| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Individuel 50 m finale Jun (F)

1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 400,000 104,300 504,300
Finale: 52,2 | 10,1 | 10,7 | 10,5 | 10,7 | 10,1
2 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 398,000 104,800 502,800
Finale: 53,0 | 10,4 | 10,0 | 10,4 | 10,5 | 10,5
3 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 399,000 103,700 502,700
Finale: 51,9 | 10,4 | 10,0 | 10,9 | 10,6 | 9,9
4 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 399,000 103,500 502,500
Finale: 52,5 | 10,5 | 10,4 | 9,7 | 10,0 | 10,4
5 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 398,000 104,200 502,200
Finale: 52,1 | 10,4 | 10,3 | 10,6 | 10,7 | 10,1
6 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 398,000 104,000 502,000
Finale: 51,9 | 10,6 | 10,5 | 10,3 | 10,1 | 10,6
7 126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 397,000 104,300 501,300
Finale: 51,7 | 10,0 | 10,8 | 10,5 | 10,7 | 10,6
8 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 398,000 103,100 501,100
Finale: 51,5 | 10,5 | 10,7 | 9,9 | 10,0 | 10,5
9 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 398,000 103,000 501,000
Finale: 51,1 | 10,2 | 10,3 | 10,4 | 10,3 | 10,7
10 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 397,000 101,300 498,300
Finale: 52,1 | 10,0 | 9,9 | 9,8 | 10,2 | 9,3
11 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 397,000 0,000 397,000
Finale: 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0
11 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 397,000 0,000 397,000
Finale: 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0

Riffel, 50m - Individuel 50 m finale BK (F)

1 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 399,000 104,300 503,300
Finale: 51,3 | 10,5 | 10,9 | 10,1 | 10,7 | 10,8
2 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 399,000 103,700 502,700
Finale: 52,6 | 9,9 | 10,7 | 9,6 | 10,4 | 10,5
3 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 399,000 103,600 502,600
Finale: 51,1 | 9,9 | 10,8 | 10,6 | 10,4 | 10,8
4 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 400,000 102,300 502,300
Finale: 51,3 | 9,8 | 10,5 | 10,0 | 10,1 | 10,6
5 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 398,000 103,800 501,800
Finale: 52,9 | 10,1 | 10,8 | 9,8 | 10,6 | 9,6
6 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 399,000 102,800 501,800
Finale: 51,6 | 10,3 | 10,8 | 9,4 | 10,6 | 10,1
7 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 399,000 101,700 500,700
Finale: 50,9 | 9,2 | 10,5 | 10,4 | 10,2 | 10,5
8 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 398,000 101,400 499,400
Finale: 50,8 | 10,4 | 10,7 | 9,1 | 10,2 | 10,2
9 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 399,000 94,900 493,900
Finale: 52,1 | 10,9 | 10,6 | 10,7 | 0,0 | 10,6

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/13 200/13 400/26
2 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/13 200/14 399/27
3 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 199/10 200/14 399/24
4 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/10 200/13 399/23
5 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/16 199/11 399/27
6 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 199/10 399/23
7 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10 199/09 399/19
8 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/14 200/13 398/27
9 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 198/15 398/25
10 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 198/10 199/11 397/21
11 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 198/08 199/12 397/20
12 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 198/09 199/10 397/19
13 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 198/10 199/06 397/16
14 141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening 198/08 199/06 397/14
15 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 199/16 198/08 397/24
16 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 199/12 198/11 397/23
17 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/14 198/08 397/22
18 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 199/09 198/12 397/21
19 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 197/12 199/14 396/26
20 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 197/09 199/08 396/17
21 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening 197/08 199/08 396/16
22 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 198/09 198/11 396/20
22 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 198/09 198/11 396/20
22 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/09 198/11 396/20
25 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 198/08 198/08 396/16
26 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 198/07 198/08 396/15
27 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/10 197/08 396/18
28 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 197/07 198/15 395/22
29 117026 Emil Bruun Nielsen Horne Skytteforening 197/09 198/12 395/21
30 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 197/08 198/10 395/18
31 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/10 197/12 395/22
32 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 200/14 195/07 395/21
33 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 197/12 197/12 394/24
34 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 197/06 197/11 394/17
35 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 199/11 195/10 394/21
36 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 196/07 197/10 393/17
37 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/06 197/11 392/17
38 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/07 197/08 392/15
39 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 196/08 196/04 392/12
40 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 197/12 195/12 392/24
41 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 193/07 198/10 391/17
42 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/09 195/05 391/14
43 141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds 197/10 194/08 391/18
44 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/07 194/07 391/14
45 139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening 195/08 195/08 390/16
46 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening 196/06 194/08 390/14
47 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/06 193/07 390/13
48 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 198/09 192/06 390/15
49 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 192/08 196/06 388/14
50 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 194/04 194/05 388/09
51 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 197/12 191/07 388/19
52 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 194/07 193/05 387/12
53 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05 191/05 387/10
54 137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening 196/06 190/07 386/13

