Ulfborg Cup 2019

Stævne

Stævne: Ulfborg Cup 2019
Stævneansvarlige
Morten Sig Tlf:
Dokumenter
Stævneinformation

Række / Puljeoversigt

U6/7 Piger
Pulje 1 Borbjerg Piger - Vinderup IK U7 Piger - SHN/Ulfborg U7 Piger - Vildbjerg SF U7 Piger
Finalekamp 2 Borbjerg Piger - Vildbjerg SF U7 Piger
Finalekamp 1 Vinderup IK U7 Piger - SHN/Ulfborg U7 Piger
U6 Mix
Pulje 1 Borbjerg 2 - Holstebro Boldklub 1 - Holstebro Boldklub 2 - Rindum SU - SHN/Ulfborg
U7 Mix
Pulje 1 Ikast FC 1 - Tjørring IF - SHN/Ulfborg 2 - Mejrup 2
Pulje 2 SHN/Ulfborg 1 - Ringkøbing IF - Strømgodset - Rindum SU 2
Pulje 3 Vinderup IK - Drenge - Holstebro Boldklub - Ramsing Cup Spjald 1 - Ikast FC 2
Pulje 4 Rindum SU 1 - Lemvig GF - Mejrup 1 - Ramsing Cup Spjald 2
A Slutspil SHN/Ulfborg 1 - Vinderup IK - Drenge - Ikast FC 1 - Holstebro Boldklub - Lemvig GF - Tjørring IF - Strømgodset - Mejrup 1
B Slutspil Rindum SU 1 - Ringkøbing IF - Ramsing Cup Spjald 1 - SHN/Ulfborg 2 - Ikast FC 2 - Rindum SU 2 - Ramsing Cup Spjald 2 - Mejrup 2
U8 Drenge
Pulje 1 Holstebro Boldklub 1 - SHN/Ulfborg 1 - Mejrup 2 - Skive IK 2
Pulje 2 Holstebro Boldklub 2 - Mejrup 3 - Skive IK 1 - Lemvig GF
Pulje 3 Team Jensen Solfilm U7 - Mejrup 1 - Holstebro Frugtlager - SHN/Ulfborg 2
A Mellemrunde 1 Team Jensen Solfilm U7 - SHN/Ulfborg 1
A Mellemrunde 2 Holstebro Boldklub 1 - Skive IK 1
A Mellemrunde 3 Lemvig GF - Holstebro Frugtlager
B Mellemrunde 1 SHN/Ulfborg 2 - Mejrup 2
B Mellemrunde 2 Holstebro Boldklub 2 - Skive IK 2
B Mellemrunde 3 Mejrup 1 - Mejrup 3
A Finalerunde Holstebro Boldklub 1 - Holstebro Frugtlager - SHN/Ulfborg 1
B Finalerunde Holstebro Boldklub 2 - Mejrup 1 - Mejrup 2
U9 Drenge
Pulje 1 Team Tang Biler - Ellebæks Kæmper 1 - Ringkøbing IF - FC Ryde/Skave
Pulje 2 FK Auto, Skanderborg - FC FRI 1 - SHN/Ulfborg 1 - Holstebro Boldklub 2
Pulje 3 Holstebro Boldklub 1 - Rindum SU - FC FRI 2 - SHN/Ulfborg 2
A Mellemrunde 1 Holstebro Boldklub 1 - Ringkøbing IF
A Mellemrunde 2 FK Auto, Skanderborg - Ellebæks Kæmper 1
A Mellemrunde 3 Rindum SU - SHN/Ulfborg 1
B Mellemrunde 1 Team Tang Biler - SHN/Ulfborg 2
B Mellemrunde 2 FC FRI 1 - FC Ryde/Skave
B Mellemrunde 3 FC FRI 2 - Holstebro Boldklub 2
A Finalerunde FK Auto, Skanderborg - Ringkøbing IF - Rindum SU
B Finalerunde Team Tang Biler - FC Ryde/Skave - FC FRI 2
U10 Drenge
Pulje 1 Real Boys - Tvis - Rindum SU 1 - Mejrup GU 2
Pulje 2 Lemvig GF 1 - Holstebro Boldklub - Thy-Mors United - Ikast FC 2
Pulje 3 Ikast FC 1 - Mejrup GU 1 - Lemvig GF 2 - SHN/Ulfborg 1
Pulje 4 MH2010 - Struer Boldklub - Rindum SU 2 - SHN/Ulfborg 2
A Slutspil MH2010 - Ikast FC 1 - Real Boys - Lemvig GF 1 - Thy-Mors United - Rindum SU 1 - Rindum SU 2 - SHN/Ulfborg 1
B Slutspil Mejrup GU 1 - Holstebro Boldklub - Tvis - Struer Boldklub - Ikast FC 2 - Lemvig GF 2 - Mejrup GU 2 - SHN/Ulfborg 2
