Divisionsskydning vinter 2. runde - riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST3 187.0 187.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening J2 182.0 182.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening Å2 190.0 190.0 Mesterskab
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
137694 Sofie Koester Holbæk Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
58422 Casper With Holbæk Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
58314 Leif Jensen Orø Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
144120 Jørn Koch Orø Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST2 179.0 179.0 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
140712 Alexander Koester Holbæk Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
144121 Jeppe E. Tolstrup Holbæk Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.0 196.0 Mesterskab
141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
143466 Sandra Meyer Jensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
143579 Philip Frederiksen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 194.0 194.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.0 198.0 Mesterskab
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 194.0 194.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 195.0 195.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 197.0 197.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 192.0 192.0 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 181.0 181.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
133511 Bianca Lund Nielsen Hørve Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
143809 Kaltrina Sejdini Hørve Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
140332 Benjamin Nielsen Hørve Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
140333 Ann Avnzo Christensen Hørve Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
136289 Dinna Ibsen Hørve Skytteforening J2 175.0 175.0 Hovedskydning
57380 Per Jensen Hørve Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
140739 Anna Zazulina Hørve Skytteforening Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
141815 Ricki Susci Hørve Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
140772 Buster Markussen Jyderup Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
142749 Mikkel H. Petersen Jyderup Skytteforening Å3 195.0 195.0 Hovedskydning
140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening SE2 177.0 177.0 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
142747 Jonas Hedengran Sørensen Jyderup Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
142748 Michael E.H. Petersen Jyderup Skytteforening Å3 186.0 186.0 Hovedskydning
57547 Kurt Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
57219 Kjeld Petersen Nr. Asmindrup Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
57218 Laila Sørensen Nr. Asmindrup Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
57224 Finn Hansen Nr. Asmindrup Skytteforening SE3 178.0 178.0 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
59072 Jette Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
89113 Aksel Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
135200 Helge Klingenberg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening Å1 190.0 190.0 Hovedskydning
144135 Nicolai Kruhøffer Korsør Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
96636 Willy O. Jensen Korsør Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
139515 Louise Petersen Korsør Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
139517 Klaus Lüth Jepsen Korsør Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 181.0 181.0 Mesterskab
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening ST3 187.0 187.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
138054 Sylvester Svendsen Greve Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
142614 Sarah Jensen Greve Skytteforening Å3 188.0 188.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 175.0 175.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
139996 Maria Valentin Hansen Mullerup Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
131467 Silas Kloster Tuse Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131191 Castor Larsen Tuse Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
143319 Tobias Leth Christiansen Tuse Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
143316 Frederik Kaae Tuse Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
143317 Lucas Flintholm Tuse Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
137473 Emil Eriksen Tuse Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Tuse Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening ST3 180.0 180.0 Hovedskydning
57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
143320 Malthe Nordahl Tuse Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
143690 Christoffer Lund Jepsen Tuse Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
143318 Andreas Leth Christiansen Tuse Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
69329 Søren Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
138884 Jakob Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 188.0 188.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 183.0 183.0 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 177.0 177.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
135970 Alfred Nicolaisen Højby Skytteforening, Sjælland J2 190.0 190.0 Hovedskydning
136073 Magnus Lindegaard Davidsen Højby Skytteforening, Sjælland J2 193.0 193.0 Hovedskydning
121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland J2 190.0 190.0 Hovedskydning
135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
141161 Maja Andersen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
141770 Josefine Larsen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
141162 Freja Moa Højby Skytteforening, Sjælland BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
144118 Tobias Lindschov Højby Skytteforening, Sjælland BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
144117 Mie Nordstrøm Larsen Højby Skytteforening, Sjælland BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
140276 Preben Skovbjerg Højby Skytteforening, Sjælland SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
135960 Frank Folting Højby Skytteforening, Sjælland SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
128549 Svend Erik Hansen Reerslev Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
127851 Sofie Dahl Reerslev Skytteforening Å3 193.0 193.0 Hovedskydning
133542 Per Hyldahn Reerslev Skytteforening ST3 189.0 189.0 Hovedskydning
139071 Justin Nielsen Reerslev Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
138992 Alberte Hyldahn Reerslev Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
143465 Conrad Pinnerup Reerslev Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning

Til toppen