Veteraner +45/ B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands efterårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=107289

Komplet kampprogram


Veteraner +45/ B

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Onsdag 12-08-20 19:00 Niløse If - Allindelille If 1 - 6
Torsdag 13-08-20 19:15 B 92 - Slagelse - B 73, Slagelse 3 - 1
Mandag 17-08-20 19:00 Føllenslev-S. - Kirke Helsinge IF 1 - 5
Tirsdag 18-08-20 18:30 Ørslev Bjerge If - B 92 - Slagelse 0 - 3
Onsdag 19-08-20 19:00 B 73, Slagelse - Raklev GI 1 - 1
Onsdag 19-08-20 19:00 Høng - Hvidebæk IF 1 - 2
Torsdag 20-08-20 19:00 Vetterslev Høm Gf. - Niløse If 6 - 1
Torsdag 20-08-20 19:00 Allindelille If - Sørby Fodbold 0 - 1
Mandag 24-08-20 19:00 Jystrup IF - Vetterslev Høm Gf. - Fodbold, 8-mands 1 - 4
Mandag 24-08-20 19:00 Sørby Fodbold - Niløse If 4 - 0
Mandag 24-08-20 19:00 Hvidebæk IF - Føllenslev-S. 5 - 0
Mandag 24-08-20 19:00 Hg Fodbold - Ørslev Bjerge If 0 - 2
Tirsdag 25-08-20 19:00 Raklev GI - B 92 - Slagelse 1 - 2
Tirsdag 25-08-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Høng 2 - 1
Mandag 31-08-20 19:00 Hg Fodbold - B 73, Slagelse 1 - 0
Mandag 31-08-20 19:00 Hvidebæk IF - Kirke Helsinge IF 1 - 9
Mandag 31-08-20 19:00 Jystrup IF - Allindelille If - Fodbold, 8-mands 6 - 4
Tirsdag 01-09-20 18:30 Ørslev Bjerge If - Raklev GI 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Onsdag 02-09-20 19:00 Høng - Føllenslev-S. 3 - 0
Torsdag 03-09-20 19:00 Vetterslev Høm Gf. - Sørby Fodbold 2 - 3
Tirsdag 08-09-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Føllenslev-S. 4 - 2
Onsdag 09-09-20 19:00 Niløse If - Jystrup IF 5 - 1
Onsdag 09-09-20 19:00 B 73, Slagelse - Ørslev Bjerge If 2 - 5
Torsdag 10-09-20 19:00 Allindelille If - Vetterslev Høm Gf. 2 - 3
Torsdag 10-09-20 19:15 B 92 - Slagelse - Hg Fodbold 6 - 2
Mandag 14-09-20 19:00 Føllenslev-S. - Hvidebæk IF 4 - 0
Mandag 14-09-20 19:00 Jystrup IF - Sørby Fodbold - Fodbold, 8-mands 1 - 4
Onsdag 16-09-20 19:00 Høng - Kirke Helsinge IF 2 - 1
Onsdag 16-09-20 19:00 B 73, Slagelse - B 92 - Slagelse 1 - 1
Torsdag 17-09-20 19:00 Allindelille If - Niløse If 4 - 1
Mandag 21-09-20 18:30 Føllenslev-S. - Høng 0 - 2
Mandag 21-09-20 19:00 Sørby Fodbold - Allindelille If 4 - 1
Tirsdag 22-09-20 19:00 Kirke Helsinge IF - Hvidebæk IF 4 - 4
Tirsdag 22-09-20 19:00 Raklev GI - B 73, Slagelse 6 - 3
Onsdag 23-09-20 19:00 Niløse If - Vetterslev Høm Gf. 1 - 11
Torsdag 24-09-20 19:15 B 92 - Slagelse - Ørslev Bjerge If 3 - 0
Mandag 28-09-20 19:00 Hvidebæk IF - Høng 1 - 0
Tirsdag 29-09-20 18:30 Ørslev Bjerge If - Hg Fodbold 1 - 2
Onsdag 30-09-20 19:00 Niløse If - Sørby Fodbold 0 - 16
Torsdag 01-10-20 19:00 Vetterslev Høm Gf. - Jystrup IF 2 - 1
Torsdag 01-10-20 19:15 B 92 - Slagelse - Raklev GI 1 - 2
Mandag 05-10-20 19:00 Kirke Helsinge - Hvidebæk 8 - 1
Mandag 05-10-20 19:00 Sørby Fodbold - Vetterslev Høm Gf. 0 - 4
Onsdag 07-10-20 19:00 Høng - Føllenslev -S.
Onsdag 07-10-20 19:00 B 73, Slagelse - Hg Fodbold 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Sygdomsramt
Onsdag 07-10-20 19:00 Raklev GI - Ørslev Bjerge If 3 - 0
Torsdag 08-10-20 19:00 Allindelille If - Jystrup IF 1 - 3
Mandag 12-10-20 19:00 Raklev GI - Hg Fodbold - 8-mands kunstgræsbane - bane 1 4 - 1
Mandag 19-10-20 19:00 Jystrup IF - Niløse If - Fodbold, 8-mands 5 - 3
Mandag 19-10-20 20:00 Hg Fodbold - B 92 - Slagelse 1 - 6
Tirsdag 20-10-20 18:30 Ørslev Bjerge If - B 73, Slagelse 0 - 3
Torsdag 22-10-20 19:00 Vetterslev Høm Gf. - Allindelille If 4 - 2
Søndag 25-10-20 10:30 Hg Fodbold - Raklev GI 2 - 5
Mandag 26-10-20 18:30 Sørby Fodbold - Jystrup IF

Til toppen