| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 198/00 197/00 395/00
2 141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/00 196/00 393/00

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/00 198/00 392/00
2 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/00 195/00 389/00
3 141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening 188/00 189/00 377/00

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 185/00 181/00 366/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
1 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
1 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/00 200/00 400/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening 188/00 190/00 378/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 194/00 194/00 388/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 200/00
1 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 200/00
3 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening 199/00
3 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening 199/00
3 135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland 199/00
6 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 198/00
6 139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening 198/00
6 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 198/00
9 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 196/00
10 141161 Maja Andersen Højby Skytteforening, Sjælland 195/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
2 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening 198/00
2 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 198/00
2 141162 Freja Moa Højby Skytteforening, Sjælland 198/00
5 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
5 141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/00
5 139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening 197/00
5 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening 197/00
9 138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening 195/00
10 132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening 193/00
11 131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening 192/00
12 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening 191/00
13 141770 Josefine Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 188/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening 197/00
1 141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/00
3 133511 Bianca Lund Nielsen Hørve Skytteforening 195/00
3 142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening 195/00
5 139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening 193/00
6 128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening 191/00
6 140333 Ann Avnzo Christensen Hørve Skytteforening 191/00
6 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening 191/00
9 137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening 190/00
10 140772 Buster Markussen Jyderup Skytteforening 189/00
11 126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening 187/00
11 140332 Benjamin Nielsen Hørve Skytteforening 187/00
13 138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening 186/00
14 135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening 185/00
14 141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening 185/00
16 140712 Alexander Koester Holbæk Skytteforening 182/00
16 126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening 182/00
18 138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening 181/00
19 139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening 174/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 144121 Jeppe E. Tolstrup Holbæk Skytteforening 195/00
2 144117 Mie Nordstrøm Larsen Højby Skytteforening, Sjælland 194/00
3 143579 Philip Frederiksen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 193/00
4 144118 Tobias Lindschov Højby Skytteforening, Sjælland 191/00
4 142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 191/00
4 143319 Tobias Leth Christiansen Tuse Skytteforening 191/00
7 143316 Frederik Kaae Tuse Skytteforening 190/00
7 143466 Sandra Meyer Jensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 190/00
9 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/00
10 143317 Lucas Flintholm Tuse Skytteforening 188/00
11 143318 Andreas Leth Christiansen Tuse Skytteforening 185/00
11 143809 Kaltrina Sejdini Hørve Skytteforening 185/00
13 143690 Christoffer Lund Jepsen Tuse Skytteforening 183/00
14 143465 Conrad Pinnerup Reerslev Skytteforening 179/00
14 143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening 179/00
16 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 178/00
16 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening 200/00
1 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 200/00
3 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
3 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 198/00
3 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 198/00
3 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 198/00
7 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening 199/00
2 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 198/00
2 138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening 198/00
4 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/00
5 128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening 194/00
5 143320 Malthe Nordahl Tuse Skytteforening 194/00
5 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/00
5 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/00
9 136073 Magnus Lindegaard Davidsen Højby Skytteforening, Sjælland 193/00
9 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
9 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
12 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 192/00
12 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/00
14 137694 Sofie Koester Holbæk Skytteforening 191/00
14 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening 191/00
14 140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 191/00
17 135970 Alfred Nicolaisen Højby Skytteforening, Sjælland 190/00
17 121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland 190/00
19 141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening 188/00
19 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening 188/00
19 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 188/00
22 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 187/00
23 137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening 184/00
24 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening 182/00
25 136289 Dinna Ibsen Hørve Skytteforening 175/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
2 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 196/00
3 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 193/00
4 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 192/00
4 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 192/00
4 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 192/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 193/00
2 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 188/00
3 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 187/00
3 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 187/00
5 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 185/00
5 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 185/00
7 57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening 184/00
8 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 181/00
9 77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 179/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 133542 Per Hyldahn Reerslev Skytteforening 189/00
2 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 187/00
2 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening 187/00
4 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 185/00
5 69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 183/00
6 107612 Mathias Nørgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 181/00
7 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening 180/00
8 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 179/00
8 68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 179/00
8 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 179/00
11 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 178/00
12 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 177/00
13 79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 175/00
