DGI Uofficielt ”Corona”-hjemme DM 2020 - riffel og pistol (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening SE2 165.0 165.0 Hovedskydning
61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening SE2 166.0 166.0 Mesterskab
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening BK1 193.0 193.0 Mesterskab
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å2 200.0 200.0 Mesterskab
135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening ST3 190.0 190.0 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening ST3 191.0 191.0 Mesterskab
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening SE2 176.0 176.0 Hovedskydning
130476 Benny Frederiksen Østerlars Skytteforening SE2 172.0 172.0 Mesterskab
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 192.0 192.0 Mesterskab
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST3 193.0 193.0 Hovedskydning
89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening ST3 192.0 192.0 Mesterskab
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
61094 Bent Knudsen Østerlars Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
61225 Poul Verner Nielsen Svaneke Skytteforening ST3 166.0 166.0 Hovedskydning
61225 Poul Verner Nielsen Svaneke Skytteforening ST3 172.0 172.0 Mesterskab
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
126195 Jesper Langskov Østerlars Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening Å1 189.0 189.0 Hovedskydning
121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 194.0 194.0 Hovedskydning
124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 196.0 196.0 Mesterskab
140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
140079 Mai Davies Jensen Svaneke Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
129913 Alfred Kristoffersen Nyvest Skytteforening BK3 167.0 167.0 Mesterskab
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 196.0 196.0 Mesterskab
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
134894 Mads Ørum-Madsen Aakirkeby Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening ST3 172.0 172.0 Mesterskab
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening FRI 200.0 200.0 Mesterskab
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
61314 Susanne Pihl Nyvest Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
120802 Freya Kofod Svaneke Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
120802 Freya Kofod Svaneke Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen Å1 198.0 198.0 Mesterskab
142536 Mikkel Rønne Jensen Østerlars Skytteforening BK3 166.0 166.0 Hovedskydning
142536 Mikkel Rønne Jensen Østerlars Skytteforening BK3 175.0 175.0 Mesterskab
142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
142537 Klaus Rønne Jensen Østerlars Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
141943 Natasja Kousholt Aakirkeby Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening Å1 191.0 191.0 Hovedskydning
61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 192.0 192.0 Hovedskydning
61080 Erik ager Höy Østerlars Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST2 192.0 192.0 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening ST2 195.0 195.0 Mesterskab
141516 Sanne Brandt Rosenlund Østerlars Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
141516 Sanne Brandt Rosenlund Østerlars Skytteforening FRI 190.0 190.0 Mesterskab
92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
92317 Allen Oines Østerlars Skytteforening SE2 185.0 185.0 Mesterskab
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening ST3 180.0 180.0 Mesterskab
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening ST2 197.0 197.0 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening ST2 187.0 187.0 Mesterskab
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
139823 Mille Flindt Vojens Skytteforening Å2 191.0 191.0 Mesterskab
140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
140954 Villads Vingborg Vojens Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
140532 Thorbjørn H. Dittfeld Vojens Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening J2 185.0 185.0 Mesterskab
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening ST1 192.0 192.0 Mesterskab
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
114773 Winnie Susan Monberg Vojens Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening ST1 197.0 197.0 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
139788 Carl Oscar Bach Meinertz Ølstykke Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
139788 Carl Oscar Bach Meinertz Ølstykke Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening BK2 186.0 186.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 195.0 195.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 196.0 196.0 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 196.0 196.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.0 197.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 198.0 198.0 Mesterskab
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
139111 Anders Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening ST2 195.0 195.0 Hovedskydning
16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening ST2 195.0 195.0 Mesterskab
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening ST3 189.0 189.0 Hovedskydning
15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening ST3 192.0 192.0 Mesterskab
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 193.0 193.0 Mesterskab
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 176.0 176.0 Mesterskab
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
142592 Viktor Brandt Trehøje Skytteforening BK3 162.0 162.0 Mesterskab
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK3 179.0 179.0 Mesterskab
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 177.0 177.0 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST2 193.0 193.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening ST2 194.0 194.0 Mesterskab
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening J2 185.0 185.0 Mesterskab
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
140589 Jannie Bitten Stenskjær Trehøje Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. Å1 199.0 199.0 Mesterskab
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 197.0 197.0 Mesterskab
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 197.0 197.0 Mesterskab
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
142342 Maja Botma Kooijman Vojens Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening BK2 182.0 182.0 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
