Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Corona turnering 2020 Runde 1 (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Dauglykke Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Ganløse Skytteforening
Greve Skytteforening
Hellerup Skyde Selskab
Helsinge S&i - Skytteafd.
Helsingør Salonskytte Forening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Hvidovre Skyttekreds
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Kjøbenhavns Skytteforening
Korsør Skytteforening
Mullerup Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Vestfalster Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
139788
Carl Oscar Bach Meinertz
Ølstykke Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
136990
Tobias Felix Andersen
Ølstykke Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Å1
199.000
199.000
Mesterskab
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
200.000
200.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
200.000
200.000
Mesterskab
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
139443
Alexander Lucas van Hoften Harders
Ganløse Skytteforening
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
135719
Frederik Otte
Ganløse Skytteforening
BK3
199.000
199.000
Hovedskydning
139442
Noah Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
130942
Gry Von Benzon
Ganløse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
132923
Anna Brøndmark
Ganløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
138606
Ditte-Marie Dahlgren
Ganløse Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
138606
Ditte-Marie Dahlgren
Ganløse Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
124745
Thomas Matzen
Tuse Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
124745
Thomas Matzen
Tuse Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
ST1
197.000
197.000
Hovedskydning
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
ST1
196.000
196.000
Mesterskab
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
95724
John Helstrup
Tuse Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
95724
John Helstrup
Tuse Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
138976
Julie Truelsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
127227
Louise Truelsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
127227
Louise Truelsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J2
196.000
196.000
Mesterskab
134382
Laurits Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
134382
Laurits Gunnarson
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
116929
Magnus Guldager
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J2
193.000
193.000
Mesterskab
35978
Claus Laumann Sindberg
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Ballerup Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
139996
Maria Valentin Hansen
Mullerup Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
123419
Silke Emma Jakobsen
Mullerup Skytteforening
BK1
189.000
189.000
Hovedskydning
128341
Caroline Strunge toft
Helsingør Salonskytte Forening
J2
184.000
184.000
Hovedskydning
128343
Noah Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
128343
Noah Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
BK1
192.000
192.000
Mesterskab
137074
Philip Husby
Helsingør Salonskytte Forening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
137074
Philip Husby
Helsingør Salonskytte Forening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
141134
Jannik Dencker
Helsingør Salonskytte Forening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
141134
Jannik Dencker
Helsingør Salonskytte Forening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
142293
Michelle Nederby
Helsingør Salonskytte Forening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
142293
Michelle Nederby
Helsingør Salonskytte Forening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
ST2
190.000
190.000
Hovedskydning
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
ST2
195.000
195.000
Mesterskab
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
54928
Erik Andrè
Væggerløse Skytteforening
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
54928
Erik Andrè
Væggerløse Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
133529
Henning Frantzen
Væggerløse Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
133529
Henning Frantzen
Væggerløse Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
120928
Knud Jørgensen
Væggerløse Skytteforening
SE2
183.000
183.000
Hovedskydning
120928
Knud Jørgensen
Væggerløse Skytteforening
SE2
177.000
177.000
Mesterskab
54814
Leif Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
139442
Noah Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
135719
Frederik Otte
Ganløse Skytteforening
BK3
200.000
200.000
Mesterskab
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
139443
Alexander Lucas van Hoften Harders
Ganløse Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
199.000
199.000
Finale
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
J1
199.000
199.000
Finale
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Å1
199.000
199.000
Finale
122409
Casper Nørgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
BK2
196.000
196.000
Finale
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
136990
Tobias Felix Andersen
Ølstykke Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
139788
Carl Oscar Bach Meinertz
Ølstykke Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
124841
Ole Andersen
Væggerløse Skytteforening
SE2
182.000
182.000
Mesterskab
141315
Kristian Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å2
181.000
181.000
Hovedskydning
141315
Kristian Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å2
178.000
178.000
Mesterskab
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
66329
Lars Krogstrup
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
66329
Lars Krogstrup
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
58624
Steen Sønderby
Mullerup Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
Å2
187.000
187.000
Hovedskydning
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Mesterskab
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
137291
Sebastian Nielsen
Vestfalster Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
137291
Sebastian Nielsen
Vestfalster Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
137292
Jackie Christiansen
Vestfalster Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
137292
Jackie Christiansen
Vestfalster Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
130691
Lars Kristensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
130691
Lars Kristensen
Vestfalster Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
115109
Søren Kastrup
Vestfalster Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
115109
Søren Kastrup
Vestfalster Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Mesterskab
137290
Regin Nielsen
Vestfalster Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
137290
Regin Nielsen
Vestfalster Skytteforening
Å1
193.000
193.000
Mesterskab
142459
Lucas Koch
Vestfalster Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
142459
Lucas Koch
Vestfalster Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
ST3
188.000
188.000
Hovedskydning
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
ST3
184.000
184.000
Mesterskab
124841
Ole Andersen
Væggerløse Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
54740
Niels Corfitsen
Væggerløse Skytteforening
SE1
190.000
190.000
Mesterskab
54740
Niels Corfitsen
Væggerløse Skytteforening
SE1
181.000
181.000
Hovedskydning
54814
Leif Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE2
183.000
183.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
188.000
188.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
141513
Mads Jespersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
141513
Mads Jespersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
126856
Andreas Zeeberg
Helsinge S&i - Skytteafd.
