LA Travel Cup i Vildbjerg 2019

Stævne

Stævne: LA Travel Cup i Vildbjerg 2019
Stævneansvarlige
Jørgen Trankjær Tlf: 29452095
Dokumenter
Reglement

Række / Puljeoversigt

U6 Mix
Pulje 1 Borbjerg 2 - Vildbjerg SF 1 - Tjørring IF 2
Pulje 2 Tjørring IF 1 - Vildbjerg SF 2 - Vildbjerg SF 4
Pulje 3 Borbjerg 1 - Holstebro Boldklub 2 - Vildbjerg SF 3
Finalerunde 1 Holstebro Boldklub 2 - Tjørring IF 1 - Tjørring IF 2
Finalerunde 2 Borbjerg 2 - Vildbjerg SF 2 - Vildbjerg SF 3
Finalerunde 3 Borbjerg 1 - Vildbjerg SF 1 - Vildbjerg SF 4
U7 Mix
Pulje 1 Vinderup IK - KLG 3 - Vildbjerg SF 1
Pulje 2 Ikast FC 1 - KLG 2 - Vildbjerg SF 2
Pulje 3 Ikast FC 2 - KLG 1 - Vildbjerg SF 3
Finalerunde 1 Ikast FC 2 - KLG 2 - KLG 3
Finalerunde 2 KLG 1 - Ikast FC 1 - Vildbjerg SF 1
Finalerunde 3 Vinderup IK - Vildbjerg SF 2 - Vildbjerg SF 3
U6/7 Piger
Pulje 1 Vildbjerg SF U7 Piger - Vildbjerg SF U6 Piger - SHN Ulfborg Piger - HB Pigerne
Finalekampe Vildbjerg SF U7 Piger - Vildbjerg SF U6 Piger - SHN Ulfborg Piger - HB Pigerne
U8 Piger
Pulje 1 Mejdal-Halgård Pigerne - Tjørring IF - Vildbjerg SF 1 - Vildbjerg SF 2
Slutspil Mejdal-Halgård Pigerne - Tjørring IF - Vildbjerg SF 1 - Vildbjerg SF 2
U8 Drenge A
Pulje 1 Skive IK 1 - Holstebro Frugtlager - Tjørring IF 1 - SHN Ulfborg 1 - Vildbjerg SF 1
A Slutspil Skive IK 1 - Holstebro Frugtlager - Tjørring IF 1 - SHN Ulfborg 1
U8 Drenge B/C
Pulje 1 Team Jensen Solfilm U7 - Skive IK 2 - Holstebro Boldklub - Herning Fremad 1 - Rindum SU - SHN Ulfborg 2
Pulje 2 Skive IK Egeris - Tjørring IF 2 - Kibæk IF - Vildbjerg SF 2 - Herning Fremad 2 - Lemvig GF
B/C Slutspil Team Jensen Solfilm U7 - Skive IK 2 - Holstebro Boldklub - Herning Fremad 1 - Kibæk IF - Vildbjerg SF 2 - Herning Fremad 2 - Lemvig GF
U9 Drenge A
Pulje 1 Volkswagen Holstebro - Tang Biler - Vildbjerg SF - U9 Drengene fra Sunds - Holstebro Boldklub
A Slutspil Volkswagen Holstebro - Tang Biler - Vildbjerg SF - U9 Drengene fra Sunds - Holstebro Boldklub
U9 Piger
Pulje 1 Vildbjerg SF 1 - Vildbjerg SF 2 - FC Piger 1 - Friplads
Slutspil - - - - - -
U9 Drenge B/C
Pulje 1 FC Ryde/Skave - Skjern 1 - Vildbjerg SF - Skjern 2
B/C Slutspil FC Ryde/Skave - Skjern 1 - Vildbjerg SF - Skjern 2
U10 Drenge A
Pulje 1 Ikast FC 1 - Dreamteam - MH2010 - Real Boys - Vildbjerg SF 1
A Slutspil Dreamteam - MH2010 - Real Boys - Vildbjerg SF 1
U10 Piger
Pulje 1 Vildbjerg SF 1 - Vildbjerg SF 2 - Vildbjerg SF 3 - Borbjerg - Girl Power - Ramsing Cup Spjald
Slutspil Vildbjerg SF 1 - Borbjerg - Girl Power - Ramsing Cup Spjald
U10 Drenge B/C
