VÅ2 148.0 148.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds VÅ2 146.0 146.0 Finale
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 143.0 143.0 Finale
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 143.0 143.0 Mesterskab
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds VÅ2 148.0 148.0 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds VÅ2 146.0 146.0 Mesterskab
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 150.0 150.0 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 103.9 103.9 Finale
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 133.0 133.0 Hovedskydning
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
54186 Tønnes Koch Nykøbing F. Skytteforening SE1 145.0 145.0 Mesterskab
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 142.0 142.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 143.0 143.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 138.0 138.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 140.0 140.0 Mesterskab
55237 Frank Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE2 140.0 140.0 Hovedskydning
53054 Per Andersen Maribo Skytteforening SE2 137.0 137.0 Hovedskydning
53054 Per Andersen Maribo Skytteforening SE2 139.0 139.0 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 144.0 144.0 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Maribo Skytteforening SE1 145.0 145.0 Mesterskab
54312 Bjarne Larsen Maribo Skytteforening SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
54312 Bjarne Larsen Maribo Skytteforening SE1 148.0 148.0 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VÅ1 150.0 150.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VÅ1 144.0 144.0 Finale
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VÅ1 144.0 144.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening VÅ2 145.0 145.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening VÅ2 149.0 149.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening VÅ2 149.0 149.0 Finale
122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening VÅ1 142.0 142.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening VÅ1 143.0 143.0 Finale
122163 Maria Andersen Tingsted Skytteforening VÅ1 143.0 143.0 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 146.0 146.0 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 145.0 145.0 Finale
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 145.0 145.0 Mesterskab
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 143.0 143.0 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 142.0 142.0 Mesterskab
108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 135.0 135.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VÅ2 142.0 142.0 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening VÅ2 137.0 137.0 Hovedskydning
86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS1 144.0 144.0 Hovedskydning
86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS1 144.0 144.0 Mesterskab
86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS1 144.0 144.0 Finale
86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS1 98.2 98.2 Finale
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening VS1 140.0 140.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening VS1 146.0 146.0 Mesterskab
68949 Claus Bruun Stege Ndr. Skytteforening VS1 143.0 143.0 Finale
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 148.0 148.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 145.0 145.0 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 142.0 142.0 Finale
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS1 97.6 97.6 Finale
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS2 135.0 135.0 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS2 135.0 135.0 Finale
55915 Lasse Rogert Pedersen Stege Ndr. Skytteforening VS2 135.0 135.0 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 142.0 142.0 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 147.0 147.0 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 0.0 0.0 Finale
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 133.0 133.0 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 137.0 137.0 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening VS3 127.0 127.0 Hovedskydning
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening VS3 133.0 133.0 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 130.0 130.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening VS3 141.0 141.0 Mesterskab
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening VÅ2 145.0 145.0 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening VÅ2 145.0 145.0 Mesterskab
55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening VÅ2 129.0 129.0 Hovedskydning
53091 Line N. With Maribo Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
53091 Line N. With Maribo Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
53091 Line N. With Maribo Skytteforening VÅ1 102.4 102.4 Finale
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 150.0 150.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Mesterskab
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening VS3 112.0 112.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening VS1 138.0 138.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening VS1 140.0 140.0 Mesterskab
55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS2 143.0 143.0 Hovedskydning
55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening VS2 142.0 142.0 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening VS2 140.0 140.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening VS3 139.0 139.0 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening VS3 132.0 132.0 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening VS3 137.0 137.0 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening VS3 131.0 131.0 Mesterskab
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening VS3 126.0 126.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 128.0 128.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 145.0 145.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 146.0 146.0 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 144.0 144.0 Mesterskab
61799 Peter Hansen Tuse Skytteforening SE1 149.0 149.0 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Tuse Skytteforening SE1 147.0 147.0 Finale
61799 Peter Hansen Tuse Skytteforening SE1 147.0 147.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 150.0 150.0 Finale
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 150.0 150.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 105.4 105.4 Finale
