| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/17
1 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 200/17
3 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 200/15
4 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/14
5 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/13
6 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 200/10
6 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 200/10
8 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/06
9 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 198/09
10 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/08
11 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 196/08
12 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening 198/08
2 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening 198/07
3 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 194/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 142808 Anine Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 188/03

Riffel, 15m - Klasse J1

1 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11

Riffel, 15m - Klasse J2

1 138522 Magnus Bech Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06
2 135026 Jakob Iwanouw simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/03
3 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/03

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/05

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 65647 Svenn Skjærbæk Helsingør Salonskytte Forening 191/05
2 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/02
3 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 188/01
4 62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/03
5 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 185/04
6 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 184/04

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/07
2 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening 193/02

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/06
2 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/10
3 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/07
4 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/05
5 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 195/03
6 64692 Maja Freiberg Sørensen Esrum Skytteforening 193/04
7 126569 Charlotte Lisbeth Løvenbalch Mortensen Esrum Skytteforening 191/05

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 192/03
1 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 192/03
3 143118 Poul Erik Aunsholt Blovstrød SG&I - Skytteafd. 191/02
4 141315 Kristian Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 189/03

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/13
2 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 197/11
3 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/05
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/06
5 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/07
2 64457 Johnni T. Jensen Esrum Skytteforening 194/05
3 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 193/08
4 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 192/05
5 66092 Birthe Larsen Dauglykke Skytteforening 192/03
5 63572 Karin Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd. 192/03
7 65422 Willy Andersen Dauglykke Skytteforening 190/02
8 65486 Vagn Due Dauglykke Skytteforening 188/02
9 65515 Ole Pedersen Dauglykke Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 63668 Hans Kristian Nørager Bay Blovstrød SG&I - Skytteafd. 194/05
2 64342 Willy Berger Esrum Skytteforening 193/01
3 63406 Tage Jensen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 188/03
4 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 184/01

Til toppen