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
126856
Andreas Zeeberg
Helsinge S&i - Skytteafd.
J2
198.000
198.000
Mesterskab
137302
Bethina Terne Sørensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
137302
Bethina Terne Sørensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
141514
Tommy Petersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
141514
Tommy Petersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
123419
Silke Emma Jakobsen
Mullerup Skytteforening
BK1
186.000
186.000
Mesterskab
139996
Maria Valentin Hansen
Mullerup Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
114274
Peter Andersen
Mullerup Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
128064
Ida Andersen
Mullerup Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Finale
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Finale
54298
Mogens Guldborg Jensen
Vestfalster Skytteforening
SE1
139.000
139.000
Hovedskydning
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
SE2
130.000
130.000
Hovedskydning
116364
Søren Mehlsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
116364
Søren Mehlsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Mesterskab
69524
Sanne Kjær
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
69524
Sanne Kjær
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
69524
Sanne Kjær
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
196.000
196.000
Finale
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Finale
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
187.000
187.000
Hovedskydning
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
195.000
195.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
199.000
199.000
Hovedskydning
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
198.000
198.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST1
198.000
198.000
Finale
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST3
193.000
193.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST3
191.000
191.000
Mesterskab
127167
Kristine Nymand Jakobsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Hovedskydning
127167
Kristine Nymand Jakobsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ST2
192.000
192.000
Mesterskab
100110
Maria Glei Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
115734
Jonas Knudsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
142434
Jens Meldgaard Ryhl
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
60856
Helle Lindorff Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
125873
Lars Winther Evers
Kjøbenhavns Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
125873
Lars Winther Evers
Kjøbenhavns Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
109735
Rasmus Dalgaard Larsen
Næstved Skytteforening
Å2
199.000
199.000
Hovedskydning
109735
Rasmus Dalgaard Larsen
Næstved Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Mesterskab
121072
Emilie Hansen
Næstved Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
124567
Morten P. Lindevall
Næstved Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
135702
Jonathan Povelsen
Dauglykke Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
135702
Jonathan Povelsen
Dauglykke Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
135701
Mathias ingemann Povelsen
Dauglykke Skytteforening
ST3
190.000
190.000
Hovedskydning
135701
Mathias ingemann Povelsen
Dauglykke Skytteforening
ST3
182.000
182.000
Mesterskab
96445
Freddy Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Hovedskydning
96445
Freddy Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Mesterskab
135668
Michael Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Hovedskydning
135668
Michael Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
129743
Henning Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
129743
Henning Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Mesterskab
126716
Mads Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
126716
Mads Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
80900
Kim Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
ST2
193.000
193.000
Hovedskydning
80900
Kim Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
ST2
196.000
196.000
Mesterskab
70823
Carsten S Jappe
Hvidovre Skyttekreds
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
70823
Carsten S Jappe
Hvidovre Skyttekreds
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
111944
Fie Munk
Hvidovre Skyttekreds
Å1
196.000
196.000
Hovedskydning
67459
Otto Reenberg
Hvidovre Skyttekreds
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
67459
Otto Reenberg
Hvidovre Skyttekreds
SE2
187.000
187.000
Mesterskab
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
ST2
183.000
183.000
Hovedskydning
69290
Benny Munk
Hvidovre Skyttekreds
ST2
189.000
189.000
Mesterskab
106621
Trine Marie Hansen
Hvidovre Skyttekreds
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
106621
Trine Marie Hansen
Hvidovre Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
138015
Per Bernhard Bruhn
Ølstykke Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
123560
Jakob Andersson
Ølstykke Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
136708
Amanda Kristensen
Korsør Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
130651
Matti Elbæk
