Kvalifikationsspil - Herrer | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Danmarksturnering i Floorball
Turneringsansvarlige
Keld Andreassen Tlf: 43262591
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=106622

Komplet kampprogram


Kvalifikationsspil - Herrer

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 03-03-21 19:30 Benløse FC - Vanløse Floorball 12 - 5
NB!
Kamp udsat
Onsdag 03-03-21 20:00 Frederikshavn Blackhawks - Sunds Seahawks FC
NB!
Kamp udsat
Lørdag 06-03-21 12:45 Sunds Seahawks FC - Hvidovre Attack
Lørdag 06-03-21 14:00 Frederikshavn Blackhawks - Vanløse Floorball - Idrætshallen
NB!
Kamp udsat
Lørdag 06-03-21 16:00 Strandby Elling - Benløse FC
Onsdag 10-03-21 20:00 Hvidovre Attack - Vanløse Floorball
Torsdag 11-03-21 20:00 Strandby Elling - Sunds Seahawks FC
Lørdag 13-03-21 13:45 Hafnia FC - CBS Sport
Lørdag 13-03-21 14:30 Vanløse Floorball - Sunds Seahawks FC
Lørdag 13-03-21 14:30 ÅFK - Frederikshavn Blackhawks 2
Lørdag 13-03-21 15:15 Team Århus Floorball - BFC Vendsyssel
Lørdag 13-03-21 16:00 Esbjerg Sharks FC - Odense FC
Søndag 14-03-21 14:00 Benløse FC - Frederikshavn Blackhawks
Søndag 14-03-21 15:00 Hvidovre Attack - Strandby Elling
Søndag 14-03-21 15:00 Copenhagen FC 2 - Herlev FC 1
Søndag 14-03-21 16:00 Rungsted-Hørsholm FK - Rødovre FC
Tirsdag 16-03-21 Herlev FC 1 - Hafnia FC
Tirsdag 16-03-21 19:30 Helsingør FT - Copenhagen FC
Onsdag 17-03-21 20:00 Strandby Elling - Frederikshavn Blackhawks
Lørdag 20-03-21 BFC Vendsyssel - Esbjerg Sharks FC
Lørdag 20-03-21 12:00 Helsingør FT - Herlev FC 1
Lørdag 20-03-21 13:00 Team Århus Floorball - Odense FC
Lørdag 20-03-21 14:00 Frederikshavn Blackhawks - Hvidovre Attack - Idrætshallen
Lørdag 20-03-21 14:00 CBS Sport - Rødovre FC - Hal 2
Lørdag 20-03-21 15:00 Sunds Seahawks FC - Benløse FC
Lørdag 20-03-21 16:00 Strandby Elling - Vanløse Floorball
Lørdag 20-03-21 16:00 Rungsted-Hørsholm FK - Hafnia FC
Søndag 21-03-21 11:00 Sunds Seahawks FC 2 - Frederikshavn Blackhawks 2
Søndag 21-03-21 14:00 Copenhagen FC 2 - Copenhagen FC
Lørdag 27-03-21 Copenhagen FC - Copenhagen FC 2
Lørdag 27-03-21 BFC Vendsyssel - Team Århus Floorball
Lørdag 27-03-21 12:00 Esbjerg Sharks FC - ÅFK
Lørdag 27-03-21 14:00 Frederikshavn Blackhawks 2 - Sunds Seahawks FC 2
Søndag 28-03-21 16:00 CBS Sport - Hafnia FC - Hal 2
Lørdag 03-04-21 14:30 Vanløse Floorball - Frederikshavn Blackhawks
Lørdag 03-04-21 15:00 Benløse FC - Strandby Elling - Hal A
Lørdag 03-04-21 16:00 Frederikshavn Blackhawks 2 - Odense FC
Søndag 04-04-21 14:00 Hvidovre Attack - Sunds Seahawks FC
Lørdag 10-04-21 12:45 Benløse FC - Hvidovre Attack - Hal A
Lørdag 10-04-21 13:00 Team Århus Floorball - ÅFK
Lørdag 10-04-21 15:00 Sunds Seahawks FC - Frederikshavn Blackhawks
Søndag 11-04-21 BFC Vendsyssel - Frederikshavn Blackhawks 2
Søndag 11-04-21 Copenhagen FC - Rungsted-Hørsholm FK
Søndag 11-04-21 Rødovre FC - Helsingør FT
Søndag 11-04-21 10:30 Herlev FC 1 - CBS Sport
Søndag 11-04-21 11:00 Copenhagen FC 2 - Hafnia FC
Søndag 11-04-21 11:00 Sunds Seahawks FC 2 - Esbjerg Sharks FC
Tirsdag 13-04-21 19:30 ÅFK - Odense FC
Onsdag 14-04-21 19:30 Sunds Seahawks FC 2 - BFC Vendsyssel
Onsdag 14-04-21 19:45 Hafnia FC - Copenhagen FC 2
Torsdag 15-04-21 19:00 Helsingør FT - Rødovre FC
Torsdag 15-04-21 19:45 Rungsted-Hørsholm FK - Copenhagen FC
Lørdag 17-04-21 13:30 Hafnia FC - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 17-04-21 16:00 Esbjerg Sharks FC - Team Århus Floorball
Søndag 18-04-21 BFC Vendsyssel - ÅFK
Søndag 18-04-21 Odense FC - Sunds Seahawks FC 2
Søndag 18-04-21 Rødovre FC - CBS Sport
Søndag 18-04-21 12:00 CBS Sport - Copenhagen FC 2 - Hal 2