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 198/11 199/11 397/22
2 129138 Magnus Lejsgaard Jensen Skjern Skytteforening 199/14 198/12 397/26
3 144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening 197/08 199/16 396/24
4 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening 197/09 199/10 396/19
5 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 199/11 197/12 396/23
6 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 199/11 197/07 396/18
7 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 197/07 198/07 395/14
8 137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening 198/07 197/09 395/16
9 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds 198/09 197/07 395/16
10 142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening 196/04 198/07 394/11
11 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/11 197/07 394/18
12 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening 197/07 197/09 394/16
13 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 198/08 196/05 394/13
14 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening 195/08 197/09 392/17
15 144552 Daniel Rasmussen Vojens Skytteforening 195/05 197/09 392/14
16 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 199/12 193/08 392/20
17 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I 193/09 198/04 391/13
18 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening 195/04 196/07 391/11
19 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 192/03 198/07 390/10
20 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 193/08 197/10 390/18
21 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening 194/08 196/05 390/13
22 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/04 196/08 390/12
23 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 195/03 195/06 390/09
24 128720 Aksel Rosenkilde Ebbe Nykøbing F. Skytteforening 198/11 192/05 390/16
25 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 192/07 197/10 389/17
26 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/07 196/07 389/14
27 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 196/07 192/03 388/10
28 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening 193/04 194/05 387/09
29 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening 197/10 190/08 387/18
30 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/03 197/07 386/10
31 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 193/03 193/05 386/08
32 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/00 193/08 386/08
33 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 194/03 192/07 386/10
34 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening 194/07 191/07 385/14
35 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 196/06 189/03 385/09
36 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/08 193/04 384/12
37 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/08 191/06 384/14
38 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 193/07 191/06 384/13
39 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 193/05 191/07 384/12
40 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 184/06 199/09 383/15
41 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening 190/04 193/08 383/12
42 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 191/02 192/04 383/06
43 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 193/03 190/07 383/10
44 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening 189/04 193/06 382/10
45 139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening 192/07 190/06 382/13
46 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening 190/03 191/05 381/08
47 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 188/04 192/04 380/08
48 122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening 191/05 189/02 380/07
49 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 191/04 188/05 379/09
50 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 180/03 191/03 371/06
51 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 185/03 181/03 366/06
52 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 176/01 188/02 364/03

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening 196/07 197/10 393/17
2 144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening 196/10 196/06 392/16
3 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 198/06 193/08 391/14
4 142871 Gustav Ben Nørgaard Kullerup/Refsvindinge If. 197/10 192/07 389/17
5 144929 Daniel Strandgaard Rosenø Søborg SG&I 190/05 198/10 388/15
6 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening 193/02 194/06 387/08
7 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03 197/05 386/08
8 142131 Sarah Kongsgaard Jakobsen Ørre Skytteforening 195/03 189/08 384/11
9 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/04 196/08 383/12
10 144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening 188/00 195/05 383/05
11 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 192/09 190/05 382/14
12 143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening 193/04 189/08 382/12
13 144751 Amina Hamid Skive skytteforening 189/04 192/08 381/12
14 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening 190/02 189/06 379/08
15 141096 Sofus Nikolaj Ringsing Nykøbing F. Skytteforening 189/07 189/03 378/10
16 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/02 189/01 377/03
17 142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/05 187/05 377/10
18 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 184/01 191/05 375/06
19 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds 192/09 182/03 374/12
20 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 185/02 186/05 371/07
21 144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening 184/00 186/06 370/06
22 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening 183/01 184/01 367/02
23 144864 Lærke Larsen Tingsted Skytteforening 186/04 181/03 367/07
24 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 184/05 182/01 366/06
25 144930 David Ferrigno Søborg SG&I 178/02 187/05 365/07
26 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 183/04 182/03 365/07
27 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 176/02 188/04 364/06
28 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening 180/03 184/01 364/04
29 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 178/03 185/06 363/09
30 135053 Valdemar Lejsgaard Ingemann Skjern Skytteforening 174/01 186/06 360/07
31 141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening 184/03 176/02 360/05
32 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening 193/07 163/02 356/09
33 144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening 180/02 170/02 350/04
34 144460 Sofie Helena Christensen Bramming Skytteforening 176/03 172/01 348/04
35 135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds 171/02 172/02 343/04
36 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 147/00 183/04 330/04
37 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening 162/00 151/00 313/00
38 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening 138/01 170/01 308/02

