Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Hold riffel 15m 2020/21 efterår - 1. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Dauglykke Skytteforening
Esrum Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Ganløse Skytteforening
Helsinge S&i - Skytteafd.
Helsingør Salonskytte Forening
Melby Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
64228
Tommy Benn
Melby Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
126569
Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen
Esrum Skytteforening
Å2
186.000
186.000
Hovedskydning
64457
Johnni T. Jensen
Esrum Skytteforening
SE2
186.000
186.000
Hovedskydning
64692
Maja Freiberg Sørensen
Esrum Skytteforening
Å2
192.000
192.000
Hovedskydning
64342
Willy Berger
Esrum Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
65422
Willy Andersen
Dauglykke Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
66092
Birthe Larsen
Dauglykke Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
65515
Ole Pedersen
Dauglykke Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
65486
Vagn Due
Dauglykke Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
85340
Morten Stockflet Jørgensen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å2
197.000
197.000
Hovedskydning
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å1
198.000
198.000
Hovedskydning
143118
Poul Erik Aunsholt
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å3
194.000
194.000
Hovedskydning
63343
Flemming Walther
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
63668
Hans Kristian Nørager Bay
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE3
186.000
186.000
Hovedskydning
63572
Karin Bay
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
101754
Svend Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
SE3
194.000
194.000
Hovedskydning
142808
Anine Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
BK4
196.000
196.000
Hovedskydning
143893
Louie Hauge Levring
Helsingør Salonskytte Forening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
139490
Alexander Kristiansen
Helsingør Salonskytte Forening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
131975
Oliver Schalburg
Helsingør Salonskytte Forening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
65649
Sune Johansson
Helsingør Salonskytte Forening
ST1
196.000
196.000
Hovedskydning
65841
Jan Holm-Larsen
Helsingør Salonskytte Forening
ST2
184.000
184.000
Hovedskydning
62982
Thomas Kacirek
Helsingør Salonskytte Forening
ST2
188.000
188.000
Hovedskydning
62454
Allan J. Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST2
185.000
185.000
Hovedskydning
62329
Jan O. Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST1
186.000
186.000
Hovedskydning
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST2
184.000
184.000
Hovedskydning
62432
Bjarne Sørensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ST2
182.000
182.000
Hovedskydning
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
139443
Alexander Lucas van Hoften Harders
Ganløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
96445
Freddy Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
129743
Henning Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
Å3
183.000
183.000
Hovedskydning
80901
Anne Aaslev Olsen
Stenløse Skytteforening
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
135668
Michael Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
Å3
189.000
189.000
Hovedskydning
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
143721
Andreas Vikkelsø
Ølstykke Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
136990
Tobias Felix Andersen
Ølstykke Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
130515
Mads Falk Sjelle
Ølstykke Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
114370
Carl-Emil Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
138522
Magnus Bech Jensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
141514
Tommy Petersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å3
196.000
196.000
Hovedskydning
137302
Bethina Terne Sørensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
66329
Lars Krogstrup
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
65647
Svenn Skjærbæk
Helsingør Salonskytte Forening
ST2
192.000
192.000
Hovedskydning
141315
Kristian Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
Å3
182.000
182.000
Hovedskydning
Til toppen