DM 50-200-300m Voksen 2021 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42951 Jens ernst Christiansen Sundeved Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
42951 Jens ernst Christiansen Sundeved Skytteforening ST2 195.000 195.000 Mesterskab
134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening ST3 155.000 155.000 Hovedskydning
42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds SE1 183.000 183.000 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening Å1 192.000 192.000 Mesterskab
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening Å1 191.000 191.000 Mesterskab
123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å1 186.000 186.000 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
143833 Emil Juhl Wridt Vojens Skytteforening Å2 188.000 188.000 Mesterskab
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening Å1 190.000 190.000 Mesterskab
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
61312 Sven Holm Jensen Nyvest Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 163.000 163.000 Mesterskab
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST1 185.000 185.000 Mesterskab
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening ST3 178.000 178.000 Mesterskab
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 197.000 197.000 Mesterskab
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 196.000 196.000 Mesterskab
66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. SE1 189.000 189.000 Mesterskab
137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. Å2 192.000 192.000 Mesterskab
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning Å2 195.000 195.000 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST3 188.000 188.000 Mesterskab
61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening ST1 192.000 192.000 Mesterskab
64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. SE2 188.000 188.000 Mesterskab
141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. Å1 183.000 183.000 Hovedskydning
141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. Å1 195.000 195.000 Mesterskab
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 195.000 195.000 Mesterskab
80410 Jørn Ladegaard Jelling fS SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
80410 Jørn Ladegaard Jelling fS SE2 192.000 192.000 Mesterskab
35072 Bodil Hansen Jelling fS SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Jelling fS SE1 194.000 194.000 Mesterskab
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 191.000 191.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 194.000 194.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 197.000 197.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 101.600 101.600 Finale
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 185.000 185.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 196.000 196.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. ST3 184.000 184.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 154.000 154.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 187.000 187.000 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 196.000 196.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 190.000 190.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Finale
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Finale
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Finale
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Finale
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Finale
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Finale
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Finale
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Finale
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 188.000 188.000 Mesterskab
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 194.000 194.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
141814 Andreas Meng Hansen Korsør Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
141814 Andreas Meng Hansen Korsør Skytteforening ST3 190.000 190.000 Mesterskab
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 193.000 193.000 Mesterskab
139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 185.000 185.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Finale
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Finale
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 197.000 197.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Gimlinge Skytte- og Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 103.400 103.400 Finale
142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
142805 Michael Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
144551 Simon Sandberg Vojens Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
144551 Simon Sandberg Vojens Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 189.000 189.000 Mesterskab
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 191.000 191.000 Mesterskab
127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
127989 Heidi Nielsen Brørup Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Mesterskab
92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
92540 Mike Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 185.000 185.000 Mesterskab
140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 179.000 179.000 Hovedskydning
140743 Melanie Laugesen Trøjborg Brørup Skyttekreds Å2 190.000 190.000 Mesterskab
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening Å2 186.000 186.000 Mesterskab
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
94251 Josefine Korsager Bramming Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
75845 Kristian Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
75845 Kristian Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt Randers Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
138921 Else Haagen Randers Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 194.000 194.000 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening ST1 186.000 186.000 Hovedskydning
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening ST1 185.000 185.000 Mesterskab
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 187.000 187.000 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 190.000 190.000 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST2 195.000 195.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 189.000 189.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 197.000 197.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 103.600 103.600 Finale
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 191.000 191.000 Finale
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Finale
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 192.000 192.000 Finale
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 191.000 191.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST1 190.000 190.000 Mesterskab
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ST2 190.000 190.000 Mesterskab
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds ST1 198.000 198.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Finale
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 103.200 103.200 Finale
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Finale
