Divisionsskydning vinter 1. runde - riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 177.0 177.0 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å3 180.0 180.0 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 167.0 167.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i ST1 189.0 189.0 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i ST2 183.0 183.0 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 185.0 185.0 Hovedskydning
127167 Kristine Nymand Jakobsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 165.0 165.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 183.0 183.0 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 190.0 190.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
138976 Julie Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
140168 Lars Nielsen-Skensved Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Sg&i SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Sg&i SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
59382 Bent Andersen Vemmelev Sg&i SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
59072 Jette Olsen Vemmelev Sg&i SE3 198.0 198.0 Hovedskydning
59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Sg&i SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
135200 Helge Klingenberg Vemmelev Sg&i SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
133341 Villy Hansen Vemmelev Sg&i SE3 173.0 173.0 Hovedskydning
57582 Flemming Madsen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE3 196.0 196.0 Hovedskydning
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening ST3 197.0 197.0 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
140071 Jacob Horsdal Reerslev Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
140127 Leonora Pauner Reerslev Skytteforening J2 172.0 172.0 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 189.0 189.0 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 183.0 183.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 171.0 171.0 Hovedskydning
119588 Knud-Erik Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 199.0 199.0 Mesterskab
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 192.0 192.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 189.0 189.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Mesterskab
135319 Mads Viggo Hansen Tuse Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening BK4 198.0 198.0 Hovedskydning
136849 Karoline Hyldahn Reerslev Skytteforening J2 175.0 175.0 Hovedskydning
122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139785 Magnus Poulsen Ringsted Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
139786 Flemming Poulsen Ringsted Skytteforening Å3 195.0 195.0 Hovedskydning
139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
133007 Claus Hega Greve Skytteforening SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
119907 Asser Renard Greve Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening SE3 174.0 174.0 Hovedskydning
134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
139493 Mie Nissen Greve Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
139494 Christian Nissen Greve Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
137333 Emil Birch Korsør Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
138547 Niels Poulsen Korsør Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
130445 Keld Larsen Korsør Skytteforening FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening ST1 190.0 190.0 Hovedskydning
139763 Vitus Hjortholm Korsør Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
139604 Mikkel Christensen Korsør Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
139258 Asger Viggo Kristensen Korsør Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
139257 Kalle Emil Kristensen Korsør Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
140334 Milana Zazulina Becker Hørve Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
140333 Ann Avnzo Christensen Hørve Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
140335 Frigg Elsang Hørve Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
136289 Dinna Ibsen Hørve Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening Å3 180.0 180.0 Hovedskydning
57380 Per Jensen Hørve Skytteforening SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
140337 Anders Baarupdal Hørve Skytteforening Å3 164.0 164.0 Hovedskydning
140338 Nicola Espersen Hørve Skytteforening Å3 177.0 177.0 Hovedskydning
137694 Sofie Koester Holbæk Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
58422 Casper With Holbæk Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
139167 Zara Lorentzen Mullerup Skytteforening BK4 196.0 196.0 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
140227 Marcus Stange Hansen Ballerup Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening ST1 198.0 198.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening ST1 199.0 199.0 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139915 Noah Notstad Tuse Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
131192 Sebastian Kamp Tuse Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
139642 Bertil Christian Vestergaard Tuse Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening Å3 190.0 190.0 Hovedskydning
133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
129429 Gry Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK4 167.0 167.0 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 196.0 196.0 Mesterskab
136166 Aase Lind Højby Skytteforening, Sjælland Å2 187.0 187.0 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
136073 Magnus Lindegaard Davidsen Højby Skytteforening, Sjælland J2 193.0 193.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE3 194.0 194.0 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
135970 Alfred Nicolaisen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
136947 Frederik Anthoni Højby Skytteforening, Sjælland BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
138871 Christina Rasmussen Gimlinge Sg&i Å3 176.0 176.0 Hovedskydning
59471 Mike Eriksen Gimlinge Sg&i Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
124156 Mads Larsen Gimlinge Sg&i J2 188.0 188.0 Hovedskydning
124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i J2 188.0 188.0 Hovedskydning
124157 Rasmus Larsen Gimlinge Sg&i BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
136030 Anna Carlsson Gimlinge Sg&i BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening ST3 196.0 196.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening ST3 194.0 194.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 190.0 190.0 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening ST1 179.0 179.0 Hovedskydning
58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
136899 Per Schmidt Orø Skytteforening SE3 171.0 171.0 Hovedskydning
132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
138604 Albert Møgelhøj Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
129950 Josephine Løfqvist Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
138602 Malthe Clausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
140123 Morten Hemmingsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
131953 Wilmer Holmgaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
136042 Mille Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
140712 Alexander Koester Holbæk Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
140713 Marco Andreasen Holbæk Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
140714 Karl Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i ST1 192.0 192.0 Hovedskydning

Til toppen