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 147.0 147.0 Finale
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 147.0 147.0 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 141.0 141.0 Finale
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 141.0 141.0 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.0 146.0 Finale
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.0 146.0 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.0 146.0 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 149.0 149.0 Finale
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 149.0 149.0 Finale
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 149.0 149.0 Mesterskab
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 102.7 102.7 Finale
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.0 146.0 Finale
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 146.0 146.0 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 145.0 145.0 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 143.0 143.0 Finale
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 143.0 143.0 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i VS1 100.3 100.3 Finale
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 145.0 145.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 142.0 142.0 Finale
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i VS1 142.0 142.0 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS2 140.0 140.0 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS2 138.0 138.0 Finale
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i VS2 142.0 142.0 Mesterskab
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS1 142.0 142.0 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS1 145.0 145.0 Finale
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i VS1 145.0 145.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 147.0 147.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 146.0 146.0 Finale
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 146.0 146.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 100.5 100.5 Finale
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 146.0 146.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 144.0 144.0 Finale
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 144.0 144.0 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 92.9 92.9 Finale
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 134.0 134.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 137.0 137.0 Finale
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 137.0 137.0 Mesterskab
75149 Maja Groot Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 140.0 140.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 134.0 134.0 Finale
75149 Maja Groot Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 134.0 134.0 Mesterskab
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening VÅ1 139.0 139.0 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening VÅ2 142.0 142.0 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Mesterskab
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 146.0 146.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 146.0 146.0 Mesterskab
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 101.6 101.6 Finale
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 146.0 146.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS1 140.0 140.0 Mesterskab
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening VÅ2 140.0 140.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 150.0 150.0 Finale
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 150.0 150.0 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VÅ1 150.0 150.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Finale
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VÅ1 104.6 104.6 Finale
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Finale
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Mesterskab
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 134.0 134.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 145.0 145.0 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 141.0 141.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 143.0 143.0 Mesterskab
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening VÅ2 149.0 149.0 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening VÅ2 146.0 146.0 Mesterskab
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 142.0 142.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 136.0 136.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 140.0 140.0 Mesterskab
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 147.0 147.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ2 148.0 148.0 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VÅ1 145.0 145.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 123.0 123.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 145.0 145.0 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 140.0 140.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 141.0 141.0 Mesterskab
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening VÅ2 140.0 140.0 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening VÅ2 140.0 140.0 Mesterskab
126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening VÅ2 143.0 143.0 Hovedskydning
126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening VÅ2 143.0 143.0 Mesterskab
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE2 140.0 140.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE2 134.0 134.0 Finale
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE2 134.0 134.0 Mesterskab
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening VÅ1 70.4 70.4 Finale
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds VS3 139.0 139.0 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds VS3 141.0 141.0 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds VS3 139.0 139.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS2 148.0 148.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS2 143.0 143.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS2 101.1 101.1 Finale
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds VS2 137.0 137.0 Hovedskydning
16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds VS2 135.0 135.0 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 142.0 142.0 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 144.0 144.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 146.0 146.0 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 147.0 147.0 Mesterskab
