| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09 200/09 400/18
2 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 200/07 200/08 400/15
3 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/04 200/04 400/08
4 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/04 200/09 399/13
5 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 199/05 200/06 399/11
6 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/11 199/07 399/18
7 130503 Pauline Andreassen Dauglykke Skytteforening 200/05 199/11 399/16
8 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/08 199/08 398/16
9 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/05 199/09 398/14
10 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 198/05 199/08 397/13
11 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 200/05 197/07 397/12
12 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/04 199/04 396/08
13 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/05 198/09 396/14
14 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/03 198/06 394/09
15 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 198/04 195/04 393/08
16 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening 198/02 191/01 389/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 196/06 199/06 395/12
2 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/03 198/06 393/09
3 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05 197/05 393/10
4 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 195/01 193/04 388/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening 195/05 199/05 394/10
2 139788 Carl Oscar Bach Meinertz Ølstykke Skytteforening 197/06 196/02 393/08
3 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening 194/04 195/04 389/08
4 123435 Thor Børgesen Jørlunde Skytteforening 193/04 195/04 388/08
5 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening 184/02 193/00 377/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/10 200/06 400/16
2 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/08 200/07 398/15
3 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 199/05 199/09 398/14
4 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 198/06 199/06 397/12
5 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 199/09 197/04 396/13
6 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 195/04 199/09 394/13

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/03 200/13 400/16
2 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 198/05 200/07 398/12
3 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 198/04 197/05 395/09
4 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/03 198/04 393/07
5 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/02 196/04 393/06
6 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 194/04 195/05 389/09
7 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 195/02 192/04 387/06
8 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/02 192/02 386/04
9 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 188/01 191/02 379/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/01 185/01 375/02
2 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 174/02 188/01 362/03
3 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 173/00 185/01 358/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 187/05 192/01 379/06
2 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/01 181/00 370/01
3 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 185/01 178/00 363/01
4 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 177/01 178/01 355/02
5 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 173/01 171/01 344/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 198/03 199/08 397/11
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 199/05 198/09 397/14
3 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07 197/08 397/15
4 63967 Jannik Jensen Melby Skytteforening 198/06 198/10 396/16
5 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 198/06 198/03 396/09
6 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 194/04 200/06 394/10
7 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 198/04 195/03 393/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05 199/04 397/09
2 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/02 198/05 395/07
3 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 194/03 198/03 392/06
4 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 186/01 193/03 379/04
5 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 182/00 190/03 372/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 196/03 199/08 395/11
2 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/04 194/07 393/11
3 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 198/03 194/02 392/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 191/01 193/01 384/02
2 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 186/03 192/00 378/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/11
2 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09
3 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 200/07
4 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 200/05
4 130503 Pauline Andreassen Dauglykke Skytteforening 200/05
6 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/04
7 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/08
8 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 199/05
8 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 199/05
10 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/04
11 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 198/05
11 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/05
13 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 198/04
14 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening 198/02
15 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/04
16 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 196/06
2 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05
3 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/03
4 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 195/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 139788 Carl Oscar Bach Meinertz Ølstykke Skytteforening 197/06
2 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening 195/05
3 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening 194/04
4 123435 Thor Børgesen Jørlunde Skytteforening 193/04
5 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening 184/02

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/10
2 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 199/09
3 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 199/05
4 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/08
5 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 198/06
6 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 195/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/03
2 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 198/05
3 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 198/04
4 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/02
5 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/03
6 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 195/02
7 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 194/04
8 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/02
9 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 188/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/01
2 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 174/02
3 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 173/00

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/01
2 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 187/05
3 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 185/01
4 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 177/01
5 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 173/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 199/05
3 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 198/06
3 63967 Jannik Jensen Melby Skytteforening 198/06
5 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 198/04
6 120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening 198/03
7 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05
2 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/02
3 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 194/03
4 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 186/01
5 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 182/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/04
2 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 198/03
3 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 191/01
2 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 186/03

Til toppen