Eftermiddags-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2021
Turneringsansvarlige
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Søren Holm Kristensen Tlf: 22106712 / 22106712
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=112110

Komplet kampprogram


Eftermiddags-rækken

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 03-05-21 13:00 Petanque Hjørring - Hørby PPK 5 - 1
(77 - 45)
Mandag 03-05-21 14:00 Skæve IF 3 - Harken UGF. 2 - 4
(55 - 75)
Mandag 03-05-21 14:00 IK Vest 3 - Vedsted 6 - Petanquebaner 0 - 6
(36 - 78)
Tirsdag 04-05-21 14:00 IK Rosendal 1 - IK Rosendal 4 6 - 0
(78 - 40)
Tirsdag 04-05-21 14:00 Valsgård 1 - Østrup 1 2 - 4
(67 - 69)
Onsdag 05-05-21 14:00 Tranum 4 - Tranum 5 1 - 5
(31 - 69)
Onsdag 05-05-21 14:00 Hadsund BK 5 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 4 - 2
(71 - 48)
Onsdag 05-05-21 14:00 Løgstør If. 2 - Farstrup BK 5 1 - 5
(47 - 68)
Torsdag 06-05-21 13:00 Lundergård IUF 3 - Lundergård IUF 1 1 - 5
(50 - 74)
Mandag 10-05-21 14:00 IK Rosendal 4 - Sørup IF 4 - 2
(67 - 51)
Mandag 10-05-21 14:00 Østrup 1 - Hadsund BK 5 - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 60)
Tirsdag 11-05-21 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 1 2 - 4
(47 - 67)
Onsdag 12-05-21 13:00 Harken UGF. - Lundergård IUF 3 6 - 0
(78 - 42)
Onsdag 12-05-21 13:00 Hørby PPK - Skæve IF 3 - Petanquebaner 2 - 4
(47 - 56)
Onsdag 12-05-21 14:00 Præstbro 3 - Petanque Hjørring 6 - 0
(78 - 26)
Mandag 17-05-21 14:00 Farstrup BK 5 - IK Vest 3 4 - 2
(67 - 53)
Mandag 17-05-21 14:00 Skæve IF 3 - Præstbro 3 3 - 3
(62 - 51)
Tirsdag 18-05-21 14:00 IK Rosendal 1 - Sørup IF 5 - 1
(77 - 31)
Tirsdag 18-05-21 14:00 Hadsund BK 4 - Østrup 1 4 - 2
(63 - 54)
Tirsdag 18-05-21 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 4 2 - 4
(50 - 75)
Onsdag 19-05-21 14:00 Vedsted 6 - Tranum 4 - Petanquebaner 2 - 4
(48 - 62)
Onsdag 19-05-21 14:00 Tranum 5 - Løgstør If. 2 4 - 2
(62 - 53)
Torsdag 20-05-21 13:00 Lundergård IUF 3 - Hørby PPK 4 - 2
(68 - 61)
Torsdag 20-05-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Harken UGF. 1 - 5
(51 - 72)
Mandag 24-05-21 13:00 Petanque Hjørring - Skæve IF 3 5 - 1
(68 - 25)
Mandag 24-05-21 14:00 IK Rosendal 4 - Hadsund BK 5 4 - 2
(75 - 58)
Mandag 24-05-21 14:00 Sørup IF - Valsgård 1 6 - 0
(78 - 39)
Mandag 24-05-21 14:00 Østrup 1 - IK Rosendal 1 - Petanquebaner 1 - 5
(47 - 71)
Onsdag 26-05-21 13:00 Hørby PPK - Lundergård IUF 1 - Petanquebaner 4 - 2
(57 - 51)
Onsdag 26-05-21 14:00 Præstbro 3 - Lundergård IUF 3 2 - 4
