| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 200/11 200/14 400/25
2 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/14 200/13 399/27
3 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/15 200/10 399/25
4 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/10 200/10 399/20
5 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/14 199/10 399/24
6 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 200/10 199/12 399/22
7 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 200/12 198/11 398/23
8 137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 197/11 200/08 397/19
9 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/08 200/09 397/17
10 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/05 200/11 397/16
11 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/06 199/07 397/13
12 136641 Caroline Schmidt Strø S&G 197/10 199/05 396/15
13 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 195/01 198/08 393/09
14 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 191/04 196/07 387/11

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 141614 Jonas Monrad Qvist Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/08 200/08 399/16
2 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening 198/10 197/06 395/16
3 138497 Isabella Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 196/06 194/08 390/14
4 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 190/03 194/08 384/11

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening 195/03 197/08 392/11
2 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 192/02 198/04 390/06
3 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 194/04 196/08 390/12
4 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/04 192/03 387/07
5 143422 Adam Johns Ramløse Idrætsforening Skydning 190/04 195/06 385/10
6 143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening 187/04 197/06 384/10
7 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/02 192/06 383/08
8 141447 Theo Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/04 192/04 383/08

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 143895 Elias Saltkø Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 185/02 185/02 370/04
2 143720 Lucas Midtgaard Ølstykke Skytteforening 182/02 186/00 368/02
3 142808 Anine Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 190/02 173/00 363/02

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/10 200/11 400/21
2 124847 Clara F. Skerning Strø S&G 197/08 199/08 396/16
3 133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 193/05 192/05 385/10

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 199/04 198/08 397/12
2 136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 199/09 195/07 394/16
3 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 195/04 198/08 393/12
4 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 197/06 195/04 392/10
5 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/05 196/06 391/11
6 140116 Jonas Næsborg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 194/07 196/09 390/16
7 141134 Jannik Dencker Helsingør Salonskytte Forening 189/02 194/06 383/08
8 143802 Kirsten Gruber-Riemer Espergærde Skytteforening 192/03 190/03 382/06
9 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening 190/03 182/05 372/08
10 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening 177/00 168/00 345/00

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 188/01 186/01 374/02
2 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G 181/00 184/01 365/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 173/00 180/01 353/01
2 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 174/01 176/00 350/01
3 123406 Ida Mille Meldgaard Espergærde Skytteforening 169/00 158/00 327/00
4 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 159/00 163/00 322/00
5 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G 144/00 158/00 302/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/12 200/13 400/25
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/12 200/11 400/23
3 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 199/09 198/06 397/15

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/07 199/05 398/12
2 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/05 198/07 394/12
3 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 199/09 195/07 394/16
4 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/07 197/10 393/17
5 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/10 196/06 391/16
6 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/05 196/05 391/10
7 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 195/04 194/07 389/11

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 194/03 199/06 393/09
2 142116 Kevin Jensen Espergærde Skytteforening 194/04 196/03 390/07
3 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/04 192/06 386/10
4 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 195/07 190/02 385/09
5 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G 189/02 195/03 384/05
6 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 190/01 194/06 384/07
7 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 189/03 193/07 382/10
8 127577 Michael Christensen Strø S&G 191/05 191/02 382/07
9 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 183/00 187/02 370/02
10 142466 Anne Fraxinus Stenløse Skytteforening 180/00 177/00 357/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 199/04 199/10 398/14
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07 198/09 396/16
3 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/10 196/10 396/20
4 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 197/06 193/05 390/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/09 193/06 391/15
2 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/02 194/04 388/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 137145 Willy Smed Ganløse Skytteforening 183/04 185/02 368/06
2 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 183/02 181/01 364/03
3 141314 Svend Vebel Helsinge S&i - Skytteafd. 177/00 182/02 359/02

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 138499 Mette Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 188/02 188/03 376/05

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/14
2 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 200/12
3 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 200/11
4 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 200/10
5 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/15
6 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/14
7 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/10
8 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/06
9 137483 Silje Reiter Kirk Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 197/11
10 136641 Caroline Schmidt Strø S&G 197/10
11 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/08
12 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/05
13 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 195/01
14 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 141614 Jonas Monrad Qvist Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/08
2 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening 198/10
3 138497 Isabella Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 196/06
4 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/04
2 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening 195/03
3 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 194/04
4 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 192/02
5 141447 Theo Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/04
6 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/02
7 143422 Adam Johns Ramløse Idrætsforening Skydning 190/04
8 143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening 187/04

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 142808 Anine Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 190/02
2 143895 Elias Saltkø Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 185/02
3 143720 Lucas Midtgaard Ølstykke Skytteforening 182/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/10
2 124847 Clara F. Skerning Strø S&G 197/08
3 133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 193/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 199/09
2 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 199/04
3 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 197/06
4 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/05
5 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 195/04
6 140116 Jonas Næsborg Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 194/07
7 143802 Kirsten Gruber-Riemer Espergærde Skytteforening 192/03
8 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening 190/03
9 141134 Jannik Dencker Helsingør Salonskytte Forening 189/02
10 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening 177/00

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 188/01
2 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G 181/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 174/01
2 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 173/00
3 123406 Ida Mille Meldgaard Espergærde Skytteforening 169/00
4 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 159/00
5 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G 144/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/12
1 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/12
3 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 199/09

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 199/09
2 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/07
3 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/07
4 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/05
5 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/10
6 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/05
7 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 195/04

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 195/07
2 142116 Kevin Jensen Espergærde Skytteforening 194/04
2 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/04
4 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 194/03
5 127577 Michael Christensen Strø S&G 191/05
6 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 190/01
7 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 189/03
8 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G 189/02
9 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 183/00
10 142466 Anne Fraxinus Stenløse Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/10
2 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 199/04
3 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/07
4 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 197/06

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/09
2 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 137145 Willy Smed Ganløse Skytteforening 183/04
2 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 183/02
3 141314 Svend Vebel Helsinge S&i - Skytteafd. 177/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 138499 Mette Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 188/02

Til toppen