138911 Lars Klemmesen Østerild Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
133603 Holger Smed Østerild Skytteforening BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
133603 Holger Smed Østerild Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening J2 186.0 186.0 Mesterskab
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
140426 Benjamin Skov Henriksen Vestfalster Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening ST3 190.0 190.0 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening ST3 188.0 188.0 Mesterskab
137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening Å1 195.0 195.0 Mesterskab
139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
139684 Espen Aaen Larsen Vester Hassing Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
139686 Ida Aaen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
141833 Mikkel Anderson Ulsted Skytteforening BK3 175.0 175.0 Mesterskab
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
137052 Signe Røgilds Hansen Ulsted Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening Å2 200.0 200.0 Mesterskab
15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening Å2 200.0 200.0 Mesterskab
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening ST3 194.0 194.0 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
141166 Nicklas Hansen Ulsted Skytteforening BK3 153.0 153.0 Mesterskab
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 186.0 186.0 Hovedskydning
121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 ST3 192.0 192.0 Mesterskab
44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby Å1 199.0 199.0 Mesterskab
142762 Aage H. Dittfeld Vojens Skytteforening FRI 180.0 180.0 Hovedskydning
142762 Aage H. Dittfeld Vojens Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Mesterskab
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds Å1 197.0 197.0 Mesterskab
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 198.0 198.0 Mesterskab
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.0 199.0 Mesterskab
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 199.0 199.0 Mesterskab
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland Å1 197.0 197.0 Mesterskab
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 188.0 188.0 Mesterskab
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 179.0 179.0 Hovedskydning
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 180.0 180.0 Mesterskab
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 187.0 187.0 Mesterskab
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 192.0 192.0 Mesterskab
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
137109 Gustav Blumensaat Bendixen Højby Skytteforening, Sjælland BK2 196.0 196.0 Mesterskab
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
135957 Julia Forman Højby Skytteforening, Sjælland BK3 179.0 179.0 Mesterskab
140275 Leif Petersen Højby Skytteforening, Sjælland FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
140275 Leif Petersen Højby Skytteforening, Sjælland FRI 179.0 179.0 Mesterskab
140276 Preben Skovbjerg Højby Skytteforening, Sjælland FRI 180.0 180.0 Hovedskydning
140276 Preben Skovbjerg Højby Skytteforening, Sjælland FRI 181.0 181.0 Mesterskab
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland J2 198.0 198.0 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland J2 197.0 197.0 Mesterskab
111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening ST3 185.0 185.0 Mesterskab
136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
139640 Emil Mortensen Tuse Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
132755 Luca Kristoffersen Tuse Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
138279 Nicklas Mickey Egon Jensen Tuse Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 191.0 191.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening ST1 194.0 194.0 Mesterskab
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
128851 Liva Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK3 173.0 173.0 Mesterskab
129429 Gry Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK3 136.0 136.0 Hovedskydning
129429 Gry Bohl Jensen Tuse Skytteforening BK3 141.0 141.0 Mesterskab
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening Å2 185.0 185.0 Hovedskydning
138280 Jesper Jensen Tuse Skytteforening Å2 188.0 188.0 Mesterskab
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 197.0 197.0 Mesterskab
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
139191 Kristian Sørensen Helle Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Højby Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
121230 Kim Aalund Højby Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125478 Alexander Holmstrøm Aalund Højby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
136121 Jens Ove Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If. Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
136121 Jens Ove Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If. Å2 191.0 191.0 Mesterskab
129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Kullerup/Refsvindinge If. BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Kullerup/Refsvindinge If. BK1 190.0 190.0 Mesterskab
141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
141364 Josefine Holmsted Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. BK3 189.0 189.0 Mesterskab
142871 Gustav Ben Nørgaard Kullerup/Refsvindinge If. BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
142871 Gustav Ben Nørgaard Kullerup/Refsvindinge If. BK3 179.0 179.0 Mesterskab
123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening FRI 178.0 178.0 Hovedskydning
123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening FRI 181.0 181.0 Mesterskab
122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening FRI 177.0 177.0 Hovedskydning
122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening FRI 180.0 180.0 Mesterskab
125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening FRI 199.0 199.0 Mesterskab
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 198.0 198.0 Mesterskab
22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening ST3 179.0 179.0 Hovedskydning
22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening ST3 175.0 175.0 Mesterskab
137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening FRI 189.0 189.0 Mesterskab
122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 190.0 190.0 Mesterskab
130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening FRI 182.0 182.0 Mesterskab
22210 Susanne Kjeldsen Kjellerup Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