(44 - 70)
Mandag 31-05-21 14:00 IK Vest 3 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner 2 - 4
(50 - 71)
Tirsdag 01-06-21 14:00 Hadsund BK 5 - Sørup IF 6 - 0
(78 - 22)
Tirsdag 01-06-21 14:00 IK Rosendal 1 - Valsgård 1 6 - 0
(78 - 35)
Tirsdag 01-06-21 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 4 3 - 3
(68 - 66)
Onsdag 02-06-21 13:00 Harken UGF. - Hørby PPK 5 - 1
(77 - 43)
Onsdag 02-06-21 14:00 Tranum 5 - Vedsted 6 3 - 3
(67 - 65)
Onsdag 02-06-21 14:00 Tranum 4 - Farstrup BK 5 4 - 2
(58 - 58)
Torsdag 03-06-21 13:00 Lundergård IUF 3 - Petanque Hjørring 6 - 0
(78 - 49)
Torsdag 03-06-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Præstbro 3 5 - 1
(75 - 39)
Mandag 07-06-21 13:00 Petanque Hjørring - Lundergård IUF 1 2 - 4
(64 - 61)
Mandag 07-06-21 14:00 Farstrup BK 5 - Tranum 5 2 - 4
(53 - 63)
Mandag 07-06-21 14:00 Skæve IF 3 - Lundergård IUF 3 3 - 3
(75 - 63)
Mandag 07-06-21 14:00 IK Rosendal 4 - Østrup 1 4 - 2
(73 - 50)
Mandag 07-06-21 14:00 Sørup IF - Hadsund BK 4 2 - 4
(49 - 75)
Tirsdag 08-06-21 14:00 Valsgård 1 - Hadsund BK 5 1 - 5
(63 - 72)
Onsdag 09-06-21 13:00 Præstbro 3 - Harken UGF. 4 - 2
(68 - 46)
Onsdag 09-06-21 14:00 Løgstør If. 2 - Vedsted 6 2 - 4
(52 - 62)
Onsdag 09-06-21 14:00 Tranum 4 - IK Vest 3 6 - 0
(78 - 37)
Mandag 14-06-21 14:00 IK Vest 3 - Tranum 5 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 40)
Mandag 14-06-21 14:00 Østrup 1 - Sørup IF - Petanquebaner 2 - 4
(53 - 67)
Tirsdag 15-06-21 14:00 Hadsund BK 5 - IK Rosendal 1 3 - 3
(53 - 50)
Tirsdag 15-06-21 14:00 Hadsund BK 4 - Valsgård 1 5 - 1
(76 - 43)
Onsdag 16-06-21 13:00 Harken UGF. - Petanque Hjørring 4 - 2
(76 - 58)
Onsdag 16-06-21 13:00 Hørby PPK - Præstbro 3 - Petanquebaner 2 - 4
(59 - 74)
Onsdag 16-06-21 14:00 Vedsted 6 - Farstrup BK 5 - Petanquebaner 3 - 3
(52 - 61)
Onsdag 16-06-21 14:00 Løgstør If. 2 - Tranum 4 1 - 5
(49 - 68)
Torsdag 17-06-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Skæve IF 3 6 - 0
(78 - 36)
Mandag 21-06-21 14:00 Farstrup BK 5 - Løgstør If. 2 2 - 4
(52 - 71)
Mandag 21-06-21 14:00 IK Rosendal 4 - IK Rosendal 1 3 - 3
(62 - 69)
Mandag 21-06-21 14:00 Østrup 1 - Valsgård 1 - Petanquebaner 3 - 3
(63 - 54)
Tirsdag 22-06-21 14:00 Hadsund BK 4 - Hadsund BK 5 0 - 6
(34 - 78)
Onsdag 23-06-21 13:00 Harken UGF. - Skæve IF 3 3 - 3
(59 - 53)
Onsdag 23-06-21 13:00 Hørby PPK - Petanque Hjørring - Petanquebaner 5 - 1
(75 - 41)
Onsdag 23-06-21 14:00 Vedsted 6 - IK Vest 3 - Petanquebaner 5 - 1
(69 - 35)