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/10 200/09 400/19
2 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/12 199/11 399/23
3 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 200/10 199/08 399/18
4 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 198/12 200/10 398/22
5 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/11 199/12 398/23
6 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 199/10 199/08 398/18
7 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 198/11 199/14 397/25
8 126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/12 198/14 397/26
9 128497 liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 197/13 199/10 396/23
10 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 198/05 198/09 396/14
11 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 196/09 199/10 395/19
12 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 197/10 198/09 395/19
13 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 198/14 197/09 395/23
14 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 196/11 198/08 394/19
15 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 197/13 197/08 394/21
16 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 197/10 197/06 394/16
17 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 197/09 197/07 394/16
18 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/12 196/10 394/22
19 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 198/08 195/09 393/17
20 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/05 197/12 392/17
21 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 196/05 196/09 392/14
22 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/09 195/10 392/19
23 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 194/05 197/06 391/11
24 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 196/08 194/09 390/17
25 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 199/08 189/09 388/17
26 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 191/04 196/09 387/13

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 198/11 200/12 398/23
2 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 199/11 199/08 398/19
3 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 197/08 200/11 397/19
4 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 198/09 199/14 397/23
5 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 197/06 199/11 396/17
6 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 197/07 198/07 395/14
7 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/07 197/07 394/14
8 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 196/07 197/10 393/17
9 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 196/04 197/10 393/14
10 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 197/10 196/04 393/14
11 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 198/07 195/10 393/17
12 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 199/07 194/07 393/14
13 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 195/06 197/10 392/16
14 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 195/07 197/06 392/13
15 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 195/04 197/08 392/12
16 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 196/09 196/06 392/15
17 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 199/08 193/05 392/13
18 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 195/10 196/10 391/20
19 127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening 196/09 195/05 391/14
20 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 196/05 195/07 391/12
21 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 197/10 194/08 391/18
22 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 197/09 194/06 391/15
23 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 198/09 193/06 391/15
24 142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening 194/04 196/07 390/11
25 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 195/09 195/11 390/20
26 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/08 195/08 390/16
27 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/09 195/05 390/14
28 143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds 197/06 193/03 390/09
29 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 191/04 198/10 389/14
30 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 193/10 196/10 389/20
31 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 193/08 196/09 389/17
32 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening 189/02 199/08 388/10
33 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 192/08 196/06 388/14
34 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening 194/05 194/07 388/12
35 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 195/07 193/05 388/12
36 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 191/07 196/10 387/17
37 120802 Freya Kofoed Svaneke Skytteforening 191/02 196/09 387/11
38 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 193/05 194/05 387/10
39 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 195/11 192/07 387/18
40 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 192/07 194/09 386/16
41 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 194/09 192/00 386/09
42 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 188/01 196/09 384/10
43 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06 191/04 384/10
43 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/06 191/04 384/10
45 141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 194/09 190/03 384/12
46 144433 Laura Christensen Korsør Skytteforening 188/04 193/03 381/07
47 142450 Cecilie Bugge Deichmann Ganløse Skytteforening 193/04 188/07 381/11
48 145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening 195/04 186/02 381/06
49 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/05 188/02 380/07
50 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 191/07 188/01 379/08
51 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 190/05 188/04 378/09
52 145041 Jacob Steenfeldt Kolding-Bramdrup Skytteforening 187/03 190/04 377/07
53 140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 184/02 190/05 374/07
54 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 181/05 183/01 364/06
55 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 185/05 178/05 363/10
56 139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 178/01 161/01 339/02