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Finale
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds ST1 100.500 100.500 Finale
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Finale
105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Mesterskab
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening Å1 193.000 193.000 Mesterskab
137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening Å2 178.000 178.000 Mesterskab
106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Mesterskab
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Mesterskab
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds ST2 196.000 196.000 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds ST2 191.000 191.000 Mesterskab
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Finale
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Finale
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Finale
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Finale
91753 Peter Foght Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening FRI 164.000 164.000 Hovedskydning
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening FRI 159.000 159.000 Mesterskab
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening Å2 140.000 140.000 Hovedskydning
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening Å2 170.000 170.000 Mesterskab
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Mesterskab
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
41593 Ejgil Thuesen Ribe Skyttekreds SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Finale
39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Mesterskab
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Finale
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds ST1 193.000 193.000 Mesterskab
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Finale
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds ST1 196.000 196.000 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 196.000 196.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 194.000 194.000 Finale
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds ST2 194.000 194.000 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
38516 Carina Damkier Søndergaard Helle Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby Å1 198.000 198.000 Mesterskab
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.000 199.000 Finale
24662 Kent Jeppesen Skytteklubben DSB/ASF SE1 199.000 199.000 Mesterskab
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE1 197.000 197.000 Finale
140159 Rene Holst Skytteklubben DSB/ASF SE1 197.000 197.000 Mesterskab
142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 195.000 195.000 Finale
142622 Finn Danielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 195.000 195.000 Mesterskab
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Finale
24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF SE1 200.000 200.000 Mesterskab
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
137325 Jens Peter Frost Næstved Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 193.000 193.000 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening Å1 105.300 105.300 Finale
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening Å1 104.900 104.900 Finale
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening Å2 168.000 168.000 Mesterskab
144035 Pernille Hansen Ornebjerg Skytteforening Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 192.000 192.000 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
55546 Finn K. Larsen Ornebjerg Skytteforening SE2 180.000 180.000 Hovedskydning
128936 Nicoline H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
128936 Nicoline H. Larsen Ravnsborg Skytteforening Å2 187.000 187.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 188.000 188.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 189.000 189.000 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 189.000 189.000 Hovedskydning
91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening ST2 194.000 194.000 Mesterskab
109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening Å2 186.000 186.000 Mesterskab
143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST2 189.000 189.000 Mesterskab
62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST2 189.000 189.000 Mesterskab
62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 187.000 187.000 Hovedskydning
121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 192.000 192.000 Mesterskab
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 174.000 174.000 Mesterskab
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 196.000 196.000 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST2 175.000 175.000 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST2 183.000 183.000 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Finale
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Mesterskab
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Finale
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Mesterskab
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds Å2 199.000 199.000 Finale
108537 Sabrina Bæk Nielsen Hvidovre Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Mesterskab
97313 Niels Laustsen Hvidovre Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
97313 Niels Laustsen Hvidovre Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Mesterskab
97313 Niels Laustsen Hvidovre Skyttekreds Å1 198.000 198.000 Finale
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds ST2 192.000 192.000 Mesterskab
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds ST3 180.000 180.000 Mesterskab
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds ST2 195.000 195.000 Mesterskab
114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds ST3 163.000 163.000 Hovedskydning
114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds ST3 167.000 167.000 Mesterskab
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds Å2 199.000 199.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å2 197.000 197.000 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Hvidovre Skyttekreds SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 199.000 199.000 Finale
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 199.000 199.000 Mesterskab
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 103.600 103.600 Finale
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 197.000 197.000 Finale
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 197.000 197.000 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Finale
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 99.700 99.700 Finale
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 193.000 193.000 Finale
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening ST2 193.000 193.000 Mesterskab
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening ST1 191.000 191.000 Mesterskab
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening ST3 195.000 195.000 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening ST3 191.000 191.000 Mesterskab
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening ST3 178.000 178.000 Mesterskab
117829 Camilla Harder Skive skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 173.000 173.000 Mesterskab
