Divisionsskydning vinter 3. runde - riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST3 188.0 188.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 189.0 189.0 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST2 192.0 192.0 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
135181 William Pedersen Ringsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
60211 Erik Jørgensen Ringsted Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
60087 Steen Hansen Ringsted Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
143568 Frederik Edske Ringsted Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
139787 Mads Hansen Ringsted Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
139786 Flemming Poulsen Ringsted Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
141160 Gustav Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 195.0 195.0 Mesterskab
141169 Magnus Bluhme Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
143466 Sandra Meyer Jensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
143579 Philip Frederiksen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 194.0 194.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 195.0 195.0 Mesterskab
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 192.0 192.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 194.0 194.0 Mesterskab
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.0 197.0 Hovedskydning
133340 John E Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
59382 Bent Andersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
59095 Allan Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
89113 Aksel Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
59072 Jette Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
133341 Villy Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 168.0 168.0 Hovedskydning
59093 Anne-Grete Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
59037 Pelle Rogert Pedersen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
142961 Peter Sørensen Korsør Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
83921 Kenneth Sieck Korsør Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
144135 Nicolai Kruhøffer Korsør Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
139515 Louise Petersen Korsør Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
139517 Klaus Lüth Jepsen Korsør Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
141419 Villads Nordli Stathaim Korsør Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
144134 Jeppe Kruhøffer Korsør Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 177.0 177.0 Hovedskydning
123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 169.0 169.0 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ST3 177.0 177.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
141986 Daniel Kimman Greve Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
142519 Mathias Lærkegaard-Jensen Greve Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
143941 Ida kofoed Sloth Greve Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening ST3 170.0 170.0 Hovedskydning
142614 Sarah Jensen Greve Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
60722 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
140712 Alexander Koester Holbæk Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
144121 Jeppe E. Tolstrup Holbæk Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
126641 Storm E. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
126640 Karl S. Ibsen Mortensen Holbæk Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
137695 Lærke Nellager Holbæk Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
137694 Sofie Koester Holbæk Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
143770 Johannes Guldager Holbæk Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
58422 Casper With Holbæk Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
58034 Erik Hansen Holbæk Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
58235 Aage Holst Jensen Holbæk Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
58274 Preben Fabricius Holbæk Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
69621 Peter Mose Nielsen Holbæk Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
140057 Amanda Schack Simonsen Høng Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
142079 Benjamin Andersen Jyderup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
138080 Tjalfe Petersen Jyderup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
140772 Buster Markussen Jyderup Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
142749 Mikkel H. Petersen Jyderup Skytteforening Å3 196.0 196.0 Hovedskydning
140774 Michael Markussen Jyderup Skytteforening Å3 192.0 192.0 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
138079 Betina S. N. Petersen Jyderup Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening SE2 179.0 179.0 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
57777 Kurt Jensen Jyderup Skytteforening SE3 190.0 190.0 Hovedskydning
142746 Michael Petersen Jyderup Skytteforening Å3 184.0 184.0 Hovedskydning
142078 Mette Dauglykke Østerberg Jyderup Skytteforening Å3 185.0 185.0 Hovedskydning
142748 Michael E.H. Petersen Jyderup Skytteforening Å3 179.0 179.0 Hovedskydning
142747 Jonas Hedengran Sørensen Jyderup Skytteforening Å3 179.0 179.0 Hovedskydning
58238 Tyge Larsen Orø Skytteforening SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
58314 Leif Jensen Orø Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
132581 Leif Nielsen Orø Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
136899 Per Schmidt Orø Skytteforening SE3 174.0 174.0 Hovedskydning
135706 Marcus Jacoby Christensen Ballerup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
135244 Viktor Bomberg Ballerup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
143325 Christian B. Simonsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
142923 Mikkel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
143687 Oliver Stockmarr Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 197.0 197.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 182.0 182.0 Hovedskydning
130077 Victor Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 183.0 183.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 191.0 191.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ST3 180.0 180.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 180.0 180.0 Hovedskydning

Til toppen