4. Rangliste-Stenløse-Stenløse Åben-Luft (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.000 200.000 Mesterskab
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 171.000 171.000 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST2 194.000 194.000 Mesterskab
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 195.000 195.000 Mesterskab
135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST3 186.000 186.000 Mesterskab
123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. J1 200.000 200.000 Mesterskab
126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. J1 200.000 200.000 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening ST3 178.000 178.000 Mesterskab
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 195.000 195.000 Hovedskydning
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 195.000 195.000 Mesterskab
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 200.000 200.000 Hovedskydning
137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 193.000 193.000 Mesterskab
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 188.000 188.000 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 194.000 194.000 Hovedskydning
105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 199.000 199.000 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby Å1 199.000 199.000 Mesterskab
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Mesterskab
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 192.000 192.000 Mesterskab
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening ST2 180.000 180.000 Mesterskab
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 197.000 197.000 Mesterskab
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab

Til toppen