22210 Susanne Kjeldsen Kjellerup Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening FRI 177.0 177.0 Mesterskab
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST1 195.0 195.0 Mesterskab
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
141332 Laura Bertelsen Gråsten Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
134024 Maja Østergaard Gråsten Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
134024 Maja Østergaard Gråsten Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
136090 Magnus Sohl Gråsten Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
138223 Marie Pedersen Gråsten Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
113035 Bent Norlander Gråsten Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening SE2 181.0 181.0 Mesterskab
127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
127313 H. C. Andersen Gråsten Skytteforening SE2 187.0 187.0 Mesterskab
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening SE2 180.0 180.0 Mesterskab
43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening SE2 181.0 181.0 Mesterskab
127302 Arne Paulsen Gråsten Skytteforening FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
127302 Arne Paulsen Gråsten Skytteforening FRI 184.0 184.0 Mesterskab
127309 Bent Bock Gråsten Skytteforening FRI 183.0 183.0 Hovedskydning
127309 Bent Bock Gråsten Skytteforening FRI 182.0 182.0 Mesterskab
134022 Erik Bendixen Gråsten Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
134022 Erik Bendixen Gråsten Skytteforening FRI 190.0 190.0 Mesterskab
127301 Erik Clausen Gråsten Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
127301 Erik Clausen Gråsten Skytteforening FRI 186.0 186.0 Mesterskab
127316 Flemming Holt Gråsten Skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
127316 Flemming Holt Gråsten Skytteforening FRI 197.0 197.0 Mesterskab
127300 Hans Eskildsen Gråsten Skytteforening FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
127300 Hans Eskildsen Gråsten Skytteforening FRI 187.0 187.0 Mesterskab
43567 Henning Dahl Gråsten Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
43567 Henning Dahl Gråsten Skytteforening FRI 193.0 193.0 Mesterskab
137432 Ingolf Hinz Gråsten Skytteforening FRI 182.0 182.0 Hovedskydning
137432 Ingolf Hinz Gråsten Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
127310 Lisa Jensen Gråsten Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
127310 Lisa Jensen Gråsten Skytteforening FRI 197.0 197.0 Mesterskab
132807 Richard Jespersen Gråsten Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
132807 Richard Jespersen Gråsten Skytteforening FRI 194.0 194.0 Mesterskab
138464 Pia Nissen Gråsten Skytteforening FRI 185.0 185.0 Hovedskydning
138464 Pia Nissen Gråsten Skytteforening FRI 187.0 187.0 Mesterskab
127323 Jørgen Andersen Gråsten Skytteforening FRI 186.0 186.0 Hovedskydning
127323 Jørgen Andersen Gråsten Skytteforening FRI 183.0 183.0 Mesterskab
132562 Carsten Ditlefsen Gråsten Skytteforening FRI 180.0 180.0 Hovedskydning
132562 Carsten Ditlefsen Gråsten Skytteforening FRI 185.0 185.0 Mesterskab
127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening J2 172.0 172.0 Mesterskab
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
137168 Konrad Mønsted Laursen Horne Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
137168 Konrad Mønsted Laursen Horne Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 186.0 186.0 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening ST3 176.0 176.0 Mesterskab
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening ST1 193.0 193.0 Mesterskab
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening ST1 191.0 191.0 Mesterskab
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 196.0 196.0 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening ST2 192.0 192.0 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening ST2 187.0 187.0 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening ST3 181.0 181.0 Mesterskab
95724 John Helstrup Tuse Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Tuse Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 199.0 199.0 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening ST1 195.0 195.0 Mesterskab
52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening ST3 191.0 191.0 Hovedskydning
52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening ST3 191.0 191.0 Mesterskab
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening ST2 194.0 194.0 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening ST2 189.0 189.0 Mesterskab
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening ST1 190.0 190.0 Mesterskab
130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening FRI 193.0 193.0 Mesterskab
140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening FRI 178.0 178.0 Mesterskab
22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Mesterskab
142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Mesterskab
135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds J2 190.0 190.0 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 186.0 186.0 Mesterskab
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK3 156.0 156.0 Mesterskab
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds ST3 183.0 183.0 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds ST3 172.0 172.0 Mesterskab
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds FRI 188.0 188.0 Mesterskab
138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds Å2 175.0 175.0 Hovedskydning
138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds Å2 172.0 172.0 Mesterskab
22275 Peter Thor Silkeborg Skyttekreds ST3 171.0 171.0 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 193.0 193.0 Mesterskab
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds J1 195.0 195.0 Hovedskydning
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds J1 191.0 191.0 Mesterskab
126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
142017 Marco Beusen Lyseen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 190.0 190.0 Mesterskab
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 188.0 188.0 Mesterskab
140658 Magne Ingeman Nielsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 187.0 187.0 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 184.0 184.0 Hovedskydning
139110 Augusta Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 177.0 177.0 Mesterskab
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139579 Mie Skjønnemann Raben Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 187.0 187.0 Mesterskab
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 184.0 184.0 Hovedskydning
