| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 197/00 198/00 395/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
1 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
3 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 199/00 200/00 399/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening 183/00 190/00 373/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 200/00
1 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 200/00
1 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 200/00
4 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 199/00
4 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening 199/00
6 141161 Maja Andersen Højby Skytteforening, Sjælland 198/00
6 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening 198/00
6 137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland 198/00
9 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening 197/00
10 135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland 196/00
10 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 196/00
12 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening 189/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 198/00
2 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
2 139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening 197/00
2 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 197/00
2 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
2 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening 197/00
7 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening 196/00
7 141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 196/00
7 141162 Freja Moa Højby Skytteforening, Sjælland 196/00
10 138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening 195/00
10 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening 195/00
12 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 194/00
13 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening 192/00
14 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening 191/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening 198/00
2 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening 196/00
2 139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening 196/00
4 133511 Bianca Lund Nielsen Hørve Skytteforening 195/00
4 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening 195/00
6 141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening 193/00
7 141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/00
8 140712 Alexander Koester Holbæk Skytteforening 191/00
8 126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening 191/00
10 138547 Niels Poulsen Korsør Skytteforening 190/00
11 128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening 189/00
11 138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening 189/00
11 138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening 189/00
14 140332 Benjamin Nielsen Hørve Skytteforening 188/00
14 142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening 188/00
16 126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening 187/00
17 139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening 186/00
18 140772 Buster Markussen Jyderup Skytteforening 184/00
19 135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening 183/00
20 139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening 181/00
21 137581 Mikkel Ipsen Hørve Skytteforening 177/00
22 141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening 176/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 143319 Tobias Leth Christiansen Tuse Skytteforening 192/00
2 142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/00
3 143466 Sandra Meyer Jensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 189/00
4 142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 187/00
5 143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening 186/00
6 143579 Philip Frederiksen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 185/00
6 143317 Lucas Flintholm Tuse Skytteforening 185/00
8 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 184/00
8 143465 Conrad Pinnerup Reerslev Skytteforening 184/00
8 143809 Kaltrina Sejdini Hørve Skytteforening 184/00
11 143690 Christoffer Lund Jepsen Tuse Skytteforening 183/00
11 143316 Frederik Kaae Tuse Skytteforening 183/00
13 143935 Rasmus Roed Holbæk Skytteforening 182/00
14 140061 Kristian Loke Dyrehold Nykøbing Sj. Skytteforening 181/00
15 139621 Sabastian Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening 179/00
16 143537 Simon Aastrøm Fløng-Hedehusene Skytteforening 176/00
17 143318 Andreas Leth Christiansen Tuse Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening 200/00
1 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/00
1 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 200/00
1 127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
5 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 199/00
5 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 199/00
5 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland 199/00
8 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
8 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
8 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening 198/00
11 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 197/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening 200/00
2 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/00
2 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/00
4 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 198/00
5 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 197/00
6 128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening 196/00
6 123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening 196/00
6 136073 Magnus Lindegaard Davidsen Højby Skytteforening, Sjælland 196/00
6 138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening 196/00
10 137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening 195/00
11 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/00
12 121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland 193/00
12 137694 Sofie Koester Holbæk Skytteforening 193/00
14 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/00
15 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 191/00
15 143320 Malthe Nordahl Tuse Skytteforening 191/00
17 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/00
17 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 190/00
19 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening 189/00
20 141986 Daniel Kimman Greve Skytteforening 188/00
21 142519 Mathias Lærkegaard-Jensen Greve Skytteforening 187/00
22 140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 186/00
22 136289 Dinna Ibsen Hørve Skytteforening 186/00
22 135970 Alfred Nicolaisen Højby Skytteforening, Sjælland 186/00
25 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening 185/00
26 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening 183/00
27 141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening 181/00
28 136849 Karoline Hyldahn Reerslev Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 192/00
1 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/00
3 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 191/00
4 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 190/00
4 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 190/00
6 57621 Magnus Nielsen Hørve Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 193/00
2 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/00
3 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 189/00
4 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 188/00
5 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 187/00
6 77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 184/00
7 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 182/00
8 57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening 180/00
9 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 178/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 133542 Per Hyldahn Reerslev Skytteforening 191/00
2 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/00
3 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 187/00
4 107612 Mathias Nørgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 185/00
4 79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 185/00
6 70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening 184/00
7 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 183/00
8 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening 182/00
9 69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 181/00
10 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 177/00
10 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening 177/00
12 68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 176/00
13 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 175/00
14 123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 173/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/00
1 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/00
1 83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening 200/00
1 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/00
1 57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland 200/00
1 95724 John Helstrup Tuse Skytteforening 200/00
