| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/17 200/20 400/37
2 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 200/16 200/15 400/31
3 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/09 200/16 400/25
4 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/11 200/13 400/24
5 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/13 200/11 399/24
6 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/12 200/11 399/23
7 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/15 199/15 399/30
8 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 199/13 199/13 398/26
9 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07 199/13 398/20
10 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07 199/04 397/11
11 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 198/03 199/07 397/10
12 136641 Caroline Schmidt Strø S&G 199/10 198/10 397/20
13 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 198/11 198/09 396/20
14 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/05 198/08 396/13
15 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 195/08 200/08 395/16
16 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 199/12 193/03 392/15

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 141614 Jonas Monrad Qvist Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07 200/11 398/18
2 138685 Gaspard Marquard Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/12 197/07 397/19
3 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening 200/10 194/03 394/13
4 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening 193/05 197/02 390/07
5 143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening 194/07 196/05 390/12
6 140495 Laura Sommer Tikøb Skytteforening 194/03 196/06 390/09
7 137462 Mikkel Christiansen Tikøb Skytteforening 195/06 194/03 389/09
8 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 197/03 191/06 388/09
9 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 194/05 189/06 383/11
10 138497 Isabella Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 186/02 196/11 382/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening 196/04 196/04 392/08
2 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/08 195/03 390/11
3 124007 Jakob Jensen Tikøb Skytteforening 193/06 196/04 389/10
4 143422 Adam Johns Ramløse Idrætsforening Skydning 194/06 193/05 387/11
5 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/02 193/03 383/05
6 140650 Jonas svarer Jensen Tikøb Skytteforening 190/03 187/01 377/04
7 141447 Theo Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/04 186/02 376/06
8 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 189/04 185/03 374/07
9 143895 Elias Saltkø Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 179/02 192/03 371/05
10 140800 Mikkel feldskov Ibsen Tikøb Skytteforening 183/01 188/03 371/04
11 141521 Ida-Marie Svarer Jensen Tikøb Skytteforening 189/02 181/02 370/04

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby 189/02 186/00 375/02

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/14 200/12 400/26
2 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11 198/06 398/17
3 124847 Clara F. Skerning Strø S&G 195/07 197/05 392/12

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07 199/07 397/14
2 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 197/04 198/07 395/11
3 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 195/06 198/05 393/11
4 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 196/08 197/08 393/16
5 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 197/07 196/08 393/15
6 140608 Mikkel Kettrup Sjøgaard Melby Skytteforening 194/05 196/03 390/08
7 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening 191/01 191/06 382/07
8 141134 Jannik Dencker Helsingør Salonskytte Forening 185/01 193/03 378/04

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 190/02 188/02 378/04
2 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 188/01 187/02 375/03
3 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G 183/00 176/00 359/00

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening 183/03 177/01 360/04
2 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 179/02 180/01 359/03
3 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 173/01 177/01 350/02
4 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 176/01 174/00 350/01
5 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening 179/01 169/00 348/01
6 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G 168/01 167/00 335/01
7 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening 167/00 164/00 331/00
8 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 159/01 160/00 319/01

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/16 200/14 400/30
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/12 200/14 400/26
3 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 198/06 197/09 395/15

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/07 200/12 397/19
2 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/05 200/10 397/15
3 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/05 198/10 394/15
4 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/04 197/05 393/09
5 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 197/07 196/07 393/14
6 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/07 196/03 392/10
7 138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby 197/08 195/04 392/12
8 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/06 195/06 389/12
9 142116 Kevin Jensen Espergærde Skytteforening 193/03 193/03 386/06

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 191/05 199/09 390/14
2 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 192/05 195/02 387/07
3 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/04 192/05 384/09
4 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 189/02 193/06 382/08
5 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 195/07 187/03 382/10
6 127577 Michael Christensen Strø S&G 193/04 188/02 381/06
7 141315 Kristian Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 188/05 189/01 377/06
8 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G 191/05 186/02 377/07
9 119866 Niels Lundblad Tikøb Skytteforening 184/00 183/00 367/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 199/08 200/09 399/17
2 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/08 199/11 398/19
3 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 197/06 196/07 393/13
4 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/05 197/12 391/17

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/13 194/04 393/17
2 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/04 192/03 381/07
3 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 190/03 185/00 375/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 187/00 189/01 376/01
2 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 178/01 178/01 356/02
3 96241 Poul Sølvhøj Jørgensen Helsingør Salonskytte Forening 170/02 173/03 343/05

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 143423 Lene Johns Ramløse Idrætsforening Skydning 194/02 187/04 381/06
2 138499 Mette Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 184/02 183/02 367/04

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 135920 Freya Poulsen Esbjerg Skyttekreds 200/17
2 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 200/16
3 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/15
4 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/11
5 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/09
6 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 199/13
6 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 199/13
8 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening 199/12
8 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 199/12
10 136641 Caroline Schmidt Strø S&G 199/10
11 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/07
12 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 198/11
13 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07
14 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/05
15 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 198/03
16 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 195/08

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 138685 Gaspard Marquard Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/12
2 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening 200/10
3 141614 Jonas Monrad Qvist Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07
4 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 197/03
5 137462 Mikkel Christiansen Tikøb Skytteforening 195/06
6 143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening 194/07
7 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 194/05
8 140495 Laura Sommer Tikøb Skytteforening 194/03
9 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening 193/05
10 138497 Isabella Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 186/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening 196/04
2 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/08
3 143422 Adam Johns Ramløse Idrætsforening Skydning 194/06
4 124007 Jakob Jensen Tikøb Skytteforening 193/06
5 141447 Theo Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/04
6 140650 Jonas svarer Jensen Tikøb Skytteforening 190/03
7 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 190/02
8 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 189/04
9 141521 Ida-Marie Svarer Jensen Tikøb Skytteforening 189/02
10 140800 Mikkel feldskov Ibsen Tikøb Skytteforening 183/01
11 143895 Elias Saltkø Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby 179/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby 189/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/14
2 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11
3 124847 Clara F. Skerning Strø S&G 195/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 136316 Sofie Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07
2 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 197/07
3 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 197/04
4 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 196/08
5 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse Idrætsforening Skydning 195/06
6 140608 Mikkel Kettrup Sjøgaard Melby Skytteforening 194/05
7 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening 191/01
8 141134 Jannik Dencker Helsingør Salonskytte Forening 185/01

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 190/02
2 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 188/01
3 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G 183/00

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening 183/03
2 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 179/02
3 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening 179/01
4 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 176/01
5 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 173/01
6 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G 168/01
7 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening 167/00
8 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 159/01

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/16
2 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 200/12
3 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 198/06

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby 197/08
2 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 197/07
2 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/07
4 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/05
5 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/07
6 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/05
7 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/04
8 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/06
9 142116 Kevin Jensen Espergærde Skytteforening 193/03

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 195/07
2 127577 Michael Christensen Strø S&G 193/04
3 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 192/05
4 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 192/04
5 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G 191/05
5 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 191/05
7 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 189/02
8 141315 Kristian Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 188/05
9 119866 Niels Lundblad Tikøb Skytteforening 184/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 199/08
1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/08
3 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 197/06
4 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/13
2 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 190/03
3 64725 Knud Børge Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/04

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 187/00
2 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 178/01
3 96241 Poul Sølvhøj Jørgensen Helsingør Salonskytte Forening 170/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 143423 Lene Johns Ramløse Idrætsforening Skydning 194/02
2 138499 Mette Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning 184/02

Til toppen