137915 Klaus Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 194.0 194.0 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 181.0 181.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 183.0 183.0 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 190.0 190.0 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 190.0 190.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 195.0 195.0 Mesterskab
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST3 182.0 182.0 Hovedskydning
62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening ST3 189.0 189.0 Mesterskab
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening ST3 187.0 187.0 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening ST3 178.0 178.0 Mesterskab
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening J2 184.0 184.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 200.0 200.0 Hovedskydning
81811 Betina Petersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 199.0 199.0 Mesterskab
86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
86870 Jesper Pedersen Stege Ndr. Skytteforening ST1 195.0 195.0 Mesterskab
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST3 197.0 197.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening ST3 196.0 196.0 Mesterskab
142616 Alberte R. T. Holm Nykøbing F. Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
142616 Alberte R. T. Holm Nykøbing F. Skytteforening BK3 177.0 177.0 Mesterskab
141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
141965 Alexander Anders Nykøbing F. Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
136825 Allan Simonsen Nykøbing F. Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
141094 Caroline Thrane Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
125852 Christina Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
125852 Christina Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 188.0 188.0 Mesterskab
95281 Erling Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
95281 Erling Skytte Nykøbing F. Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
130959 Jakob Lose Nykøbing F. Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
139617 Jamie Kristensen Nykøbing F. Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening Å2 199.0 199.0 Mesterskab
93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
93566 Jens Frimann Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
54829 Kirsten Jakobsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
54829 Kirsten Jakobsen Nykøbing F. Skytteforening FRI 191.0 191.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
140134 Magnus Tell Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
139722 Magnus Pil Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
139722 Magnus Pil Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
122163 Maria Andersen Nykøbing F. Skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
137107 Sune Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
136824 Toke Simonsen Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
121552 Mikkel Therkildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
135227 Kjeld Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
142595 Lukas Grønbæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
126288 Mathias Thomsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST2 198.0 198.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST2 193.0 193.0 Mesterskab
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 186.0 186.0 Mesterskab
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 194.0 194.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST1 195.0 195.0 Mesterskab
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
142928 Luis Kloster Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST3 175.0 175.0 Hovedskydning
131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ST3 164.0 164.0 Mesterskab
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
135494 Andreas Søndergaard Uldal Hjørring Skytteforening BK2 188.0 188.0 Mesterskab
135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
126017 Nicklas W. Pedersen Hjørring Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening J2 185.0 185.0 Mesterskab
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
140193 Mathias K. M. Sørensen Hjørring Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening FRI 185.0 185.0 Hovedskydning
139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening FRI 189.0 189.0 Mesterskab
134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening Å2 187.0 187.0 Hovedskydning
134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening Å2 195.0 195.0 Mesterskab
135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening FRI 172.0 172.0 Hovedskydning
135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening FRI 181.0 181.0 Mesterskab
136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
135497 Orla Ørebro Hjørring Skytteforening Å2 179.0 179.0 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening ST3 189.0 189.0 Hovedskydning
107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
140385 Line Skovgaard Sparta Idrætsforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening FRI 199.0 199.0 Mesterskab
128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
39625 Irene Oksen Sparta Idrætsforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
39604 Kjeld Lautrup Sparta Idrætsforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening Å2 185.0 185.0 Mesterskab
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 182.0 182.0 Hovedskydning
120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening Å2 191.0 191.0 Mesterskab
120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening SE2 170.0 170.0 Hovedskydning
120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening SE2 174.0 174.0 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 192.0 192.0 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
140012 Nikolai Bork Korsør Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
139762 Jais Hjortholm Korsør Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
131950 Martin Henriksen Korsør Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139261 Sebastian Klein Lüth Korsør Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
138547 Niels Poulsen Korsør Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
138547 Niels Poulsen Korsør Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
139515 Louise Petersen Korsør Skytteforening FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
139515 Louise Petersen Korsør Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab
140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening Å2 192.0 192.0 Hovedskydning
140758 Maria Hjortholm Korsør Skytteforening Å2 190.0 190.0 Mesterskab
138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
138875 Mette Rachlew Henriksen Korsør Skytteforening J2 181.0 181.0 Mesterskab
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening Å1 198.0 198.0 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 191.0 191.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST3 191.0 191.0 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 194.0 194.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 193.0 193.0 Mesterskab
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening ST2 192.0 192.0 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening ST3 174.0 174.0 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening ST3 179.0 179.0 Mesterskab
141897 Alexander Fribæk Greve Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening J2 185.0 185.0 Mesterskab
120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening Å2 160.0 160.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening Å2 166.0 166.0 Mesterskab
132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST3 190.0 190.0 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds ST3 196.0 196.0 Mesterskab
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 171.0 171.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening SE2 184.0 184.0 Mesterskab
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 178.0 178.0 Hovedskydning
116797 Finn Larsen Væggerløse Skytteforening SE2 175.0 175.0 Mesterskab
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
133529 Henning Frantzen Væggerløse Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
120928 Knud Jørgensen Væggerløse Skytteforening SE2 182.0 182.0 Mesterskab
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
54740 Niels Corfitsen Væggerløse Skytteforening SE1 179.0 179.0 Mesterskab
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 161.0 161.0 Hovedskydning
124841 Ole Andersen Væggerløse Skytteforening SE2 182.0 182.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening SE1 192.0 192.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 191.0 191.0 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
140362 Chresten Clausen Broagerlands Skytteforening BK3 163.0 163.0 Hovedskydning
140362 Chresten Clausen Broagerlands Skytteforening BK3 168.0 168.0 Mesterskab
140446 Theis Kobberholm Broagerlands Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
140446 Theis Kobberholm Broagerlands Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
140450 Stephanie Liv Meier Broagerlands Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
140450 Stephanie Liv Meier Broagerlands Skytteforening BK3 173.0 173.0 Mesterskab
141167 Laura K. Duus-Jørgensen Broagerlands Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
141167 Laura K. Duus-Jørgensen Broagerlands Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
140638 Lucas Klaasted Broagerlands Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
140638 Lucas Klaasted Broagerlands Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
138473 Kimmy Wolff Hansen Broagerlands Skytteforening BK3 179.0 179.0 Mesterskab
139705 Frederik Østergaard Madsen Broagerlands Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
139705 Frederik Østergaard Madsen Broagerlands Skytteforening BK3 179.0 179.0 Mesterskab
140645 Noah Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
140645 Noah Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
140646 Ida Agerley Thomsen Broagerlands Skytteforening BK3 181.0 181.0 Mesterskab
142927 Mathilde Magagola Hansen Broagerlands Skytteforening BK3 169.0 169.0 Hovedskydning
142927 Mathilde Magagola Hansen Broagerlands Skytteforening BK3 164.0 164.0 Mesterskab
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Mesterskab
140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds BK3 164.0 164.0 Hovedskydning
140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds BK3 155.0 155.0 Mesterskab
140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds BK3 162.0 162.0 Hovedskydning
140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds BK3 174.0 174.0 Mesterskab
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, ST2 194.0 194.0 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, ST2 193.0 193.0 Mesterskab
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, ST2 195.0 195.0 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening, ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening, ST2 189.0 189.0 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 192.0 192.0 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 187.0 187.0 Mesterskab
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 189.0 189.0 Hovedskydning
79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 178.0 178.0 Hovedskydning
79881 Jesper Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 186.0 186.0 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 190.0 190.0 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.0 193.0 Mesterskab
129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.0 194.0 Mesterskab
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 191.0 191.0 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 184.0 184.0 Mesterskab
140194 Karl Erik Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 189.0 189.0 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST2 194.0 194.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne ST2 194.0 194.0 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST2 191.0 191.0 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST2 191.0 191.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
127167 Kristine Nymand Jakobsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 195.0 195.0 Hovedskydning
127167 Kristine Nymand Jakobsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST2 193.0 193.0 Mesterskab
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
42586 Niels Pedersen Nordals Skyttekreds SE2 172.0 172.0 Hovedskydning
42586 Niels Pedersen Nordals Skyttekreds SE2 184.0 184.0 Mesterskab
140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
140499 Mikal Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Mesterskab
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
135908 Jakob Wohlgemuth Nordals Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Mesterskab
142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
142872 Emma Olsen Nordals Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Mesterskab