14 123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 171/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening 200/00
1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 200/00
1 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/00
1 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 200/00
1 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 200/00
1 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
1 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 200/00
1 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 200/00
1 95724 John Helstrup Tuse Skytteforening 200/00
10 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
10 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
10 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 199/00
10 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 199/00
14 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/00
14 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 198/00
14 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening 198/00
14 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening 198/00
18 136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening 197/00
18 138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
18 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening 197/00
18 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
22 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
22 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
22 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening 196/00
25 140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening 190/00
26 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 185/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening 199/00
2 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
3 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
4 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/00
5 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/00
5 69329 Søren Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/00
5 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening 195/00
5 138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening 195/00
5 138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening 195/00
10 140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening 194/00
10 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening 194/00
12 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening 193/00
12 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
12 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening 193/00
12 58422 Casper With Holbæk Skytteforening 193/00
12 58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening 193/00
17 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening 192/00
18 57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening 191/00
19 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening 190/00
19 96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening 190/00
19 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 190/00
22 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening 188/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 142749 Mikkel H. Petersen Jyderup Skytteforening 195/00
2 140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening 193/00
2 127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening 193/00
2 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
2 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 193/00
6 141815 Ricki Susci Hørve Skytteforening 192/00
6 144135 Nicolai Kruhøffer Korsør Skytteforening 192/00
8 142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening 191/00
9 142614 Sarah Jensen Greve Skytteforening 188/00
10 142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening 186/00
10 142748 Michael E.H. Petersen Jyderup Skytteforening 186/00
12 140739 Anna Zazulina Hørve Skytteforening 185/00
13 142747 Jonas Hedengran Sørensen Jyderup Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 200/00
1 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/00
4 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 199/00
4 58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening 199/00
4 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 199/00
4 57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening 199/00
8 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 198/00
8 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening 198/00
10 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 197/00
10 59072 Jette Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 197/00
10 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
10 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
10 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
15 59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening 196/00
16 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening 195/00
17 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 194/00
17 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/00
19 60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening 192/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 196/00
1 60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening 196/00
1 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening 196/00
1 59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 196/00
5 88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening 194/00
5 60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening 194/00
5 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 194/00
8 60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening 193/00
8 59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 193/00
10 133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 192/00
10 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 192/00
10 60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening 192/00
10 58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening 192/00
10 69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening 192/00
15 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 191/00
15 57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening 191/00
17 135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland 190/00
17 57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland 190/00
17 57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland 190/00
17 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening 190/00
21 57380 Per Jensen Hørve Skytteforening 189/00
21 57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening 189/00
23 128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland 188/00
23 58397 Erik Jensen Orø Skytteforening 188/00
25 57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland 187/00
26 73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening 177/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 193/00
2 129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening 192/00
2 57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening 192/00
4 76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening 190/00
4 60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening 190/00
4 140276 Preben Skovbjerg Højby Skytteforening, Sjælland 190/00
4 58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening 190/00
8 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 189/00
9 135200 Helge Klingenberg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 188/00
9 143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening 188/00
9 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening 188/00
12 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening 187/00
12 69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 187/00
14 89113 Aksel Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 186/00
15 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening 183/00
15 128549 Svend Erik Hansen Reerslev Skytteforening 183/00
17 58314 Leif Jensen Orø Skytteforening 182/00
17 144120 Jørn Koch Orø Skytteforening 182/00
19 57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening 178/00
20 60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 175/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening 197/00
2 139517 Klaus Lüth Jepsen Korsør Skytteforening 196/00
3 139515 Louise Petersen Korsør Skytteforening 194/00
4 133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening 189/00
5 143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening 187/00

Til toppen