| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 200/13 200/06 400/19
2 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 200/07 200/07 400/14
3 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/08 200/06 400/14
4 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/05 200/06 400/11
5 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 199/14 200/09 399/23
6 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/10 200/04 399/14
7 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 199/05 200/08 399/13
8 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05 200/08 398/13
9 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 200/09 198/06 398/15
10 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/04 199/05 397/09
11 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 200/12 197/07 397/19
12 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 198/05 198/07 396/12
13 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/05 195/07 395/12
14 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 195/05 199/02 394/07
15 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/06 196/01 393/07
16 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening 195/02 197/07 392/09
17 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 193/04 198/05 391/09
18 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening 195/03 195/04 390/07
19 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/07 190/00 389/07
20 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 198/05 187/05 385/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135026 Jakob Iwanouw simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07 200/13 400/20
2 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/03 197/05 395/08
3 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05 196/02 393/07
4 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 194/05 197/04 391/09
5 137186 Simon Bahn Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/02 196/04 386/06
6 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/01 193/04 386/05
7 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 194/02 191/01 385/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 140202 Rebecca Fels Jørlunde Skytteforening 200/09 198/06 398/15
2 138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening 182/02 193/02 375/04
3 139384 Celian Salmon Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/01 187/02 374/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 198/11 200/04 398/15
2 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 200/03 197/03 397/06
3 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 195/04 196/05 391/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 199/12 196/02 395/14
2 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 200/07 195/06 395/13
3 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/03 197/01 393/04
4 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05 196/02 393/07
5 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/02 198/05 391/07
6 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04 196/06 391/10
7 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 194/01 196/01 390/02
8 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/01 196/05 388/06
9 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/02 192/01 384/03
10 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 186/02 178/02 364/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 190/03 192/03 382/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/03 191/04 383/07
2 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 182/03 192/03 374/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 185/03 189/00 374/03
2 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 175/00 182/00 357/00
3 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 171/02 175/02 346/04
4 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 168/00 171/01 339/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09 200/11 400/20
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/13 199/11 399/24
3 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 198/02 200/05 398/07
4 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/09 198/07 396/16
5 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/08 197/05 396/13
6 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/01 197/02 393/03
7 129882 Mette Clemmensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06 195/04 391/10
8 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/07 196/08 389/15

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 138293 Nanna Juul Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/08 198/07 396/15
2 133872 Gert Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/02 194/05 393/07
3 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/06 193/01 393/07
4 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 192/03 200/08 392/11
5 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/03 196/06 392/09
6 116644 Nelly Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04 192/04 387/08
7 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/03 189/05 382/08
8 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 190/02 187/00 377/02
9 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 186/02 190/04 376/06
10 140360 John Juel Søndergaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 159/01 165/01 324/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/06 200/08 400/14
2 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/04 197/03 396/07
3 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 197/04 197/01 394/05
4 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/03 199/03 393/06
5 62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/02 193/02 391/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 141248 Hans Kurt Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/01 187/00 374/01
2 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 172/02 192/03 364/05

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 200/13
2 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening 200/12
3 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 200/09
4 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/08
5 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 200/07
6 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/05
6 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/05
8 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 199/14
9 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/10
10 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/07
11 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening 199/05
12 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05
12 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 198/05
12 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 198/05
15 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/04
16 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/06
17 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 195/05
18 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening 195/03
19 135619 Mikkel Frøkov Jørlunde Skytteforening 195/02
20 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 193/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 135026 Jakob Iwanouw simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07
2 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/03
3 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05
4 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 194/05
5 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 194/02
6 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/01
7 137186 Simon Bahn Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 140202 Rebecca Fels Jørlunde Skytteforening 200/09
2 139384 Celian Salmon Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/01
3 138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening 182/02

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 200/03
2 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 198/11
3 98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening 195/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 200/07
2 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 199/12
3 132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/05
4 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/03
5 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04
6 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 194/01
7 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/02
8 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 192/02
9 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/01
10 121430 Rune Ørving Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/01
11 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 186/02

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 190/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/03
2 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 182/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 185/03
2 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 175/00
3 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 171/02
4 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 168/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/13
2 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/09
3 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/08
4 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/09
5 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 198/02
6 129882 Mette Clemmensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06
7 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/01
8 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/07

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/06
2 133872 Gert Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/02
3 138293 Nanna Juul Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/08
4 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/03
5 116644 Nelly Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04
6 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/03
7 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 192/03
8 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 190/02
9 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 186/02
10 140360 John Juel Søndergaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 159/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/06
2 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/04
3 62442 Arne Pedersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/02
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 197/04
5 62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 141248 Hans Kurt Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/01
2 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 172/02

Til toppen