134591 Simon Rohr Andersen Nordals Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
134591 Simon Rohr Andersen Nordals Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Mesterskab
142767 Noah Pedersen Nordals Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
142767 Noah Pedersen Nordals Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Mesterskab
142768 Gabriel Boss Holt Nordals Skyttekreds BK3 163.0 163.0 Hovedskydning
142768 Gabriel Boss Holt Nordals Skyttekreds BK3 169.0 169.0 Mesterskab
42704 Erland Christensen Nordals Skyttekreds SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
42704 Erland Christensen Nordals Skyttekreds SE2 185.0 185.0 Mesterskab
131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds SE2 189.0 189.0 Mesterskab
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Mesterskab
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Mesterskab
42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
42734 Asger J. Halkjær Nordals Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Mesterskab
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Mesterskab
139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
139194 Malte Haubro Carstensen Skytteforening Kimbrerne BK3 193.0 193.0 Mesterskab
134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne BK1 198.0 198.0 Mesterskab
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J2 199.0 199.0 Mesterskab
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 198.0 198.0 Mesterskab
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J1 197.0 197.0 Mesterskab
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J1 196.0 196.0 Hovedskydning
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J1 194.0 194.0 Mesterskab
138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds BK3 164.0 164.0 Hovedskydning
138310 Daniell Langaard Molnit Thisted Skyttekreds BK3 179.0 179.0 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 198.0 198.0 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds ST2 198.0 198.0 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 187.0 187.0 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds ST1 191.0 191.0 Mesterskab
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds Å1 194.0 194.0 Mesterskab
92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening ST3 187.0 187.0 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening ST3 183.0 183.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 193.0 193.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds ST1 197.0 197.0 Mesterskab
141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
141326 Line von Riegen Sønderborg Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Mesterskab
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Mesterskab
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Mesterskab
122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds J2 191.0 191.0 Mesterskab
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds J2 198.0 198.0 Mesterskab
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds J1 194.0 194.0 Mesterskab
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds J2 199.0 199.0 Mesterskab
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å2 184.0 184.0 Hovedskydning
42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å2 187.0 187.0 Mesterskab
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å1 194.0 194.0 Hovedskydning
42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds Å1 196.0 196.0 Mesterskab
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds Å2 199.0 199.0 Mesterskab
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds Å2 192.0 192.0 Mesterskab
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Mesterskab
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Mesterskab
83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds SE1 187.0 187.0 Hovedskydning
83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Mesterskab
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
42992 Gunnar Holm Rasmussen Sønderborg Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds ST3 192.0 192.0 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds ST3 193.0 193.0 Mesterskab
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds Å2 187.0 187.0 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds Å2 193.0 193.0 Mesterskab
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J2 190.0 190.0 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Mesterskab
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
138613 Jessica Rose Sønderborg Skyttekreds BK3 183.0 183.0 Mesterskab
139724 Rishica Shancarganesh Sønderborg Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
139724 Rishica Shancarganesh Sønderborg Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Mesterskab
139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK3 163.0 163.0 Hovedskydning
139279 Halfdan Jørgensen Sønderborg Skyttekreds BK3 177.0 177.0 Mesterskab
142484 Yashwanth Tagedeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
142484 Yashwanth Tagedeesh Kumar Sønderborg Skyttekreds BK3 177.0 177.0 Mesterskab
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK2 185.0 185.0 Mesterskab
142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
142486 Christian Stølting Dankert Sønderborg Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Mesterskab
138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
138610 Mads Marius Weihle Ohlsen Sønderborg Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Mesterskab
139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
139723 Camilla Catrine Kock Sønderborg Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Mesterskab
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
137238 Lucas Clausen Sønderborg Skyttekreds BK3 183.0 183.0 Mesterskab
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
138400 Nevin Shalom Kannaiyan Rajkumar Sønderborg Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Mesterskab
139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
139280 Valentin Olin Sønderborg Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
129974 Andreas Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds BK3 178.0 178.0 Mesterskab
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds BK1 191.0 191.0 Hovedskydning
126109 William Hansen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds BK1 179.0 179.0 Mesterskab
137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
137716 Mads Laue Schulz Sønderborg Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Mesterskab
139725 Mikkel Isaack Larsen Sønderborg Skyttekreds BK3 186.0 186