10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds SE2 140.0 140.0 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 139.0 139.0 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 122.0 122.0 Mesterskab
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub VÅ2 137.0 137.0 Hovedskydning
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub VÅ2 142.0 142.0 Mesterskab
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening VS1 139.0 139.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ2 147.0 147.0 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 142.0 142.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 147.0 147.0 Mesterskab
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VÅ1 102.0 102.0 Finale
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening VS3 144.0 144.0 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening VS3 144.0 144.0 Mesterskab
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening VS3 95.2 95.2 Finale
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS3 133.0 133.0 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening VÅ1 142.0 142.0 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening VÅ2 138.0 138.0 Hovedskydning
19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening VÅ1 146.0 146.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening VÅ2 142.0 142.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening VÅ2 146.0 146.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening VS2 144.0 144.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening VS2 140.0 140.0 Finale
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening VS2 140.0 140.0 Mesterskab
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening VS2 135.0 135.0 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening VS2 137.0 137.0 Finale
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening VS2 137.0 137.0 Mesterskab
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening VS2 143.0 143.0 Hovedskydning
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening VS2 143.0 143.0 Finale
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds VS3 124.0 124.0 Hovedskydning
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds VS3 123.0 123.0 Hovedskydning
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds VS3 134.0 134.0 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds VS3 112.0 112.0 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds SE1 146.0 146.0 Mesterskab
138469 Jane S. Albrektsen Tznelasvili Hvidovre Skyttekreds VÅ2 98.0 98.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 142.0 142.0 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 141.0 141.0 Hovedskydning
97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening SE2 139.0 139.0 Hovedskydning
22096 John Madsen Kjellerup Skytteforening SE2 143.0 143.0 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE2 129.0 129.0 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Skive skytteforening VS1 145.0 145.0 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening VS2 140.0 140.0 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening VS3 110.0 110.0 Hovedskydning
35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening, VS1 145.0 145.0 Hovedskydning
35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening, VS1 147.0 147.0 Mesterskab
35128 René Kristiansen Ørre Skytteforening, VS1 101.7 101.7 Finale
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, VS1 141.0 141.0 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening, VS3 139.0 139.0 Hovedskydning
30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening, VS2 133.0 133.0 Hovedskydning
80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening VS1 142.0 142.0 Hovedskydning
80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening VS1 140.0 140.0 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 139.0 139.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 140.0 140.0 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening VS1 138.0 138.0 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening VS1 140.0 140.0 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening VS1 134.0 134.0 Mesterskab
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening VS2 142.0 142.0 Hovedskydning
25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening VS2 145.0 145.0 Mesterskab
35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Hovedskydning
35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening VÅ2 145.0 145.0 Mesterskab
25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening VÅ2 146.0 146.0 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening VÅ2 146.0 146.0 Hovedskydning
91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening VÅ2 148.0 148.0 Mesterskab
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds VÅ1 149.0 149.0 Finale
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds VÅ1 100.5 100.5 Finale
17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds VÅ1 145.0 145.0 Hovedskydning
17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds VÅ1 145.0 145.0 Finale
17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds VÅ1 145.0 145.0 Mesterskab
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds VÅ2 147.0 147.0 Hovedskydning
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds VÅ2 149.0 149.0 Finale
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds VÅ2 149.0 149.0 Mesterskab
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds VÅ1 148.0 148.0 Hovedskydning
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds VÅ1 145.0 145.0 Finale
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds VÅ1 145.0 145.0 Mesterskab
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 144.0 144.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 147.0 147.0 Mesterskab
25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening SE2 136.0 136.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening SE1 143.0 143.0 Mesterskab
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE1 143.0 143.0 Finale
18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds SE1 145.0 145.0 Hovedskydning
18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds SE1 145.0 145.0 Finale
18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds SE1 145.0 145.0 Mesterskab
23116 Jens Roland Jensen Randers Skyttekreds SE1 141.0 141.0 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Randers Skyttekreds SE1 145.0 145.0 Finale
23116 Jens Roland Jensen Randers Skyttekreds SE1 145.0 145.0 Mesterskab
