| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 200/15 200/10 400/25
2 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12 200/10 399/22
3 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/11 199/12 399/23
4 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 200/07 199/04 399/11
5 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/08 199/09 398/17
6 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/07 198/08 398/15
7 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/08 198/04 398/12
8 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05 199/07 397/12
9 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 197/03 199/06 396/09
10 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/06 198/04 396/10
11 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/04 198/04 396/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 198/03 197/07 395/10
2 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/06 195/07 390/13
3 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 191/00 195/03 386/03
4 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/04 192/02 386/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening 180/02 189/03 369/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/05 200/09 400/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/01 199/07 393/08
2 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07 193/03 393/10
3 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 196/07 195/03 391/10
4 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/02 195/04 390/06
5 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 194/03 195/05 389/08
6 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 190/03 194/03 384/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST2

1 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/03 194/03 381/06
2 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 194/04 180/02 374/06
3 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 186/01 186/04 372/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 187/01 187/03 374/04
2 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 181/01 186/02 367/03
3 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 178/00 178/04 356/04
4 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 171/00 171/01 342/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07 200/08 400/15
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 199/10 199/11 398/21
3 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 198/04 196/06 394/10
4 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 195/01 197/07 392/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/04 197/03 396/07
2 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 193/01 196/04 389/05
3 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening 190/03 193/04 383/07
4 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 187/02 193/04 380/06
5 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 185/01 189/03 374/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 199/06 197/03 396/09

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 191/02 188/00 379/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 200/15
2 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/11
3 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/08
4 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/07
4 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 200/07
6 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12
7 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/08
8 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 198/06
9 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/05
10 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/04
11 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 197/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 198/03
2 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/06
3 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/04
4 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 191/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening 180/02

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/05

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07
2 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 196/07
3 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/02
4 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 194/03
5 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/01
6 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 190/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST2

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 194/04
2 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/03
3 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 186/01

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 187/01
2 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 181/01
3 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 178/00
4 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 171/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/07
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 199/10
3 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 198/04
4 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 195/01

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/04
2 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 193/01
3 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening 190/03
4 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 187/02
5 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 185/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 199/06

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 191/02

Til toppen