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/16
2 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 200/14
3 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
3 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/13
5 140436 Lærke Olivia Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
5 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10
7 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 199/16
8 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/14
9 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/13
10 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 199/12
11 138419 Emmelie Møller Ribe Skyttekreds 199/11
12 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/10
13 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 199/10
14 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/10
15 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 199/09
16 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/14
17 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening 198/14
18 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 198/10
19 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 198/10
20 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 198/10
21 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 198/09
22 139507 Nikolai Rassing Winther Randers Skyttekreds 198/09
23 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 198/09
24 135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening 198/09
25 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/09
26 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 198/09
27 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds 198/08
28 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 198/08
29 141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening 198/08
30 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 198/07
31 139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening 197/12
32 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 197/12
33 141125 Noah Elmelund Otterup Skytteforening 197/12
34 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening 197/12
35 141326 Line von Riegen Jørgensen Sønderborg Skyttekreds 197/10
36 117026 Emil Bruun Nielsen Horne Skytteforening 197/09
37 131485 Frey Solskov Vodskov Skytteforening 197/09
38 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 197/09
39 140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening 197/08
40 132695 Daniela Plath Grænseegnens Skytteforening 197/08
41 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/07
42 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 197/07
43 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening 197/06
44 126149 Mads Friedrichsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/06
45 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 196/09
46 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds 196/09
47 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 196/08
48 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 196/07
49 136904 Celina Albrechtsen Grænseegnens Skytteforening 196/06
50 137547 Johannes von Haven Theilade Ornebjerg Skytteforening 196/06
51 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/05
52 121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/09
53 139722 Magnus Lykke Pil Nykøbing F. Skytteforening 195/08
54 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/07
55 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/06
56 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 194/07
57 127793 Christoffer Christensen Esbjerg Skyttekreds 194/04
58 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/04
59 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 193/07
60 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/05
61 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 192/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 129138 Magnus Lejsgaard Jensen Skjern Skytteforening 199/14
2 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 199/12
3 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening 199/11
4 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 199/11
5 128720 Aksel Rosenkilde Ebbe Nykøbing F. Skytteforening 198/11
6 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 198/11
7 139724 Rishika Shankarganesh Sønderborg Skyttekreds 198/09
8 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 198/08
9 137324 Tjalfe Noah Jønsson Næstved Skytteforening 198/07
10 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/11
11 142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening 197/10
12 143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening 197/09
13 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 197/08
14 144423 Magnus Bjørnberg Levisen Ganløse Skytteforening 197/08
15 139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening 197/07
16 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 197/07
17 139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds 196/10
18 140534 Shanya Andersen Helle Skytteforening 196/07
19 134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening 196/06
20 142687 William Simonsen Nykøbing F. Skytteforening 196/04
21 126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening 195/08
22 144552 Daniel Rasmussen Vojens Skytteforening 195/05
23 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening 195/04
24 141298 Jeppe Christensen Esbjerg Skyttekreds 195/03
25 139934 Malik Bøgvad Kibsgaard Ornebjerg Skytteforening 194/08
26 138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening 194/07
27 137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds 194/07
28 142484 Yashwanth Jagadeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds 194/06
29 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/04
30 135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening 194/03
31 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I 193/09
32 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 193/08
33 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/08
34 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/07
35 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 193/07
36 143714 Melissa Asboe Esbjerg Skyttekreds 193/05
37 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening 193/04
38 140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening 193/03
39 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 193/03
40 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening 193/03
41 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/00
42 139400 Toke Jensen Grænseegnens Skytteforening 192/07
43 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 192/07
44 137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening 192/03
45 136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 191/08
46 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds 191/08
47 122726 Mads Andersen Ornebjerg Skytteforening 191/05
48 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 191/04
49 142936 Helene Marie Torp Hansen Sønderborg Skyttekreds 191/03
50 144442 Liv Blankholm Pedersen Helle Skytteforening 191/02
51 140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening 190/04
52 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening 190/04
53 141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening 190/03
54 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening 189/04
55 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/03
56 138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 188/04
57 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds 188/02
58 142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening 186/03
59 137385 Michael Kruse Randers Skyttekreds 185/03
60 139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening 184/06
61 137490 Mikkel Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 184/03
62 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 183/02
63 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden 180/03
64 137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 176/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 139875 Laura Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 198/06
2 142871 Gustav Ben Nørgaard Kullerup/Refsvindinge If. 197/10
3 144833 Johanne Rantzau Paust Vojens Skytteforening 196/10
4 138351 Asta Østergård Skjern Skytteforening 196/07
5 142131 Sarah Kongsgaard Jakobsen Ørre Skytteforening 195/03
6 137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening 193/07
7 143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening 193/04
8 144439 Lia Roland Ahlgren Vodskov Skytteforening 193/02
9 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 192/09
10 142659 Jonas Prahl Bennesen Ribe Skyttekreds 192/09
11 144929 Daniel Strandgaard Rosenø Søborg SG&I 190/05
12 142756 Elias Malthe Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/05
13 142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening 190/02
14 141096 Sofus Nikolaj Ringsing Nykøbing F. Skytteforening 189/07
15 144026 Julie Detlefsen Sønderborg Skyttekreds 189/05
16 144751 Amina Hamid Skive skytteforening 189/04
17 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/03
18 138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 188/02
19 144661 Oliver Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening 188/00
20 145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 187/04
21 144864 Lærke Larsen Tingsted Skytteforening 186/04
22 142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds 185/02
23 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 184/05
24 141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening 184/03
25 144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds 184/01
26 144658 Alexzander Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening 184/00
27 140043 Esben Lippert-Kramer Tommerup Skytteforening 183/04
28 141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening 183/01
29 140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening 180/03
30 144752 Maysoun Hamid Skive skytteforening 180/02
31 139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds 178/03
32 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 178/03
33 144930 David Ferrigno Søborg SG&I 178/02
34 139321 William Kongsted Werenberg Brørup Skyttekreds 176/03
35 144460 Sofie Helena Christensen Bramming Skytteforening 176/03
36 144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds 176/02
37 135053 Valdemar Lejsgaard Ingemann Skjern Skytteforening 174/01
38 144425 Marius Hamer Sønderborg Skyttekreds 172/02
39 135300 Mads Kjærgård Thisted Skyttekreds 171/02
40 142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening 162/00
41 139367 Clara Christiane Bøjler Damgaard Bramming Skytteforening 147/00
42 143925 Oliver Laustrup Nielsen Hem Skytteforening 142/00
43 138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening 138/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/12
2 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/10
2 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 200/10
4 126288 Mathias thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/12
5 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/11
6 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 199/10
7 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 199/08
8 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening 198/14
9 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 198/12
10 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/12
11 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 198/11
12 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 198/08
13 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 198/05
14 128497 liane Filtenborg Hessler Sparta Idrætsforening 197/13
15 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 197/13
16 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 197/10
17 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 197/10
18 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 197/09
19 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/09
20 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 196/11
21 135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds 196/09
22 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 196/08
23 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 196/08
24 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 196/05
25 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/05
26 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 194/05
27 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 193/05
28 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 192/08
29 126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 191/04
30 131709 Kasper Jarner Damm-Nielsen Toftlund Skytteforening 189/06
31 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 186/03

