| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/20 200/17 400/37
2 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 200/12 200/13 400/25
3 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/14 200/12 399/26
4 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/11 200/11 399/22
5 130503 Pauline Alling Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/14 199/15 398/29
6 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 199/11 199/12 398/23
7 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/10 199/13 397/23
8 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/12 198/11 397/23
9 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/15 197/08 397/23
10 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 197/08 197/08 394/16
11 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12 193/05 392/17
12 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 194/03 197/10 391/13
13 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 192/05 195/08 387/13
14 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/05 191/05 384/10

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/09 198/14 396/23
2 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12 197/11 396/23
3 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 196/06 196/05 392/11
4 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 194/03 196/08 390/11
5 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07 194/04 389/11
6 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 194/07 194/09 388/16
7 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/09 191/04 387/13
8 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/03 192/04 386/07
9 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening 192/05 189/04 381/09
10 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 187/02 191/06 378/08
11 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 186/08 190/03 376/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/10 198/08 394/18
2 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening 196/05 196/08 392/13
3 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening 191/02 196/06 387/08
4 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 190/06 184/04 374/10

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 200/11 198/11 398/22

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening 197/02 198/08 395/10
2 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/09 196/07 392/16
3 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 198/08 193/05 391/13
4 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 192/05 196/10 388/15
5 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 196/05 188/03 384/08
6 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 194/06 188/05 382/11

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 190/05 189/04 379/09
2 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/05 188/07 378/12
3 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 181/03 186/06 367/09

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 193/06 190/08 383/14
2 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 188/04 193/07 381/11
3 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 179/05 187/09 366/14
4 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/03 178/03 363/06

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/08 199/11 396/19
2 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/09 198/13 395/22
3 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 195/05 196/04 391/09
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/07 195/07 389/14
5 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 195/04 194/10 389/14

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 198/07 196/06 394/13
2 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 193/07 193/08 386/15
3 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/05 193/03 384/08
4 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 168/01 171/00 339/01

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 115167 Camilla Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/14 200/12 399/26
2 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 199/11 200/10 399/21
3 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/13 200/15 398/28
4 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/14 200/14 398/28
5 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 199/10 198/09 397/19
6 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 198/09 197/09 395/18
7 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 195/05 199/11 394/16

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/11 197/11 392/22
2 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/08 195/06 389/14
3 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 195/08 194/07 389/15
4 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 190/04 197/04 387/08
5 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G 190/01 187/06 377/07
6 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 190/06 186/01 376/07
7 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 184/02 185/02 369/04
8 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 188/05 180/01 368/06

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 200/20
2 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/15
3 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 200/12
4 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/14
4 130503 Pauline Alling Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/14
6 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12
6 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/12
8 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/11
8 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 199/11
10 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/10
11 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 197/08
12 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 194/03
13 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/05
14 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 192/05

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12
2 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/09
3 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/09
4 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 196/06
5 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07
6 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 194/07
7 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/03
7 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 194/03
9 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening 192/05
10 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 187/02
11 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 186/08
12 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/10
2 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening 196/05
3 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening 191/02
4 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 190/06

Riffel, 50m - Klasse J1

1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 200/11

Riffel, 50m - Klasse J2

1 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 198/08
2 135701 Mathias Ingemann Povelsen Dauglykke Skytteforening 197/02
3 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/09
4 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 196/05
5 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 194/06
6 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 192/05

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/05
1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 190/05
3 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 181/03

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 193/06
2 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 188/04
3 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/03
4 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 179/05

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/09
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/08
3 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 195/05
4 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 195/04
5 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 198/07
2 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 193/07
3 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/03
4 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 191/05
5 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 168/01

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 115167 Camilla Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/14
2 83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening 199/11
3 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 199/10
4 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/14
5 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/13
6 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 198/09
7 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 195/05

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/11
2 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 195/08
3 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/08
4 101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening 190/06
5 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 190/04
6 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G 190/01
7 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 188/05
8 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 184/02

Til toppen