Pulje 1 B.U.F Horsens 1 - Stjær Boldklub - Ikast FC 2 - Vildbjerg SF 4
Pulje 2 Fursund IF - B.U.F Horsens 2 - Ikast FC 3 - Vildbjerg SF 2
Pulje 3 Harlev IK 1 - HBV Kids - Struer Boldklub - Rindum SU 2
Pulje 4 SHN-Ulfborg - Vildbjerg SF 3 - Rindum SU 1 - Harlev IK 2
B/C Slutspil B.U.F Horsens 1 - Harlev IK 1 - Stjær Boldklub - Ikast FC 2 - HBV Kids - Struer Boldklub - Fursund IF - Vildbjerg SF 4 - SHN-Ulfborg - Vildbjerg SF 3 - Rindum SU 1 - B.U.F Horsens 2 - Harlev IK 2 - Ikast FC 3 - Vildbjerg SF 2 - Rindum SU 2
U11 Piger
Pulje 1 MC Girls - MobiKom - Lemvig GF U 11 - Vildbjerg SF 1 - Vildbjerg SF 2
Slutspil MC Girls - MobiKom - Lemvig GF U 11 - Vildbjerg SF 2
U11 Drenge A
Pulje 1 TTG - FC Powerhosting - Holstebro boldklub 1 - Skive IK 1 - Tjørring IF 1 - Vildbjerg SF 1
A Slutspil FC Powerhosting - Holstebro boldklub 1 - Tjørring IF 1 - Vildbjerg SF 1
U11 Drenge B/C
Pulje 1 Skjern 1 - Ringkøbing IF - Skive IK 3 - Ulfborg IF 2 - Uhre GIF
Pulje 2 Holstebro boldklub 4 - Hjerm/Linde - Skive IK 2 - Ulfborg IF 1 - Vildbjerg SF 2
Pulje 3 Holstebro boldklub 2 - Vildbjerg SF 3 - Holstebro Frugtlager - Sejs-Svejbæk IF - Herning Fremad 2
Pulje 4 Holstebro boldklub 3 - RS-Huse Power Girls - Herning Fremad 1 - MIF Silkeborg - Skjern 2
B/C Slutspil Skjern 1 - RS-Huse Power Girls - Ringkøbing IF - Ulfborg IF 1 - Holstebro Frugtlager - MIF Silkeborg - Sejs-Svejbæk IF - Vildbjerg SF 2
U12 Piger B/C
Pulje 1 HTS 1 - Mejrup - Tjørring IF 2 - Vildbjerg SF 1
Pulje 2 HTS 2 - Tjørring IF 1 - TPI Odense - Vildbjerg SF 2
Slutspil HTS 1 - HTS 2 - Tjørring IF 1 - Mejrup - TPI Odense - Tjørring IF 2 - Vildbjerg SF 1 - Vildbjerg SF 2
U12 Drenge A
Pulje 1 Gullestrup 1 - Team X - Byggemand Ras - Løgstrup 2 - Ramsing Cup Spjald
Pulje 2 7soverne - TEAM NYRUP - Løgstrup 1 - Ringkøbing IF - Sjørring 1
Slutspil Team X - Byggemand Ras - TEAM NYRUP - Løgstrup 1
U12 Piger A
Pulje 1 Ry - MobiKom - RS-Huse Power Girls - Ulvetøserne U12 - Ulvepigerne U12
Slutspil Ry - MobiKom - Ulvetøserne U12 - Ulvepigerne U12
U12 Drenge B/C
Pulje 1 Banditterne - Måbjerg IF 1 - Blue wikings - Mejrup GU 1 - Sorring Toustrup IF 2
Pulje 2 Vildbjerg SF 1 - Hjerm/Linde - Sorring Toustrup IF 1 - Løgstrup 1 - Mejrup GU 2
Pulje 3 Slgu 2 - Team X Pro - Måbjerg IF 2 - Gullestrup 3 - Team X Go
Pulje 4 Gullestrup 2 - Slgu 1 - Mejdal - Vildbjerg SF 2 - Måbjerg IF 3
Slutspil Måbjerg IF 1 - Blue wikings - Team X Pro - Mejdal - Sorring Toustrup IF 1 - Løgstrup 1 - Team X Go - Måbjerg IF 3
U13 Piger A
Pulje 1 Girl Power - Ulvetøserne - SIF Q 1 - SIF Q 3