U11 Drenge
Pulje 1 FC Powerhosting - Ramsing Cup Spjald - Holstebro Boldklub 3 - SHN/Ulfborg 2
Pulje 2 Holstebro Boldklub 1 - SHN/Ulfborg 3 - Lemvig GF - Ringkøbing IF 2
Pulje 3 SHN/Ulfborg 1 - Holstebro Boldklub 2 - Ramsing Cup Spjald 2 - Ikast FC
A Mellemrunde 1 FC Powerhosting - SHN/Ulfborg 1
A Mellemrunde 2 Ramsing Cup Spjald - Holstebro Boldklub 1
A Mellemrunde 3 SHN/Ulfborg 3 - Holstebro Boldklub 2
B Mellemrunde 1 Holstebro Boldklub 3 - Ramsing Cup Spjald 2
B Mellemrunde 2 Lemvig GF - SHN/Ulfborg 2
B Mellemrunde 3 Ikast FC - Ringkøbing IF 2
A Finalerunde FC Powerhosting - Holstebro Boldklub 1 - SHN/Ulfborg 3
B Finalerunde Holstebro Boldklub 3 - Lemvig GF - Ikast FC
U12 Drenge
Pulje 1 Slgu1 - SHN/Ulfborg - Ramsing Cup Spjald - Lemvig GF
Pulje 2 Team SydVest - Blue Wikings - Byggemand Ras - Team X Pro
Pulje 3 TEAM NYRUP - Mejdal - Team X - FC Fri
Pulje 4 Slgu 2 - NBSIF - Fysherning.dk - Team X Go
A Slutspil Slgu 2 - Byggemand Ras - Ramsing Cup Spjald - TEAM NYRUP - Lemvig GF - Team X Pro - Team X - Fysherning.dk
B Slutspil Team SydVest - Slgu1 - Blue Wikings - SHN/Ulfborg - NBSIF - Mejdal - FC Fri - Team X Go
U13 Drenge
Pulje 1 Team Øko - Holmsland GU - Ringkøbing IF - Team Tangen 1
Pulje 2 Lemvig GF 1 - Vemb FS 1 - Bønderne fra HBV - Mejdal-Halgård 2
Pulje 3 Bonderøvene - FS Holstebro 1 - Hvidbjerg Bank - Vemb FS 2
Pulje 4 Lemvig GF 2 - Mejdal-Halgård 1 - Team Tangen 2 - Kappel & KO
A Slutspil Bonderøvene - Team Øko - Lemvig GF 1 - Lemvig GF 2 - FS Holstebro 1 - Bønderne fra HBV - Ringkøbing IF - Kappel & KO
B Slutspil Vemb FS 1 - Mejdal-Halgård 1 - Hvidbjerg Bank - Holmsland GU - Team Tangen 1 - Vemb FS 2 - Mejdal-Halgård 2 - Team Tangen 2
U14 Drenge
Pulje 1 FC Fiskesø - Boys And Girls - Fremad Drengene - Vemb FS
Pulje 2 Lemvig GF - Anja'S Drenge - SHN/Ulfborg - Skjern 1
Pulje 3 Ringkøbing IF 2 - Måbjerg 1 - RLK - Skjern 2
A Mellemrunde 1 Fremad Drengene - Skjern 2
A Mellemrunde 2 FC Fiskesø - Lemvig GF
A Mellemrunde 3 Ringkøbing IF 2 - Skjern 1
B Mellemrunde 1 RLK - Boys And Girls
B Mellemrunde 2 Anja'S Drenge - Vemb FS
B Mellemrunde 3 Måbjerg 1 - SHN/Ulfborg
A Finalerunde Lemvig GF - Ringkøbing IF 2 - Fremad Drengene
B Finalerunde Anja'S Drenge - Måbjerg 1 - Boys And Girls
U15 Drenge
Pulje 1 Ringkøbing IF 1 - Lemvig GF 1 - Lemvig GF 3 - RLK
Pulje 2 Brande IF - 123 - Ringkøbing IF 2 - Lemvig GF 2
A Slutspil Ringkøbing IF 1 - Lemvig GF 1 - 123 - Ringkøbing IF 2
B Slutspil Brande IF - Lemvig GF 3 - RLK - Lemvig GF 2
U17 Drenge
Pulje 1 El Capitanos - Boldmongolerne - 5 jyder og 1 kineser - SES
Pulje 2 Missekattene - HM Service Thyborøn - Skinnerupgård - De Vestjyske Guder
A Slutspil El Capitanos - HM Service Thyborøn - Skinnerupgård - SES
B Slutspil Missekattene - Boldmongolerne - 5 jyder og 1 kineser - De Vestjyske Guder

Til toppen