| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 197/00 198/00 395/00
2 141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/00 195/00 392/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/00 200/00 400/00

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/00 195/00 389/00
2 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/00 194/00 386/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
1 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
1 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening 200/00 200/00 400/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 199/00 197/00 396/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening 200/00
1 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening 200/00
3 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening 199/00
3 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening 199/00
5 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening 197/00
5 133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening 197/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/00
2 141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/00
2 135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening 197/00
4 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening 196/00
5 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 195/00
6 131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening 194/00
7 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening 192/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening 195/00
2 141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening 194/00
3 141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/00
4 135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening 191/00
4 141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening 191/00
4 142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening 191/00
7 126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening 190/00
8 140712 Alexander Koester Holbæk Skytteforening 189/00
9 126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening 188/00
9 140772 Buster Markussen Jyderup Skytteforening 188/00
11 139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening 187/00
11 135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening 187/00
13 138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening 182/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 142961 Peter Sørensen Korsør Skytteforening 193/00
1 143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 193/00
3 144134 Jeppe Kruhøffer Korsør Skytteforening 190/00
4 143466 Sandra Meyer Jensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 188/00
5 144121 Jeppe E. Tolstrup Holbæk Skytteforening 187/00
6 143941 Ida kofoed Sloth Greve Skytteforening 186/00
7 143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening 185/00
8 143579 Philip Frederiksen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 184/00
8 142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 184/00
10 142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening 182/00
11 143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 177/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 200/00
1 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
3 119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening 199/00
4 126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening 198/00
5 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening 197/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening 198/00
2 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 197/00
2 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 197/00
4 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/00
5 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 194/00
5 108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening 194/00
7 122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 192/00
7 137694 Sofie Koester Holbæk Skytteforening 192/00
9 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening 190/00
9 142519 Mathias Lærkegaard-Jensen Greve Skytteforening 190/00
9 137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening 190/00
9 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/00
13 141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening 189/00
14 141986 Daniel Kimman Greve Skytteforening 185/00
15 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 182/00

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 194/00
2 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 192/00
3 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 191/00
4 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 189/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 192/00
2 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 189/00
3 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 186/00
4 77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 185/00
5 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 184/00
6 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 188/00
2 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 185/00
3 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 182/00
4 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening 181/00
5 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 180/00
5 107612 Mathias Nørgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 180/00
7 79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 177/00
7 68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 177/00
9 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 173/00
10 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening 170/00
11 123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 169/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening 200/00
1 100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening 200/00
1 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 200/00
1 76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening 200/00
1 68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening 200/00
1 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 200/00
7 95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening 199/00
8 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening 198/00
8 109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening 198/00
8 111517 André Fisker Ballerup Skytteforening 198/00
8 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/00
8 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/00
8 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/00
14 103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening 197/00
14 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/00
16 58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 196/00
16 115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/00
18 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening 195/00
19 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/00
20 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening 184/00

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 198/00
2 140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening 197/00
3 58422 Casper With Holbæk Skytteforening 196/00
3 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening 196/00
5 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening 195/00
6 139786 Flemming Poulsen Ringsted Skytteforening 194/00
6 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/00
6 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 194/00
9 139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening 192/00
9 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening 192/00
11 117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening 191/00
12 139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening 190/00
12 137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 190/00
14 138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening 189/00
14 111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening 189/00

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 142749 Mikkel H. Petersen Jyderup Skytteforening 196/00
2 140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening 192/00
3 144135 Nicolai Kruhøffer Korsør Skytteforening 189/00
3 142614 Sarah Jensen Greve Skytteforening 189/00
3 58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 189/00
6 142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening 185/00
7 142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening 184/00
8 142748 Michael E.H. Petersen Jyderup Skytteforening 179/00
8 142747 Jonas Hedengran Sørensen Jyderup Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/00
2 59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 199/00
2 58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening 199/00
2 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 199/00
5 59072 Jette Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 198/00
5 59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening 198/00
7 106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening 197/00
7 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 197/00
9 59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening 196/00
9 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 196/00
11 60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening 193/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 197/00
1 58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening 197/00
3 60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening 195/00
3 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 195/00
3 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 195/00
3 58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening 195/00
7 59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 193/00
7 59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 193/00
9 69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening 192/00
10 58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening 191/00
11 87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 190/00
12 58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 189/00
13 73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 193/00
2 143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening 192/00
2 76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening 192/00
4 123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening 190/00
4 59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 190/00
4 57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening 190/00
7 89113 Aksel Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 189/00
8 132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening 188/00
9 129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening 185/00
9 58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening 185/00
11 60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 184/00
12 58314 Leif Jensen Orø Skytteforening 183/00
13 136899 Per Schmidt Orø Skytteforening 174/00
14 133341 Villy Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 168/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening 199/00
2 139515 Louise Petersen Korsør Skytteforening 195/00
2 143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening 195/00
4 139517 Klaus Lüth Jepsen Korsør Skytteforening 193/00

Til toppen