Nordsjællandsmesterskab 15m Luftriffel inkl. hold (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 199.0 199.0 Hovedskydning
89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening ST3 169.0 169.0 Hovedskydning
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 199.0 199.0 Mesterskab
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 198.0 198.0 Mesterskab
133872 Gert Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 192.0 192.0 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 173.0 173.0 Mesterskab
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening ST3 183.0 183.0 Mesterskab
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 200.0 200.0 Mesterskab
105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 198.0 198.0 Hovedskydning
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 198.0 198.0 Mesterskab
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 198.0 198.0 Mesterskab
137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby Å1 200.0 200.0 Mesterskab
134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Mesterskab
120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening ST2 181.0 181.0 Hovedskydning
80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening ST2 189.0 189.0 Mesterskab
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 196.0 196.0 Mesterskab
120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Mesterskab
135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 198.0 198.0 Mesterskab
134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.0 200.0 Mesterskab
121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 199.0 199.0 Hovedskydning
121916 Morten Wulff Harslund Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 198.0 198.0 Mesterskab
140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. SE2 182.0 182.0 Mesterskab
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
62500 Ole Gerner Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 199.0 199.0 Mesterskab
132188 Malte Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 189.0 189.0 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST3 176.0 176.0 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST3 172.0 172.0 Mesterskab
139384 Celian Salmon Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
139384 Celian Salmon Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 193.0 193.0 Mesterskab
138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 197.0 197.0 Hovedskydning
138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 191.0 191.0 Mesterskab
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.0 199.0 Mesterskab
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 195.0 195.0 Hovedskydning
126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 198.0 198.0 Mesterskab
135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 197.0 197.0 Mesterskab
123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening J1 193.0 193.0 Mesterskab
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST2 193.0 193.0 Mesterskab
89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening ST3 171.0 171.0 Mesterskab
112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 199.0 199.0 Mesterskab
113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening ST3 170.0 170.0 Mesterskab
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 193.0 193.0 Mesterskab
133872 Gert Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 195.0 195.0 Mesterskab
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening Å2 185.0 185.0 Mesterskab
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 SE1 198.0 198.0 Mesterskab
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening Å2 190.0 190.0 Mesterskab
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.0 200.0 Mesterskab
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 195.0 195.0 Mesterskab
138293 Nanna Juul Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
138293 Nanna Juul Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 198.0 198.0 Mesterskab
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST3 187.0 187.0 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST3 186.0 186.0 Mesterskab
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 197.0 197.0 Mesterskab
130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. J1 199.0 199.0 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 178.0 178.0 Mesterskab
105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å2 197.0 197.0 Mesterskab
105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å2 195.0 195.0 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. J1 200.0 200.0 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
138242 Marcus Kjeldsen Stenløse Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning

Til toppen