U15 Piger A | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Amager Cup 2020
Stævneansvarlige
Rune Hansen Rolsted Tlf: 28292319 / 28292319
Dokumenter
Reglement Holdkort Stævneinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=108768

Komplet kampprogram

U15 Piger A

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Lørdag 22-08-20 09:00 Pulje 1 Amager Håndbold 1 - Rødovre HK 1 - Sundby Hal 3 21 - 17
Lørdag 22-08-20 09:45 Pulje 1 Ledøje - Smørum Håndbold 1 - Greve Håndbold - Sundby Hal 3 8 - 25
Lørdag 22-08-20 10:30 Pulje 2 Rudersdal Håndbold 1 - HØJ Håndbold 1 - Sundby Hal 3 20 - 14
Lørdag 22-08-20 11:15 Pulje 2 Ledøje - Smørum Håndbold 2 - BK Ydun - Sundby Hal 3 8 - 23
Lørdag 22-08-20 12:00 Pulje 1 Rødovre HK 1 - Ledøje - Smørum Håndbold 1 - Sundby Hal 3 21 - 15
Lørdag 22-08-20 12:00 5.-8. plads Ledøje - Smørum Håndbold 1 - Rødovre HK 1 15 - 21
Lørdag 22-08-20 12:45 Pulje 1 Greve Håndbold - Amager Håndbold 1 - Sundby Hal 3 19 - 14
Lørdag 22-08-20 12:45 Finalepulje Amager Håndbold 1 - Greve Håndbold 14 - 19
Lørdag 22-08-20 13:30 Pulje 2 HØJ Håndbold 1 - Ledøje - Smørum Håndbold 2 - Sundby Hal 3 16 - 8
Lørdag 22-08-20 13:30 5.-8. plads Ledøje - Smørum Håndbold 2 - HØJ Håndbold 1 8 - 16
Lørdag 22-08-20 14:15 Pulje 2 BK Ydun - Rudersdal Håndbold 1 - Sundby Hal 3 26 - 13
Lørdag 22-08-20 14:15 Finalepulje Rudersdal Håndbold 1 - BK Ydun 13 - 26
Lørdag 22-08-20 15:00 Pulje 1 Rødovre HK 1 - Greve Håndbold - Sundby Hal 3 16 - 26
Lørdag 22-08-20 15:45 Pulje 1 Ledøje - Smørum Håndbold 1 - Amager Håndbold 1 - Sundby Hal 3 10 - 16
Lørdag 22-08-20 16:30 Pulje 2 Ledøje - Smørum Håndbold 2 - Rudersdal Håndbold 1 - Sundby Hal 3 13 - 24
Lørdag 22-08-20 17:15 Pulje 2 HØJ Håndbold 1 - BK Ydun - Sundby Hal 3 6 - 21
Søndag 23-08-20 09:00 5.-8. plads HØJ Håndbold 1 - Ledøje - Smørum Håndbold 1 - Sundby Hal 3 14 - 13
Søndag 23-08-20 09:45 5.-8. plads Rødovre HK 1 - Ledøje - Smørum Håndbold 2 - Sundby Hal 3 19 - 12
Søndag 23-08-20 10:30 Finalepulje BK Ydun - Amager Håndbold 1 - Sundby Hal 3 17 - 11
Søndag 23-08-20 11:15 Finalepulje Greve Håndbold - Rudersdal Håndbold 1 - Sundby Hal 3 24 - 9
Søndag 23-08-20 12:00 5.-8. plads Rødovre HK 1 - HØJ Håndbold 1 - Sundby Hal 3 13 - 23
Søndag 23-08-20 12:45 5.-8. plads Ledøje - Smørum Håndbold 1 - Ledøje - Smørum Håndbold 2 - Sundby Hal 3 14 - 12
Søndag 23-08-20 13:30 Finalepulje Greve Håndbold - BK Ydun - Sundby Hal 3 14 - 10
Søndag 23-08-20 14:15 Finalepulje Amager Håndbold 1 - Rudersdal Håndbold 1 - Sundby Hal 3 21 - 16

Til toppen