1 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 200/00
8 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 199/00
8 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening 199/00
8 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 199/00
8 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/00
8 57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland 199/00
8 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
8 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
8 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 199/00
8 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 199/00
8 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 199/00
18 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening 198/00
18 96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 198/00
18 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening 198/00
18 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/00
18 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 198/00
18 138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
24 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
24 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
24 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
27 57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 196/00
27 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
29 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 195/00
29 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening 195/00
31 140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening 192/00
32 113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 188/00
33 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/00
2 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/00
2 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 198/00
2 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening 198/00
5 140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening 196/00
5 69329 Søren Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
5 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening 196/00
5 101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland 196/00
9 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening 195/00
9 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 195/00
11 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening 194/00
11 57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening 194/00
13 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 193/00
13 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening 193/00
13 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening 193/00
13 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
17 138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening 192/00
17 139786 Flemming Poulsen Ringsted Skytteforening 192/00
17 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 192/00
17 58422 Casper With Holbæk Skytteforening 192/00
21 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening 190/00
21 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening 190/00
23 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening 189/00
23 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening 189/00
25 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening 188/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening 196/00
2 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 194/00
3 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
4 141815 Ricki Susci Hørve Skytteforening 192/00
4 142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening 192/00
6 142749 Mikkel H. Petersen Jyderup Skytteforening 190/00
6 140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening 190/00
6 137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening 190/00
9 138895 Paw rene Engel Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening 188/00
10 142162 Kenneth Mundt Nykøbing Sj. Skytteforening 187/00
11 135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening 186/00
11 139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 186/00
13 142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening 185/00
14 142747 Jonas Hedengran Sørensen Jyderup Skytteforening 178/00
15 142748 Michael E.H. Petersen Jyderup Skytteforening 176/00
16 140060 Sonny Benjamin Dyrehold Nykøbing Sj. Skytteforening 175/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
1 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 200/00
1 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 200/00
1 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 200/00
5 59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 199/00
5 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 199/00
5 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
8 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening 198/00
8 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 198/00
10 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
10 77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/00
10 59072 Jette Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 197/00
10 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 197/00
10 59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening 197/00
15 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 196/00
15 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
17 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/00
17 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/00
17 60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening 195/00
20 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 194/00
21 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening 198/00
2 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
3 60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening 196/00
3 59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 196/00
3 59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 196/00
6 58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening 195/00
6 60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening 195/00
6 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 195/00
6 135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland 195/00
6 103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening 195/00
11 57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 194/00
11 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening 194/00
11 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 194/00
14 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 193/00
14 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland 193/00
16 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening 192/00
16 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 192/00
18 57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening 191/00
18 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 191/00
18 69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening 191/00
21 128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland 189/00
22 57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening 188/00
23 133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 187/00
24 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening 185/00
24 57380 Per Jensen Hørve Skytteforening 185/00
26 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening 183/00
27 73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening 177/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 135200 Helge Klingenberg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 192/00
2 140276 Preben Skovbjerg Højby Skytteforening, Sjælland 191/00
2 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening 191/00
2 60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening 191/00
2 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/00
2 59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 191/00
7 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 190/00
8 57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening 189/00
9 129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening 188/00
9 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening 188/00
11 132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening 187/00
11 132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening 187/00
13 76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening 185/00
14 119907 Asser Renard Greve Skytteforening 184/00
14 143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening 184/00
16 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening 182/00
16 128549 Svend Erik Hansen Reerslev Skytteforening 182/00
18 57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening 180/00
18 137560 Per Gryhn Nielsen Orø Skytteforening 180/00
20 136899 Per Schmidt Orø Skytteforening 176/00
21 60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 174/00
22 133341 Villy Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening 199/00
2 139515 Louise Petersen Korsør Skytteforening 197/00
3 143331 Rikke Larsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 195/00
4 140275 Leif Petersen Højby Skytteforening, Sjælland 193/00
5 133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening 191/00
5 139517 Klaus Lüth Jepsen Korsør Skytteforening 191/00

Til toppen