Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
StaevneRaekke
Info
Oversigt
Program
U13 Piger A | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
Amager Cup 2020
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Holdkort
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
U13 Piger A
Pulje 1
Ledøje-Smørum HK
-
HIK 1
-
Amager SK 1
-
Ljunghusens HK Svart
-
Pulje 2
Hvidovre IF 1
-
Amager SK 2
-
VSH 1
-
Finalepulje
HIK 1
-
Hvidovre IF 1
-
VSH 1
-
Ljunghusens HK Svart
-
5.-7. plads
Amager SK 1
-
Amager SK 2
-
Ledøje-Smørum HK
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=108764
Komplet kampprogram
U13 Piger A
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Pulje
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
818182
Lørdag
22-08-20
09:00
Pulje 2
Amager SK 2
-
VSH 1
Spillested
Travbane Hallen
- Travbane Hallen
2 - 9
818176
Lørdag
22-08-20
09:35
Pulje 1
Ledøje-Smørum HK
-
Ljunghusens HK Svart
Spillested
Travbane Hallen
- Travbane Hallen
7 - 14
818177
Lørdag
22-08-20
10:10
Pulje 1
Amager SK 1
-
HIK 1
Spillested
Travbane Hallen
- Travbane Hallen
8 - 10
818183
Lørdag
22-08-20
10:45
Pulje 2
VSH 1
-
Hvidovre IF 1
Spillested
Travbane Hallen
- Travbane Hallen
9 - 11
818188
Lørdag
22-08-20
10:45
Finalepulje
VSH 1
-
Hvidovre IF 1
9 - 11
818178
Lørdag
22-08-20
11:20
Pulje 1
Ljunghusens HK Svart
-
Amager SK 1
Spillested
Travbane Hallen
- Travbane Hallen
17 - 5
818179
Lørdag
22-08-20
11:55
Pulje 1
HIK 1
-
Ledøje-Smørum HK
Spillested
Travbane Hallen
- Travbane Hallen
11 - 7
818184
Lørdag
22-08-20
12:30
Pulje 2
Amager SK 2
-
Hvidovre IF 1
Spillested
Travbane Hallen
- Travbane Hallen
4 - 15
818180
Lørdag
22-08-20
13:05
Pulje 1
Amager SK 1
-
Ledøje-Smørum HK
Spillested
Travbane Hallen
- Travbane Hallen
12 - 10
818181
Lørdag
22-08-20
13:40
Pulje 1
Ljunghusens HK Svart
-
HIK 1
Spillested
Travbane Hallen
- Travbane Hallen
14 - 12
818187
Lørdag
22-08-20
13:40
Finalepulje
HIK 1
-
Ljunghusens HK Svart
12 - 14
818191
Søndag
23-08-20
14:40
5.-7. plads
Amager SK 1
-
Ledøje-Smørum HK
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Sundbyøster Hal 2
4 - 7
818185
Søndag
23-08-20
15:15
Finalepulje
Hvidovre IF 1
-
HIK 1
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Sundbyøster Hal 2
13 - 8
818186
Søndag
23-08-20
15:50
Finalepulje
Ljunghusens HK Svart
-
VSH 1
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Sundbyøster Hal 2
9 - 9
818192
Søndag
23-08-20
16:25
5.-7. plads
Ledøje-Smørum HK
-
Amager SK 2
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Sundbyøster Hal 2
6 - 8
818189
Søndag
23-08-20
17:00
Finalepulje
Ljunghusens HK Svart
-
Hvidovre IF 1
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Sundbyøster Hal 2
12 - 10
818190
Søndag
23-08-20
17:35
Finalepulje
HIK 1
-
VSH 1
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Sundbyøster Hal 2
5 - 10
818193
Søndag
23-08-20
18:10
5.-7. plads
Amager SK 1
-
Amager SK 2
Spillested
Sundbyøster Hallen
- Sundbyøster Hal 2
14 - 10
Til toppen