U9 Drenge B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2020
Stævneansvarlige
Rune Hansen Rolsted Tlf: 28292319 / 28292319
Dokumenter
Reglement Holdkort Stævneinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=108753

Komplet kampprogram

U9 Drenge B

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Lørdag 22-08-20 09:00 Pulje 3 Københavns Håndboldklub 1 - Gentofte Vangede HK - Hollænder Hallen 12 - 6
Lørdag 22-08-20 09:25 Pulje 4 IF Stadion - HØJ Håndbold C - Hollænder Hallen 8 - 7
Lørdag 22-08-20 10:15 Pulje 3 Gentofte Vangede HK - HØJ Håndbold B - Hollænder Hallen 4 - 5
Lørdag 22-08-20 11:05 Pulje 4 HØJ Håndbold C - Københavns Håndboldklub 2 - Hollænder Hallen 9 - 3
Lørdag 22-08-20 11:30 Pulje 3 Københavns Håndboldklub 1 - HØJ Håndbold B - Hollænder Hallen 10 - 2
Lørdag 22-08-20 12:20 Pulje 4 IF Stadion - Københavns Håndboldklub 2 - Hollænder Hallen 10 - 2
Lørdag 22-08-20 13:05 Pulje 1 Tårnby HK 1 - VSH 2 - Hollænder Hallen 4 - 7
Lørdag 22-08-20 13:30 Pulje 2 Tårnby HK 2 - HIK 2 - Hollænder Hallen 1 - 16
Lørdag 22-08-20 13:55 Pulje 1 VSH 2 - FIF - Hollænder Hallen 4 - 13
Lørdag 22-08-20 14:20 Pulje 2 HIK 2 - TMS Ringsted 2 - Hollænder Hallen 4 - 6
Lørdag 22-08-20 14:45 Pulje 1 Tårnby HK 1 - FIF - Hollænder Hallen 4 - 12
Lørdag 22-08-20 15:10 Pulje 2 Tårnby HK 2 - TMS Ringsted 2 - Hollænder Hallen 4 - 17
Søndag 23-08-20 09:00 10.-12. plads Tårnby HK 2 - Gentofte Vangede HK - Hollænder Hallen 2 - 11
Søndag 23-08-20 09:25 7.-9. plads HØJ Håndbold B - Tårnby HK 1 - Hollænder Hallen 8 - 1
Søndag 23-08-20 09:50 10.-12. plads Gentofte Vangede HK - Københavns Håndboldklub 2 - Hollænder Hallen 5 - 2
Søndag 23-08-20 10:15 7.-9. plads VSH 2 - Tårnby HK 1 - Hollænder Hallen 3 - 5
Søndag 23-08-20 10:40 10.-12. plads Tårnby HK 2 - Københavns Håndboldklub 2 - Hollænder Hallen 4 - 8
Søndag 23-08-20 11:05 7.-9. plads VSH 2 - HØJ Håndbold B - Hollænder Hallen 2 - 3
Søndag 23-08-20 11:45 Finalepulje 1 TMS Ringsted 2 - HIK 2 - Hollænder Hallen 2 - 2
Søndag 23-08-20 12:10 Finalepulje 2 IF Stadion - HØJ Håndbold C - Hollænder Hallen 10 - 10
Søndag 23-08-20 12:35 Finalepulje 1 FIF - HIK 2 - Hollænder Hallen 9 - 7
Søndag 23-08-20 13:00 Finalepulje 2 Københavns Håndboldklub 1 - HØJ Håndbold C - Hollænder Hallen 12 - 11
Søndag 23-08-20 13:25 Finalepulje 1 FIF - TMS Ringsted 2 - Hollænder Hallen 9 - 6
Søndag 23-08-20 13:50 Finalepulje 2 Københavns Håndboldklub 1 - IF Stadion - Hollænder Hallen 9 - 7
Søndag 23-08-20 14:40 3.-4. plads HIK 2 - HØJ Håndbold C (3.-4. plads) - Hollænder Hallen 10 - 7
Søndag 23-08-20 15:05 Finale FIF - Københavns Håndboldklub 1 (Finale) - Hollænder Hallen 9 - 8

Til toppen