Pulje 2 Houlind El - FC Silkeborg pigerne - Pinkie Pie - SIF Q 2 - SIF Q 4
Slutspil Houlind El - Girl Power - Ulvetøserne - Pinkie Pie - SIF Q 1 - SIF Q 2 - SIF Q 3 - SIF Q 4
U13 Drenge A
Pulje 1 Vinding - Thisted drengene - Kappel & KO - Silkeborg IF - FS Holstebro 1
Pulje 2 CMA BYG - Bonderøvene - Lemvig GF - Team WALS - FS Holstebro 2
Slutspil Bonderøvene - Thisted drengene - Kappel & KO - Team WALS
U13 Piger B/C
Pulje 1 Vildbjerg SF 1 - Drama Queens - Jerne-pigerne - Vildbjerg SF 2 - Vildbjerg SF 3 - Vildbjerg SF 4
Slutspil Vildbjerg SF 1 - Drama Queens - Vildbjerg SF 2 - Vildbjerg SF 3
U13 Drenge B/C
Pulje 1 Factum2 - Thomas Bilsyn - Team X Pro - Mejdal/Halgård Drengene - Holmsland GU 1 - Vildbjerg SF 2
Pulje 2 Bonderøvene - Vildbjerg SF 1 - Olsens drenge - Lemvig GF - Holmsland GU 2 - Vildbjerg SF 3
Slutspil Factum2 - Bonderøvene - Team X Pro - Mejdal/Halgård Drengene - Olsens drenge - Lemvig GF - Holmsland GU 2 - Vildbjerg SF 2
U14 Piger
Pulje 1 Varde Tøserne - De Blå Piger - Viborg pigerne - Vildbjerg SF - Ramsing Cup Spjald - Girl Power
Slutspil Varde Tøserne - De Blå Piger - Ramsing Cup Spjald - Girl Power
U14 Drenge A
Pulje 1 SPAR´S DRENGE - Sportmaster Skive 1 - Vildbjerg SF 1 - Viborg Drengene
A Slutspil SPAR´S DRENGE - Sportmaster Skive 1 - Vildbjerg SF 1 - Viborg Drengene
U14 Drenge B/C
Pulje 1 Sportmaster Skive - Varde IF 1 - Vildbjerg SF 2 - Vildbjerg SF 4
Pulje 2 Vildbjerg SF 5 - Varde IF 2 - Vildbjerg SF 3 - Måbjerg 1
B/C Slutspil Sportmaster Skive - Varde IF 1 - Vildbjerg SF 5 - Varde IF 2 - Vildbjerg SF 2 - Vildbjerg SF 3 - Vildbjerg SF 4 - Måbjerg 1
U15 Piger
Pulje 1 Mejrup GU 1 - Mejrup GU 2 - Team Pølsemix - Vildbjerg SF
Slutspil Mejrup GU 1 - Mejrup GU 2 - Team Pølsemix - Vildbjerg SF
U15 Drenge B/C
Pulje 1 Helle FC 2 - Vildbjerg SF 1 - Black Power - Hammels Drenge 1 - Vildbjerg SF U14
Pulje 2 FC St. Pauli - Måbjerg IF - Helle FC 1 - Vildbjerg SF 2 - TOQ
B/C Slutspil FC St. Pauli - Vildbjerg SF 1 - Black Power - Hammels Drenge 1 - Helle FC 1 - Vildbjerg SF 2 - TOQ - Vildbjerg SF U14
U15 Drenge A
Pulje 1 Ringkøbing 2 - Spar Nord Drengene - Lemvig GF 1 - Kloster United
A Slutspil Ringkøbing 2 - Spar Nord Drengene - Lemvig GF 1 - Kloster United
U16 Piger
Pulje 1 Team PIC it - Team Thy 1 - Fredericia KF - Vildbjerg SF 2 - Team Thy 2 - KoldingQ - Vildbjerg SF 1
Finalekamp Fredericia KF - KoldingQ
U16 Drenge
Pulje 1 Boldmongolerne - Team Freaks - Herning KFUM 1 - Herning KFUM 2 - Hammels Drenge - Tarpgaard Alu
Slutspil Boldmongolerne - Team Freaks - Herning KFUM 1 - Tarpgaard Alu

Til toppen