| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/13 200/18 399/31
2 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 199/10 200/12 399/22
3 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/07 200/11 397/18
4 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 195/12 197/07 392/19
5 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 195/10 195/07 390/17

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/08 200/08 396/16
2 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 198/10 198/10 396/20
3 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 198/14 197/07 395/21
4 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 194/06 197/07 391/13

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 198/11 200/14 398/25
2 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 193/04 199/07 392/11
3 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 179/02 192/05 371/07
4 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening 189/04 180/02 369/06
5 134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 174/04 189/06 363/10
6 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 177/02 182/01 359/03

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 193/10 189/05 382/15
2 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 189/05 191/04 380/09
3 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 189/07 189/03 378/10

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/09 196/06 394/15

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 134632 Michael Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 191/08 194/05 385/13

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 200/12
2 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 199/15
3 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/13
4 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 199/10
5 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/07
6 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 196/05
7 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 195/12
8 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 195/10

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 198/14
2 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 198/10
3 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/08
4 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 198/11
2 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 193/04
3 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening 189/04
4 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 179/02
5 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 177/02
6 134634 Patrick Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 174/04

Riffel, 50m - Klasse J2

1 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 193/10
2 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 189/07
3 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 189/05
4 140683 Magnus Axelsen Ølstykke Skytteforening 159/00

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/09

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 134632 Michael Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening 191/08

Til toppen