U10 Drenge B/C | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: LA Travel Cup i Vildbjerg 2019
Stævneansvarlige
Jørgen Trankjær Tlf: 29452095
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Komplet kampprogram -

U10 Drenge B/C

Kampnr. Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
14-12-19 10:45 Pulje 1 B.U.F Horsens 1 - Stjær Boldklub - Skolen 1 - 2
14-12-19 10:45 Pulje 3 Harlev IK 1 - Rindum SU 2 - Timring 0 - 2
14-12-19 10:54 Pulje 3 HBV Kids - Struer Boldklub - Timring 0 - 1
14-12-19 10:54 Pulje 1 Ikast FC 2 - Vildbjerg SF 4 - Skolen 1 - 0
14-12-19 11:03 Pulje 2 B.U.F Horsens 2 - Ikast FC 3 - Skolen 1 - 4
14-12-19 11:03 Pulje 4 Harlev IK 2 - Rindum SU 1 - Timring 0 - 0
14-12-19 11:12 Pulje 4 SHN-Ulfborg - Vildbjerg SF 3 - Timring 4 - 0
14-12-19 11:12 Pulje 2 Fursund IF - Vildbjerg SF 2 - Skolen 2 - 1
14-12-19 11:21 Pulje 1 B.U.F Horsens 1 - Ikast FC 2 - Skolen 0 - 1
14-12-19 11:21 Pulje 3 Harlev IK 1 - HBV Kids - Timring 0 - 1
14-12-19 11:30 Pulje 3 Rindum SU 2 - Struer Boldklub - Timring 0 - 2
14-12-19 11:30 Pulje 1 Stjær Boldklub - Vildbjerg SF 4 - Skolen 2 - 1
14-12-19 11:39 Pulje 2 B.U.F Horsens 2 - Fursund IF - Skolen 2 - 1
14-12-19 11:39 Pulje 4 Harlev IK 2 - SHN-Ulfborg - Timring 1 - 3
14-12-19 11:48 Pulje 4 Rindum SU 1 - Vildbjerg SF 3 - Timring 3 - 0
14-12-19 11:48 Pulje 2 Ikast FC 3 - Vildbjerg SF 2 - Skolen 3 - 0
14-12-19 11:57 Pulje 1 Ikast FC 2 - Stjær Boldklub - Skolen 0 - 1
14-12-19 11:57 Pulje 3 HBV Kids - Rindum SU 2 - Timring 0 - 2
14-12-19 12:06 Pulje 3 Struer Boldklub - Harlev IK 1 - Timring 3 - 0
14-12-19 12:06 Pulje 1 Vildbjerg SF 4 - B.U.F Horsens 1 - Skolen 1 - 1
14-12-19 12:15 Pulje 2 Fursund IF - Ikast FC 3 - Skolen 1 - 2
14-12-19 12:15 Pulje 4 SHN-Ulfborg - Rindum SU 1 - Timring 3 - 0
14-12-19 12:24 Pulje 4 Vildbjerg SF 3 - Harlev IK 2 - Timring 1 - 1
14-12-19 12:24 Pulje 2 Vildbjerg SF 2 - B.U.F Horsens 2 - Skolen 0 - 1
14-12-19 12:33 B/C Slutspil Ikast FC 2 - Fursund IF (1/8 finale 1) - Skolen 0 - 1
14-12-19 12:33 B/C Slutspil Rindum SU 2 - Harlev IK 2 (1/8 finale 5) - Timring 3 - 0
14-12-19 12:42 B/C Slutspil SHN-Ulfborg - Harlev IK 1 (1/8 finale 6) - Timring 3 - 0
14-12-19 12:42 B/C Slutspil Ikast FC 3 - Vildbjerg SF 4 (1/8 finale 2) - Skolen 4 - 1
14-12-19 12:51 B/C Slutspil B.U.F Horsens 2 - B.U.F Horsens 1 (1/8 finale 3) - Skolen 1 - 2
14-12-19 12:51 B/C Slutspil Rindum SU 1 - HBV Kids (1/8 finale 7) - Timring 2 - 1
14-12-19 13:00 B/C Slutspil Struer Boldklub - Vildbjerg SF 3 (1/8 finale 8) - Timring 4 - 0
14-12-19 13:00 B/C Slutspil Stjær Boldklub - Vildbjerg SF 2 (1/8 finale 4) - Skolen 3 - 0
14-12-19 13:55 B/C Slutspil Ikast FC 3 - Rindum SU 1 (Kvartfinale 1) - Stadionhal 1 1 - 4
14-12-19 14:04 B/C Slutspil Stjær Boldklub - Rindum SU 2 (Kvartfinale 2) - Stadionhal 1 1 - 2
14-12-19 14:13 B/C Slutspil SHN-Ulfborg - B.U.F Horsens 1 (Kvartfinale 3) - Stadionhal 1 3 - 0
14-12-19 14:22 B/C Slutspil Struer Boldklub - Fursund IF (Kvartfinale 4) - Stadionhal 1 4 - 2
14-12-19 14:31 B/C Slutspil Rindum SU 1 - Rindum SU 2 (Semifinale 1) - Stadionhal 1 0 - 1
14-12-19 14:40 B/C Slutspil SHN-Ulfborg - Struer Boldklub (Semifinale 2) - Stadionhal 1 2 - 0
14-12-19 14:49 B/C Slutspil Rindum SU 1 - Struer Boldklub (Bronze) - Stadionhal 1 0 - 1
14-12-19 14:58 B/C Slutspil Rindum SU 2 - SHN-Ulfborg (Finale) - Stadionhal 1 3 - 4

Til toppen