| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/00 199/00 398/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/00 199/00 397/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/00 200/00 400/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/00 199/00 399/00
2 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening 198/00 200/00 398/00
3 57245 Michael Skovgaard Larsen Tuse Skytteforening 198/00 197/00 395/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 199/00 200/00 399/00
2 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening 196/00 194/00 390/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening 200/00
1 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 200/00
3 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 199/00
3 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening 199/00
3 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 199/00
3 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/00
7 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening 198/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 200/00
2 140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening 199/00
2 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening 199/00
2 136895 Isabella Schou Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 199/00
2 128064 Ida Andersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/00
2 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening 199/00
2 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening 199/00
2 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 199/00
9 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/00
9 136030 Anna Carlsson Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 198/00
9 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening 198/00
9 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening 198/00
13 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening 197/00
13 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
13 139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening 197/00
16 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening 196/00
17 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening 195/00
17 135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland 195/00
19 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/00
19 126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening 194/00
19 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening 194/00
22 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 193/00
22 138976 Julie Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 193/00
24 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 192/00
24 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/00
24 135176 Mikkel Eldrup Ballerup Skytteforening 192/00
27 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 190/00
28 124157 Rasmus Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 188/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
2 139167 Zara Lorentzen Mullerup Skytteforening 197/00
2 139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening 197/00
4 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 196/00
5 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening 195/00
5 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening 195/00
5 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening 195/00
5 138604 Albert Møgelhøj Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 195/00
9 139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/00
10 138547 Niels Poulsen Korsør Skytteforening 193/00
10 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening 193/00
12 138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening 192/00
13 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening 191/00
13 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening 191/00
13 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 191/00
16 140123 Morten Hemmingsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 190/00
16 140071 Jacob Horsdal Reerslev Skytteforening 190/00
16 139258 Asger Viggo Kristensen Korsør Skytteforening 190/00
19 139785 Magnus Poulsen Ringsted Skytteforening 189/00
20 137333 Emil Birch Korsør Skytteforening 188/00
20 136042 Mille Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening 188/00
22 136289 Dinna Ibsen Hørve Skytteforening 187/00
22 126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening 187/00
22 139493 Mie Nissen Greve Skytteforening 187/00
25 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening 186/00
25 129950 Josephine Løfqvist Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 186/00
27 128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening 184/00
27 139642 Bertil Christian Vestergaard Tuse Skytteforening 184/00
29 131192 Sebastian Kamp Tuse Skytteforening 182/00
29 140713 Marco Andreasen Holbæk Skytteforening 182/00
31 139257 Kalle Emil Kristensen Korsør Skytteforening 181/00
31 131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening 181/00
33 134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening 178/00
34 138047 Bertram Raun Jyderup Skytteforening 177/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 141493 Maja Daugaard Korsør Skytteforening 196/00
2 141162 Freja Moa Højby Skytteforening, Sjælland 195/00
2 141161 Maja Andersen Højby Skytteforening, Sjælland 195/00
4 139192 Oliver Larsen Jacobsen Nykøbing Sj. Skytteforening 192/00
5 141058 Jean Ponnuthurai Højby Skytteforening, Sjælland 191/00
6 140335 Frigg Elsang Hørve Skytteforening 189/00
7 139588 Lukas Olesen Mohr Ballerup Skytteforening 188/00
8 138602 Malthe Clausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 187/00
8 141539 Gabriella Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening 187/00
10 141636 Nicolai Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 186/00
11 140074 Maria Bang Reerslev Skytteforening 185/00
11 139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening 185/00
13 140755 Valdemar Kluge Reerslev Skytteforening 184/00
13 140772 Buster Markussen Jyderup Skytteforening 184/00
13 138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening 184/00
16 126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening 183/00
17 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening 182/00
17 140333 Ann Avnzo Christensen Hørve Skytteforening 182/00
19 141494 Thea Daugaard Korsør Skytteforening 181/00
19 140307 Marcus Payne Greve Skytteforening 181/00
21 139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening 180/00
22 139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening 178/00
23 140712 Alexander Koester Holbæk Skytteforening 176/00
24 140334 Milana Zazulina Becker Hørve Skytteforening 174/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/00
1 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/00
1 114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening 200/00
4 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 199/00
4 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
6 123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening 197/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
2 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/00
2 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening 198/00
2 124156 Mads Larsen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 198/00
5 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 197/00
5 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
7 124155 Kristian Johansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 196/00
8 137694 Sofie Koester Holbæk Skytteforening 195/00
8 118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening 195/00
10 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 194/00
10 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/00
10 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/00
10 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/00
14 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening 193/00
15 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening 192/00
15 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/00
15 121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland 192/00
18 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening 191/00
18 128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening 191/00
20 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 190/00
21 140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/00
21 137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening 187/00
23 138048 Malthe Raun Jyderup Skytteforening 186/00
24 135319 Mads Viggo Hansen Tuse Skytteforening 184/00
25 140127 Leonora Pauner Reerslev Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening 199/00
2 35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening 196/00
3 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i 195/00
4 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 194/00
4 109643 Christine Jacobi Ballerup Skytteforening 194/00
4 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/00
7 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening 193/00
8 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 190/00
9 59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i 189/00
10 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 188/00
11 57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening 184/00
11 69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 184/00
13 57379 Rasmus Nielsen Hørve Skytteforening 174/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 195/00
2 60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i 189/00