27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, ST2 189.000 189.000 Mesterskab
144970 Sune Hauge Furbo Ørre Skytteforening, Å2 170.000 170.000 Hovedskydning
144970 Sune Hauge Furbo Ørre Skytteforening, Å2 176.000 176.000 Mesterskab
122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening, ST2 172.000 172.000 Hovedskydning
122995 Thomas Vesterager Ørre Skytteforening, ST2 177.000 177.000 Mesterskab
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, ST3 193.000 193.000 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening, ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening, ST2 189.000 189.000 Mesterskab
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, ST1 190.000 190.000 Mesterskab
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening ST2 182.000 182.000 Mesterskab
138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
20643 Lars-Åge Pedersen Honum & Omegns Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST3 190.000 190.000 Hovedskydning
88831 Erik Olesen Helle Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening SE2 172.000 172.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 198.000 198.000 Mesterskab
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening ST1 97.300 97.300 Finale
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Mesterskab
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Mesterskab
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Esbjerg Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Mesterskab
126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds Å1 197.000 197.000 Mesterskab
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening Å1 178.000 178.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds Å1 104.700 104.700 Finale
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds ST2 193.000 193.000 Mesterskab
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds ST2 192.000 192.000 Mesterskab
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 197.000 197.000 Mesterskab
130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
142476 Finn Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 173.000 173.000 Hovedskydning
22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds SE1 187.000 187.000 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 176.000 176.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE1 187.000 187.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 186.000 186.000 Hovedskydning
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening Å2 169.000 169.000 Hovedskydning
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening Å2 178.000 178.000 Mesterskab
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 191.000 191.000 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 191.000 191.000 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 193.000 193.000 Mesterskab
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST2 193.000 193.000 Mesterskab
123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I Å1 197.000 197.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 187.000 187.000 Mesterskab
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 165.000 165.000 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 169.000 169.000 Mesterskab
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 174.000 174.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 179.000 179.000 Mesterskab
140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 154.000 154.000 Hovedskydning
140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å2 171.000 171.000 Mesterskab
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 194.000 194.000 Finale
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 100.400 100.400 Finale
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening ST1 196.000 196.000 Finale
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening ST1 100.500 100.500 Finale
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening ST3 189.000 189.000 Mesterskab
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 198.000 198.000 Finale
121230 Kim Aalund Særslev Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 190.000 190.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
136869 Torben Bergholdt Nyborg Skytteforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
52423 Henrik Greve Nielsen Højby Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST1 188.000 188.000 Mesterskab
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening ST3 171.000 171.000 Mesterskab
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening Å1 200.000 200.000 Finale
53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Finale
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Finale
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening ST2 179.000 179.000 Hovedskydning
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
88618 Anders kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 200.000 200.000 Mesterskab
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS Å1 105.300 105.300 Finale
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST2 181.000 181.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Jelling fS ST2 183.000 183.000 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
99449 Puk Schnor Søborg SG&I Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
99449 Puk Schnor Søborg SG&I Å2 190.000 190.000 Mesterskab
64428 Lizzie Schnor Søborg SG&I Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
64428 Lizzie Schnor Søborg SG&I Å2 187.000 187.000 Mesterskab
25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening Å2 179.000 179.000 Hovedskydning
134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening Å2 170.000 170.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if Å1 196.000 196.000 Mesterskab
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening ST2 196.000 196.000 Mesterskab
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 189.000 189.000 Finale
20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening ST3 189.000 189.000 Finale
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening ST3 189.000 189.000 Mesterskab
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening ST1 197.000 197.000 Finale
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening ST1 197.000 197.000 Mesterskab
43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening ST1 95.900 95.900 Finale
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds ST3 181.000 181.000 Mesterskab
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 182.000 182.000 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 185.000 185.000 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
142289 Steffen Eg Nielsen Otterup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
142289 Steffen Eg Nielsen Otterup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
42721 Kristian Bolding Nordals Skyttekreds SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST2 195.000 195.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST2 196.000 196.000 Mesterskab
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening ST1 194.000 194.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Mesterskab

Til toppen