DGI Uofficielt ”Corona”-hjemme DM 2020 - riffel og pistol (Finpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 1H1 367.0 367.0 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds 2H2 371.0 371.0 Hovedskydning
140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds 2H3 361.0 361.0 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds 1H2 372.0 372.0 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening 2H1 378.0 378.0 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 2H3 346.0 346.0 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 1H2 330.0 330.0 Hovedskydning
93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 2H3 336.0 336.0 Hovedskydning
140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening 2H3 343.0 343.0 Hovedskydning
134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening 1H1 376.0 376.0 Hovedskydning
21143 John Walker Vejle Skytteforening 2H2 365.0 365.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H2 364.0 364.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H2 363.0 363.0 Hovedskydning
138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening 2H3 353.0 353.0 Hovedskydning
77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H3 347.0 347.0 Hovedskydning
35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening 2H2 347.0 347.0 Hovedskydning
107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 2H3 341.0 341.0 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening 2H2 324.0 324.0 Hovedskydning
34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening 2H2 313.0 313.0 Hovedskydning
130849 Jesper Pedersen Grindsted Pistolklub 2H3 350.0 350.0 Hovedskydning
34163 Børge Bladsgård Grindsted Pistolklub 1H1 371.0 371.0 Hovedskydning
130848 Doris Pedersen Grindsted Pistolklub 2H3 290.0 290.0 Hovedskydning
142569 Linda Malene List Nissen Grindsted Pistolklub 2H3 311.0 311.0 Hovedskydning
142002 Hjalte Holm Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H3 340.0 340.0 Hovedskydning
142001 Anders Sandberg Friis-Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H3 329.0 329.0 Hovedskydning
142003 Anders vibe Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. 2H3 298.0 298.0 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds 1H2 347.0 347.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening 1H2 195.0 195.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening 2H3 371.0 371.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening 2H1 384.0 384.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening 2H2 372.0 372.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening 2H2 366.0 366.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening 2H1 391.0 391.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening 1H1 385.0 385.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening 1H2 361.0 361.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening 1H2 365.0 365.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening 2H2 359.0 359.0 Hovedskydning
135120 Lars Henriksen Korsør Skytteforening 2H3 354.0 354.0 Hovedskydning
126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening 2H3 348.0 348.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening 2H1 340.0 340.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening 1H1 375.0 375.0 Hovedskydning
19759 Claus Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 1H2 327.0 327.0 Hovedskydning
84322 Jesper Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 1H2 231.0 231.0 Hovedskydning
116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 2H3 343.0 343.0 Hovedskydning
138651 Kenneth Skovborg Holmgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 1H2 333.0 333.0 Hovedskydning
139952 Liva Bang Rasmussen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 358.0 358.0 Hovedskydning
142294 Nanna Holmgaard Havtorn Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 256.0 256.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening 2H1 373.0 373.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening 2H1 385.0 385.0 Hovedskydning
32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening 2H1 380.0 380.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening FRI 382.0 382.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H2 361.0 361.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H1 352.0 352.0 Hovedskydning
135954 Ludvig Diesbjerg Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 283.0 283.0 Hovedskydning
138122 Daniel Karlsson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H2 205.0 205.0 Hovedskydning
82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 1H2 363.0 363.0 Hovedskydning
131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 2H2 328.0 328.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening 2H3 352.0 352.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening 2H2 356.0 356.0 Hovedskydning
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening 2H1 352.0 352.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening 2H2 352.0 352.0 Hovedskydning
142697 Sten Krog Duerlund Ballerup Skytteforening 2H3 342.0 342.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening 2H2 346.0 346.0 Hovedskydning
119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening 2H3 356.0 356.0 Hovedskydning
142467 Ernes Gvosdar Ganløse Skytteforening 2H3 327.0 327.0 Hovedskydning
84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening 2H2 357.0 357.0 Hovedskydning
42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 2H1 382.0 382.0 Hovedskydning
134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening 2H3 327.0 327.0 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening 2H3 344.0 344.0 Hovedskydning
42579 Palle Deigård Nordals Skyttekreds 2H3 314.0 314.0 Hovedskydning
122239 Betina Hebsgaard Vohs Nordals Skyttekreds JUN 253.0 253.0 Hovedskydning
42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds 2H3 315.0 315.0 Hovedskydning
131709 Kasper Nielsen Toftlund Skytteforening JUN 322.0 322.0 Hovedskydning
131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug 2H3 334.0 334.0 Hovedskydning
139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H3 332.0 332.0 Hovedskydning
139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug 2H3 328.0 328.0 Hovedskydning
106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug 2H3 330.0 330.0 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2H1 367.0 367.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug 2H1 372.0 372.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug 2H2 360.0 360.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug 2H1 368.0 368.0 Hovedskydning
142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening 2H3 283.0 283.0 Hovedskydning
134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening 1H2 357.0 357.0 Hovedskydning
59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening 2H2 354.0 354.0 Hovedskydning
97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening 2H3 352.0 352.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 2H1 390.0 390.0 Hovedskydning
34146 Frands Øhlenslager Kristensen Grindsted Pistolklub 2H3 329.0 329.0 Hovedskydning
33974 Jens Peter Bindesbøll Grindsted Pistolklub 1H1 346.0 346.0 Hovedskydning
33998 Allan Gejl Grindsted Pistolklub 1H1 391.0 391.0 Hovedskydning
42546 Susanne Haas Nordals Skyttekreds 2H3 320.0 320.0 Hovedskydning
142769 Daniel Boss Nielsen Nordals Skyttekreds 2H3 283.0 283.0 Hovedskydning
136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub JUN 324.0 324.0 Hovedskydning
139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub 2H3 356.0 356.0 Hovedskydning
126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening 2H3 343.0 343.0 Hovedskydning
141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening 2H3 331.0 331.0 Hovedskydning
13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening 2H2 345.0 345.0 Hovedskydning
134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening 2H1 383.0 383.0 Hovedskydning
137429 Jørn Sørensen Pandrup Skytteforening FRI 348.0 348.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub 2H3 315.0 315.0 Hovedskydning
142943 Kristian Friis Djurslands PistolKlub 2H2 366.0 366.0 Hovedskydning
135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub 2H1 382.0 382.0 Hovedskydning
133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub 2H3 309.0 309.0 Hovedskydning
26081 Jan Truelsson Skytteklubben DSB/ASF 1H1 392.0 392.0 Hovedskydning
137428 Søren Andersen Pandrup Skytteforening 2H3 343.0 343.0 Hovedskydning
136822 Dennis Catharus Kristiansen Pandrup Skytteforening 2H3 337.0 337.0 Hovedskydning
30665 Carl Johnsen Ørre Skytteforening, 1H2 353.0 353.0 Hovedskydning
119496 Ole Dejgaard Ørre Skytteforening, 1H1 344.0 344.0 Hovedskydning
33401 Anders Christensen Ørre Skytteforening, 1H1 348.0 348.0 Hovedskydning
85067 Karin Christensen Ørre Skytteforening, 1H2 347.0 347.0 Hovedskydning
108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening 1H2 364.0 364.0 Hovedskydning
118457 Søren Kirkegaard Lager Ørre Skytteforening, 1H2 348.0 348.0 Hovedskydning

Til toppen