21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub SE1 142.0 142.0 Hovedskydning
25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub SE1 148.0 148.0 Hovedskydning
24407 Vagn Mikkelsen Århus Riffelskytte klub SE1 136.0 136.0 Hovedskydning
17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds VS1 145.0 145.0 Hovedskydning
17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds VS1 146.0 146.0 Mesterskab
17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds VS1 91.8 91.8 Finale
17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds VS3 129.0 129.0 Hovedskydning
17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds VS3 129.0 129.0 Mesterskab
17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds SE2 137.0 137.0 Hovedskydning
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 148.0 148.0 Hovedskydning
112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds FRI 147.0 147.0 Mesterskab
25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening VÅ2 137.0 137.0 Hovedskydning
25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening VÅ2 134.0 134.0 Mesterskab
77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF SE2 143.0 143.0 Hovedskydning
77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF SE2 138.0 138.0 Mesterskab
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening VS3 142.0 142.0 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening VS3 144.0 144.0 Mesterskab
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening VS3 141.0 141.0 Hovedskydning
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening VS3 127.0 127.0 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening VS3 136.0 136.0 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening VS3 140.0 140.0 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening VS3 144.0 144.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening VS3 140.0 140.0 Mesterskab
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening SE1 144.0 144.0 Hovedskydning
25565 Jens Jensen Odder Skytteforening VS3 108.0 108.0 Hovedskydning
115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 128.0 128.0 Hovedskydning
115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 126.0 126.0 Mesterskab
63294 Ole Brix Larsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ1 141.0 141.0 Hovedskydning
116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ2 141.0 141.0 Hovedskydning
128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 134.0 134.0 Hovedskydning
128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. VS3 125.0 125.0 Mesterskab
85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ2 143.0 143.0 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 130.0 130.0 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 VS3 129.0 129.0 Mesterskab
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. VÅ2 144.0 144.0 Hovedskydning
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. VÅ2 146.0 146.0 Mesterskab
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 147.0 147.0 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 141.0 141.0 Mesterskab
64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 143.0 143.0 Hovedskydning
64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 144.0 144.0 Mesterskab
62449 Andreas Gradischnig Strø S&G VÅ2 148.0 148.0 Hovedskydning
62449 Andreas Gradischnig Strø S&G VÅ2 141.0 141.0 Mesterskab
43374 Allan Clausen Skive skytteforening VÅ1 144.0 144.0 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Skive skytteforening VÅ1 148.0 148.0 Mesterskab
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening VÅ2 149.0 149.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS3 126.0 126.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 150.0 150.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 144.0 144.0 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening VS3 132.0 132.0 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening VS3 137.0 137.0 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening VÅ2 141.0 141.0 Hovedskydning
91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. VÅ2 134.0 134.0 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 142.0 142.0 Hovedskydning
46348 Kaj Rasmussen Svendborg Skyttekreds VS3 126.0 126.0 Hovedskydning
17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds VS3 136.0 136.0 Hovedskydning
17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds VS3 139.0 139.0 Mesterskab
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening VS1 143.0 143.0 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening VS1 141.0 141.0 Finale
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening VS1 141.0 141.0 Mesterskab
86192 Denis Kraft Horne Skytteforening VS3 117.0 117.0 Hovedskydning
20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 141.0 141.0 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE1 143.0 143.0 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening VS3 131.0 131.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby VÅ1 147.0 147.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby VÅ1 148.0 148.0 Mesterskab
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 142.0 142.0 Hovedskydning
132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening VÅ2 139.0 139.0 Hovedskydning
132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening VÅ2 144.0 144.0 Mesterskab
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening VS2 143.0 143.0 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening VS2 142.0 142.0 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 149.0 149.0 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 149.0 149.0 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds VÅ1 104.0 104.0 Finale
47640 Hans Petersen Sdr. Broby Skytteforening VÅ2 129.0 129.0 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening VS3 124.0 124.0 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening VS3 137.0 137.0 Mesterskab
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 119.0 119.0 Hovedskydning
23037 Peter Skøtt Samsø Skytteforening VS3 131.0 131.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 142.0 142.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 140.0 140.0 Mesterskab
111628 Johan Reistad Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 148.0 148.0 Hovedskydning
111628 Johan Reistad Frederikshavn Skyttekreds VÅ2 145.0 145.0 Mesterskab
41611 Bent P. Nielsen Gørding/Vejrup Skyttekreds VS2 141.0 141.0 Hovedskydning
34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ2 149.0 149.0 Hovedskydning

Til toppen