| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/12 200/15 400/27
2 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/14 200/13 400/27
3 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 200/12 198/12 398/24
4 137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 200/08 198/10 398/18
5 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12 198/11 397/23
6 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 200/11 197/08 397/19
7 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/09 199/03 396/12
8 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/06 198/08 396/14
9 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/06 197/03 396/09
10 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/04 198/03 395/07
11 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/06 194/06 394/12
12 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04 198/06 393/10
13 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 195/06 194/08 389/14
14 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I 195/04 194/08 389/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 141614 Jonas Monrad Qvist Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/04 199/05 392/09
2 137462 Mikkel Christiansen Tikøb Skytteforening 196/03 196/06 392/09
3 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 197/09 195/07 392/16
4 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07 195/08 390/15
5 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I 196/07 194/04 390/11
6 138497 Isabella Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 193/05 193/02 386/07
7 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/03 189/01 379/04
8 140495 Laura Sommer Tikøb Skytteforening 194/06 183/01 377/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 141447 Theo Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/04 192/00 386/04
2 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 195/06 191/04 386/10
3 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 193/03 192/07 385/10
4 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening 193/06 191/04 384/10
5 139384 Celian Salmon Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/03 193/04 383/07
6 124007 Jakob Jensen Tikøb Skytteforening 191/02 186/01 377/03
7 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 185/00 189/02 374/02
8 140800 Mikkel feldskov Ibsen Tikøb Skytteforening 186/03 188/02 374/05
9 140650 Jonas svarer Jensen Tikøb Skytteforening 186/02 182/01 368/03

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 143422 Adam Johns Ramløse Idrætsforening Skydning 188/04 190/02 378/06
2 143257 Simon Cornelius Valentin Mørck Frederikssund Skytteforening, IF1864 182/02 182/01 364/03
3 141521 Ida-Marie Svarer Jensen Tikøb Skytteforening 181/03 181/02 362/05
4 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 176/00 170/01 346/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 199/08 200/13 399/21
2 124847 Clara F. Skerning Strø S&G 194/10 198/09 392/19
3 133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 189/02 192/03 381/05

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 198/10 199/13 397/23
2 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/04 198/07 392/11
3 136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 195/05 196/07 391/12
4 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 196/05 193/03 389/08
5 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 190/04 195/02 385/06
6 132445 Thore Frank Søborg SG&I 193/02 192/06 385/08
7 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 187/05 383/12
8 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening 174/00 179/01 353/01
9 139969 Mads Jacobsen Espergærde Skytteforening 177/03 169/00 346/03

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G 184/01 189/03 373/04

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 89907 Mads Johansen Espergærde Skytteforening 179/01 180/01 359/02
2 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 177/02 180/01 357/03
3 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 176/00 178/02 354/02
4 65361 Peter Schou Jensen Tikøb Skytteforening 173/01 176/00 349/01
5 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening 176/00 171/00 347/00
6 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 172/00 172/00 344/00
7 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening 161/01 168/01 329/02
8 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G 165/00 163/01 328/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 195/08 199/10 394/18

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/10 198/03 397/13
2 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 197/08 198/11 395/19
3 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/07 196/02 391/09
4 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/01 193/05 389/06
5 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 194/04 193/03 387/07

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/08 194/03 390/11
2 142116 Kevin Jensen Espergærde Skytteforening 193/04 196/06 389/10
3 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/04 192/02 387/06
4 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G 194/10 186/01 380/11
5 127577 Michael Christensen Strø S&G 190/03 189/03 379/06
6 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 183/01 191/02 374/03
7 142112 Kenneth Bo Larsen Espergærde Skytteforening 183/01 186/03 369/04
8 119866 Niels Lundblad Tikøb Skytteforening 184/00 182/00 366/00
9 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 179/01 184/01 363/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 199/05 198/09 397/14
2 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/09 198/09 396/18
3 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 189/03 197/10 386/13

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/07 197/04 392/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 143588 Søren carl Nielsen Espergærde Skytteforening 189/06 184/02 373/08
2 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 181/02 186/03 367/05
3 143587 Jean Sørensen Espergærde Skytteforening 180/00 183/00 363/00

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 143423 Lene Johns Ramløse Idrætsforening Skydning 193/03 195/03 388/06
2 138499 Mette Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 188/05 189/02 377/07

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/14
2 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/12
2 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 200/12
4 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 200/11
5 137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 200/08
6 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/06
7 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12
8 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/06
9 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/06
10 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/09
11 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/04
12 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 195/06
13 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/04
13 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I 195/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 197/09
2 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I 196/07
3 137462 Mikkel Christiansen Tikøb Skytteforening 196/03
4 135027 Olivia Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/07
5 140495 Laura Sommer Tikøb Skytteforening 194/06
6 138497 Isabella Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 193/05
7 141614 Jonas Monrad Qvist Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/04
8 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 195/06
2 141447 Theo Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/04
3 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening 193/06
4 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 193/03
5 124007 Jakob Jensen Tikøb Skytteforening 191/02
6 139384 Celian Salmon Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/03
7 140800 Mikkel feldskov Ibsen Tikøb Skytteforening 186/03
8 140650 Jonas svarer Jensen Tikøb Skytteforening 186/02
9 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 185/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 143422 Adam Johns Ramløse Idrætsforening Skydning 188/04
2 143257 Simon Cornelius Valentin Mørck Frederikssund Skytteforening, IF1864 182/02
3 141521 Ida-Marie Svarer Jensen Tikøb Skytteforening 181/03
4 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 176/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 199/08
2 124847 Clara F. Skerning Strø S&G 194/10
3 133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 189/02

Riffel, 15m - Klasse J2

1 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 198/10
2 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07
3 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 196/05
4 136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 195/05
5 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/04
6 132445 Thore Frank Søborg SG&I 193/02
7 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 190/04
8 139969 Mads Jacobsen Espergærde Skytteforening 177/03
9 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening 174/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G 184/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 89907 Mads Johansen Espergærde Skytteforening 179/01
2 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 177/02
3 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening 176/00
3 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 176/00
5 65361 Peter Schou Jensen Tikøb Skytteforening 173/01
6 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 172/00
7 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G 165/00
8 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening 161/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 195/08

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/10
2 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 197/08
3 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/01
4 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/07
5 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 194/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/08
2 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/04
3 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G 194/10
4 142116 Kevin Jensen Espergærde Skytteforening 193/04
5 127577 Michael Christensen Strø S&G 190/03
6 119866 Niels Lundblad Tikøb Skytteforening 184/00
7 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 183/01
7 142112 Kenneth Bo Larsen Espergærde Skytteforening 183/01
9 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 179/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 199/05
2 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/09
3 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 189/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/07

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 143588 Søren carl Nielsen Espergærde Skytteforening 189/06
2 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 181/02
3 143587 Jean Sørensen Espergærde Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 143423 Lene Johns Ramløse Idrætsforening Skydning 193/03
2 138499 Mette Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 188/05

Til toppen