Korsør Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
140012
Nikolai Bork
Korsør Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
139762
Jais Hjortholm
Korsør Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
141419
Villads Nordli Stathaim
Korsør Skytteforening
BK3
152.000
152.000
Hovedskydning
139261
Sebastian Klein Lüth
Korsør Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
138547
Niels Poulsen
Korsør Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
131950
Martin Henriksen
Korsør Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
139515
Louise Petersen
Korsør Skytteforening
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
139517
Klaus Lüth Jepsen
Korsør Skytteforening
FRI
177.000
177.000
Hovedskydning
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
ST3
187.000
187.000
Hovedskydning
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
ST3
192.000
192.000
Mesterskab
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å1
197.000
197.000
Hovedskydning
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
135798
Stefan Eriksen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
135798
Stefan Eriksen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
140703
Jonathan Minch Rasmussen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
140703
Jonathan Minch Rasmussen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
63668
Hans Kristian Nørager Bay
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
63334
Henrik Andersen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
158.000
158.000
Hovedskydning
63334
Henrik Andersen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
183.000
183.000
Mesterskab
63572
Karin Bay
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
185.000
185.000
Hovedskydning
63343
Flemming Walther
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
137792
Rasmus Baasch Vannaskoski
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
137792
Rasmus Baasch Vannaskoski
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
193.000
193.000
Hovedskydning
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
58174
Peter Witthøft Rasmussen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
189.000
189.000
Hovedskydning
58183
Mogens Dalsgaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
191.000
191.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
190.000
190.000
Hovedskydning
134481
Søren Joel Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ST3
173.000
173.000
Hovedskydning
142017
Marco Beusen Lyseen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
134478
Sebastian Peter Nilsson
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
141147
Aleksandar Mitrevski
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Å2
181.000
181.000
Hovedskydning
140658
Magne Ingeman Nielsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
171.000
171.000
Hovedskydning
126196
Frederikke Elmeskov
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
ST1
198.000
198.000
Hovedskydning
138509
Julie Binder
Ganløse Skytteforening
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
138509
Julie Binder
Ganløse Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Mesterskab
142466
Anne Fraxinus
Stenløse Skytteforening
Å2
165.000
165.000
Hovedskydning
70439
Torben Jensen
Hellerup Skyde Selskab
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
70439
Torben Jensen
Hellerup Skyde Selskab
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
134544
Jesper Olav Lange
Hellerup Skyde Selskab
Å2
181.000
181.000
Hovedskydning
134544
Jesper Olav Lange
Hellerup Skyde Selskab
Å2
182.000
182.000
Mesterskab
70611
Mads Frydenlund Christensen
Hellerup Skyde Selskab
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
70611
Mads Frydenlund Christensen
Hellerup Skyde Selskab
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
63237
Ejgil Reimers
Hellerup Skyde Selskab
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
63237
Ejgil Reimers
Hellerup Skyde Selskab
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
71084
Ole Thy Christensen
Hellerup Skyde Selskab
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
71084
Ole Thy Christensen
Hellerup Skyde Selskab
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST3
184.000
184.000
Hovedskydning
141094
Caroline Thrane Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
145.000
145.000
Hovedskydning
141094
Caroline Thrane Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
139617
Jamie Kristensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
139617
Jamie Kristensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
140134
Magnus Tell
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
137107
Sune Simonsen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
111437
Noah Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
111437
Noah Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
112872
Harald Herikstad
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
112872
Harald Herikstad
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
109282
Simone Lindhardt Carlsen
Nykøbing F. Skytteforening
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
141095
Søren Nielsen
Nykøbing F. Skytteforening
Å2
190.000
190.000
Hovedskydning
Til toppen