Søndag 18-04-21 14:00 Herlev FC 1 - Helsingør FT
Onsdag 21-04-21 19:45 Hafnia FC - Copenhagen FC
Lørdag 24-04-21 Hafnia FC - Herlev FC 1
Lørdag 24-04-21 Copenhagen FC - Helsingør FT
Lørdag 24-04-21 Rødovre FC - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 01-05-21 Copenhagen FC 2 - CBS Sport
Lørdag 01-05-21 Helsingør FT - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 01-05-21 Herlev FC 1 - Copenhagen FC
Lørdag 01-05-21 Hafnia FC - Rødovre FC
Lørdag 01-05-21 Odense FC - BFC Vendsyssel
Lørdag 01-05-21 Sunds Seahawks FC 2 - Team Århus Floorball
Lørdag 01-05-21 14:00 Frederikshavn Blackhawks 2 - ÅFK
Onsdag 05-05-21 ÅFK - Esbjerg Sharks FC
Onsdag 05-05-21 Odense FC - Team Århus Floorball
Onsdag 05-05-21 Copenhagen FC - Herlev FC 1
Onsdag 05-05-21 Rødovre FC - Copenhagen FC 2
Onsdag 05-05-21 Hafnia FC - Helsingør FT
Onsdag 05-05-21 Rungsted-Hørsholm FK - CBS Sport
Onsdag 05-05-21 19:00 Sunds Seahawks FC - Strandby Elling
Onsdag 05-05-21 20:00 Hvidovre Attack - Benløse FC
NB!
Kamp udsat
Lørdag 08-05-21 Sunds Seahawks FC - Vanløse Floorball
Lørdag 08-05-21 CBS Sport - Herlev FC 1 - Hal 2
Lørdag 08-05-21 Copenhagen FC - Rødovre FC
Lørdag 08-05-21 Copenhagen FC 2 - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 08-05-21 Helsingør FT - Hafnia FC
Lørdag 08-05-21 ÅFK - Sunds Seahawks FC 2
Lørdag 08-05-21 Odense FC - Esbjerg Sharks FC
Lørdag 08-05-21 Team Århus Floorball - Frederikshavn Blackhawks 2
Lørdag 08-05-21 14:00 Strandby Elling - Hvidovre Attack
Søndag 09-05-21 14:00 Frederikshavn Blackhawks - Benløse FC - Idrætshallen
Onsdag 12-05-21 19:30 Vanløse Floorball - Benløse FC
Onsdag 12-05-21 19:30 Frederikshavn Blackhawks - Strandby Elling
Torsdag 13-05-21 Esbjerg Sharks FC - Frederikshavn Blackhawks 2
Lørdag 15-05-21 12:45 Benløse FC - Sunds Seahawks FC - Hal A
Lørdag 15-05-21 14:00 Frederikshavn Blackhawks 2 - BFC Vendsyssel
Søndag 16-05-21 Esbjerg Sharks FC - Sunds Seahawks FC 2
Søndag 16-05-21 ÅFK - Team Århus Floorball
Søndag 16-05-21 CBS Sport - Copenhagen FC - Hal 2
Søndag 16-05-21 Copenhagen FC 2 - Rødovre FC
Søndag 16-05-21 Rungsted-Hørsholm FK - Herlev FC 1
Søndag 16-05-21 14:00 Hvidovre Attack - Frederikshavn Blackhawks
Søndag 16-05-21 14:30 Vanløse Floorball - Strandby Elling - Hal 1
Onsdag 19-05-21 Herlev FC 1 - Rødovre FC
Onsdag 19-05-21 Rungsted-Hørsholm FK - Copenhagen FC 2
Onsdag 19-05-21 Helsingør FT - CBS Sport
Onsdag 19-05-21 BFC Vendsyssel - Sunds Seahawks FC 2
Onsdag 19-05-21 Odense FC - ÅFK
Onsdag 19-05-21 Team Århus Floorball - Esbjerg Sharks FC
Lørdag 22-05-21 ÅFK - BFC Vendsyssel
Lørdag 22-05-21 Sunds Seahawks FC 2 - Odense FC
Lørdag 22-05-21 Copenhagen FC - Hafnia FC
Lørdag 22-05-21 Rødovre FC - Herlev FC 1
Lørdag 22-05-21 CBS Sport - Rungsted-Hørsholm FK - Hal 2
Lørdag 22-05-21 Copenhagen FC 2 - Helsingør FT
Lørdag 22-05-21 14:00 Frederikshavn Blackhawks 2 - Team Århus Floorball
Lørdag 29-05-21 BFC Vendsyssel - Odense FC
Lørdag 29-05-21 Sunds Seahawks FC 2 - ÅFK
Lørdag 29-05-21 Copenhagen FC - CBS Sport
Lørdag 29-05-21 Rødovre FC - Hafnia FC
Lørdag 29-05-21 Rungsted-Hørsholm FK - Helsingør FT
Lørdag 29-05-21 Herlev FC 1 - Copenhagen FC 2
Lørdag 29-05-21 14:00 Frederikshavn Blackhawks 2 - Esbjerg Sharks FC
Onsdag 09-06-21 CBS Sport - Helsingør FT - Hal 2
Lørdag 12-06-21 Rødovre FC - Copenhagen FC
Lørdag 12-06-21 Helsingør FT - Copenhagen FC 2
Lørdag 12-06-21 Herlev FC 1 - Rungsted-Hørsholm FK
Lørdag 12-06-21 Esbjerg Sharks FC - BFC Vendsyssel
Lørdag 12-06-21 Odense FC - Frederikshavn Blackhawks 2
Lørdag 12-06-21 Team Århus Floorball - Sunds Seahawks FC 2

Til toppen