Riffel, 50m - Klasse J2

1 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 199/11
2 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 199/08
3 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds 199/07
4 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 198/11
5 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 198/09
6 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Særslev Skytteforening 198/09
7 137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds 198/07
8 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 197/10
9 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening 197/10
10 125142 Mads Knudsen Friis Helle Skytteforening 197/09
11 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 197/08
12 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 197/07
13 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/07
14 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds 197/06
15 143713 Julia May Skovgaard Asboe Esbjerg Skyttekreds 197/06
16 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 196/11
17 127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening 196/09
18 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening 196/09
19 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 196/07
20 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 196/05
21 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 196/04
22 126017 Niklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening 195/11
23 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 195/10
24 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 195/09
25 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/09
26 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/08
27 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 195/07
28 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 195/07
29 136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds 195/06
30 135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds 195/06
31 145040 Storm Franzen Kolding-Bramdrup Skytteforening 195/04
32 124713 Luna Petersen Skive skytteforening 195/04
33 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 194/09
34 141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 194/09
35 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening 194/05
36 142675 Lia Simonsen Nykøbing F. Skytteforening 194/04
37 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 193/10
38 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening 193/08
39 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06
40 136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 193/06
41 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 193/05
42 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 193/05
43 142450 Cecilie Bugge Deichmann Ganløse Skytteforening 193/04
44 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 192/08
45 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 192/07
46 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/05
47 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 191/07
48 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 191/07
49 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 191/06
50 136183 Asger Halfdan Buur Maier Jelling fS 191/04
51 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 191/02
52 120802 Freya Kofoed Svaneke Skytteforening 191/02
53 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 190/05
54 126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds 189/05
55 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening 189/02
56 144433 Laura Christensen Korsør Skytteforening 188/04
57 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening 188/02
58 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 188/01
59 145041 Jacob Steenfeldt Kolding-Bramdrup Skytteforening 187/03
60 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds 185/05
61 140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 184/02
62 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 182/03
63 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 181/05
64 139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 178/01
65 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/01

Til toppen