Divisionsskydning vinter 1. runde - riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
143466 Sandra Meyer Jensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
143579 Philip Frederiksen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
143331 Rikke Larsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 188.000 188.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.000 200.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 199.000 199.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 191.000 191.000 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 190.000 190.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 191.000 191.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
135200 Helge Klingenberg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
59072 Jette Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
133341 Villy Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 171.000 171.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
139786 Flemming Poulsen Ringsted Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
136899 Per Schmidt Orø Skytteforening SE3 176.000 176.000 Hovedskydning
137560 Per Gryhn Nielsen Orø Skytteforening SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
137694 Sofie Koester Holbæk Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
58422 Casper With Holbæk Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
140712 Alexander Koester Holbæk Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
139515 Louise Petersen Korsør Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
139517 Klaus Lüth Jepsen Korsør Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
138547 Niels Poulsen Korsør Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
123336 Jeppe Neergaard Korsør Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 174.000 174.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 190.000 190.000 Hovedskydning
137581 Mikkel Ipsen Hørve Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
133511 Bianca Lund Nielsen Hørve Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
143809 Kaltrina Sejdini Hørve Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
140332 Benjamin Nielsen Hørve Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
136289 Dinna Ibsen Hørve Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
57621 Magnus Nielsen Hørve Skytteforening ST1 178.000 178.000 Hovedskydning
141815 Ricki Susci Hørve Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
57380 Per Jensen Hørve Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
143316 Frederik Kaae Tuse Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
143317 Lucas Flintholm Tuse Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
143690 Christoffer Lund Jepsen Tuse Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
143319 Tobias Leth Christiansen Tuse Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Tuse Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening ST2 180.000 180.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
143320 Malthe Nordahl Tuse Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
137471 Jacob Eriksen Tuse Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
143318 Andreas Leth Christiansen Tuse Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 178.000 178.000 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 175.000 175.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 189.000 189.000 Hovedskydning
140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
143935 Rasmus Roed Holbæk Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
140772 Buster Markussen Jyderup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
142749 Mikkel H. Petersen Jyderup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
142747 Jonas Hedengran Sørensen Jyderup Skytteforening Å3 178.000 178.000 Hovedskydning
142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening SE2 177.000 177.000 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
142748 Michael E.H. Petersen Jyderup Skytteforening Å3 176.000 176.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
143537 Simon Aastrøm Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
69329 Søren Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
141986 Daniel Kimman Greve Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
119907 Asser Renard Greve Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
142519 Mathias Lærkegaard-Jensen Greve Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
135970 Alfred Nicolaisen Højby Skytteforening, Sjælland J2 186.000 186.000 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland J1 199.000 199.000 Hovedskydning
136073 Magnus Lindegaard Davidsen Højby Skytteforening, Sjælland J2 196.000 196.000 Hovedskydning
121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland J2 193.000 193.000 Hovedskydning
135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
141161 Maja Andersen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
141162 Freja Moa Højby Skytteforening, Sjælland BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
140275 Leif Petersen Højby Skytteforening, Sjælland FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
140276 Preben Skovbjerg Højby Skytteforening, Sjælland SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 189.000 189.000 Hovedskydning
140061 Kristian Loke Dyrehold Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
139621 Sabastian Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
138895 Paw rene Engel Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
142162 Kenneth Mundt Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
140060 Sonny Benjamin Dyrehold Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 175.000 175.000 Hovedskydning
135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
133542 Per Hyldahn Reerslev Skytteforening ST3 191.000 191.000 Hovedskydning
138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
136849 Karoline Hyldahn Reerslev Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
128549 Svend Erik Hansen Reerslev Skytteforening SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
143465 Conrad Pinnerup Reerslev Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning

Til toppen