2 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/00
4 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 188/00
5 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 186/00
5 70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening 186/00
7 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i 185/00
8 77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 184/00
9 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 181/00
10 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 187/00
2 58314 Leif Jensen Orø Skytteforening 184/00
3 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 183/00
4 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 180/00
5 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 178/00
5 79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 178/00
7 68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 177/00
7 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening 177/00
9 65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 176/00
10 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/00
11 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 173/00
11 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening 173/00
13 123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 171/00
14 73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening 161/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 95724 John Helstrup Tuse Skytteforening 200/00
1 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 200/00
1 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
1 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/00
1 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening 200/00
1 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/00
1 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/00
1 96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/00
1 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 200/00
1 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 200/00
11 94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening 199/00
11 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening 199/00
11 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland 199/00
14 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland 198/00
14 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening 198/00
14 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/00
14 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/00
14 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 198/00
14 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 198/00
14 57245 Michael Skovgaard Larsen Tuse Skytteforening 198/00
21 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening 197/00
22 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
22 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland 196/00
22 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening 196/00
25 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
2 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening 199/00
2 110995 Jakob Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening 199/00
2 138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening 199/00
5 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 197/00
6 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening 196/00
6 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening 196/00
6 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/00
6 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening 196/00
10 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening 195/00
10 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/00
12 131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening 194/00
13 57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening 193/00
14 58422 Casper With Holbæk Skytteforening 192/00
15 101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland 191/00
16 140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening 186/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening 197/00
1 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
3 140911 Tom Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 196/00
3 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening 196/00
5 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening 194/00
6 140338 Nicola Espersen Hørve Skytteforening 193/00
7 76143 Kenneth Jensen Jyderup Skytteforening 192/00
7 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening 192/00
9 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 191/00
10 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/00
11 140041 Martin Larsen Reerslev Skytteforening 189/00
12 140739 Anna Zazulina Hørve Skytteforening 188/00
13 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/00
13 58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/00
15 141637 Gitte Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 186/00
16 138078 Ketil Raun Jyderup Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 199/00
1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 199/00
1 59095 Allan Olsen Vemmelev Sg&i 199/00
1 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 199/00
1 59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening 199/00
1 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
1 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
8 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
8 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening 198/00
8 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 198/00
8 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 198/00
8 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 198/00
8 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 198/00
14 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 197/00
14 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
16 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
16 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
16 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening 196/00
16 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening 196/00
20 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/00
21 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/00
21 57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening 194/00
21 60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening 194/00
21 59023 Stig Oldenborg Vemmelev Sg&i 194/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening 196/00
1 103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening 196/00
1 60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening 196/00
4 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening 195/00
4 58028 Jan Vilhelmsen Holbæk Skytteforening 195/00
4 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 195/00
4 57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening 195/00
8 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 194/00
9 59382 Bent Andersen Vemmelev Sg&i 192/00
9 59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Sg&i 192/00
9 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening 192/00
9 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 192/00
13 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 191/00
13 133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening 191/00
15 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening 189/00
16 58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening 188/00
17 71267 Thorkild Jensen Roskilde Skytteforening 187/00
17 57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening 187/00
19 57582 Flemming Madsen Nr. Asmindrup Skytteforening 185/00
20 60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 182/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 133340 John E Larsen Vemmelev Sg&i 195/00
2 69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening 194/00
2 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 194/00
2 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland 194/00
5 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening 192/00
5 129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening 192/00
7 135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland 191/00
8 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 190/00
8 60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening 190/00
8 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening 190/00
8 76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening 190/00
12 103561 Brian Tiedt Jyderup Skytteforening 189/00
13 135200 Helge Klingenberg Vemmelev Sg&i 188/00
14 119587 Birgit Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 187/00
14 108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 187/00
16 60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening 185/00
17 108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 184/00
17 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 184/00
19 89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i 182/00
20 119588 Knud-Erik Frederiksen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 179/00
21 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening 178/00
22 132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening 174/00
22 133341 Villy Hansen Vemmelev Sg&i 174/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening 199/00
2 58602 Henning Christensen Jyderup Skytteforening 192/00
3 140681 Roland Svendsen Højby Skytteforening, Sjælland 191/00
3 140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening 191/00
5 140275 Leif Petersen Højby Skytteforening, Sjælland 190/00
5 130445 Keld Larsen Korsør Skytteforening 190/00

Til toppen