Onsdag 23-06-21 14:00 Tranum 5 - Tranum 4 3 - 3
(69 - 66)
Torsdag 24-06-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Lundergård IUF 3 4 - 2
(62 - 51)
Mandag 28-06-21 13:00 Petanque Hjørring - Præstbro 3 3 - 3
(68 - 64)
Mandag 28-06-21 14:00 IK Vest 3 - Farstrup BK 5 - Petanquebaner 1 - 5
(41 - 74)
Mandag 28-06-21 14:00 Skæve IF 3 - Hørby PPK 4 - 2
(66 - 57)
Mandag 28-06-21 14:00 Sørup IF - IK Rosendal 4 4 - 2
(64 - 61)
Tirsdag 29-06-21 14:00 IK Rosendal 1 - Hadsund BK 4 4 - 2
(68 - 45)
Tirsdag 29-06-21 14:00 Hadsund BK 5 - Østrup 1 6 - 0
(78 - 23)
Onsdag 30-06-21 14:00 Løgstør If. 2 - Tranum 5 3 - 3
(56 - 52)
Onsdag 30-06-21 14:00 Tranum 4 - Vedsted 6 2 - 4
(51 - 69)
Torsdag 01-07-21 13:00 Lundergård IUF 3 - Harken UGF. 4 - 2
(70 - 54)
Mandag 05-07-21 13:00 Præstbro 3 - Skæve IF 3 1 - 5
(54 - 74)
Mandag 05-07-21 14:00 Farstrup BK 5 - Tranum 4 6 - 0
(78 - 33)
Mandag 05-07-21 14:00 Sørup IF - IK Rosendal 1 3 - 3
(60 - 55)
Mandag 05-07-21 14:00 Østrup 1 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 1 - 5
(46 - 65)
Mandag 05-07-21 14:00 IK Rosendal 4 - Valsgård 1 5 - 1
(76 - 36)
Onsdag 07-07-21 13:00 Hørby PPK - Lundergård IUF 3 - Petanquebaner 4 - 2
(68 - 44)
Onsdag 07-07-21 13:00 Harken UGF. - Lundergård IUF 1 1 - 5
(42 - 76)
Onsdag 07-07-21 14:00 Vedsted 6 - Tranum 5 - Petanquebaner 4 - 2
(67 - 53)
Onsdag 07-07-21 14:00 Løgstør If. 2 - IK Vest 3 4 - 2
(73 - 62)
Mandag 12-07-21 14:00 Skæve IF 3 - Petanque Hjørring 3 - 3
(54 - 53)
Tirsdag 13-07-21 14:00 Hadsund BK 5 - IK Rosendal 4 4 - 2
(71 - 49)
Tirsdag 13-07-21 14:00 Valsgård 1 - Sørup IF 3 - 3
(51 - 57)
Tirsdag 13-07-21 14:00 IK Rosendal 1 - Østrup 1 6 - 0
(78 - 26)
Torsdag 15-07-21 13:00 Lundergård IUF 3 - Præstbro 3 3 - 3
(67 - 56)
Torsdag 15-07-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Hørby PPK 5 - 1
(73 - 49)
Mandag 19-07-21 13:00 Petanque Hjørring - Lundergård IUF 3 3 - 3
(60 - 71)
Mandag 19-07-21 14:00 Sørup IF - Hadsund BK 5 3 - 3
(56 - 62)
Mandag 19-07-21 14:00 IK Rosendal 4 - Hadsund BK 4 2 - 4
(58 - 68)
Tirsdag 20-07-21 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 1 1 - 5
(39 - 74)
Onsdag 21-07-21 13:00 Præstbro 3 - Lundergård IUF 1 4 - 2
(65 - 55)
Onsdag 21-07-21 13:00 Hørby PPK - Harken UGF. - Petanquebaner 1 - 5
(42 - 73)
Tirsdag 27-07-21 13:00 Præstbro 3 - Hørby PPK 3 - 3
(61 - 51)
Mandag 02-08-21 14:00 IK Vest 3 - Tranum 4 - Petanquebaner 1 - 5
(48 - 65)
Mandag 02-08-21 14:00 Østrup 1 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 0 - 6
(39 - 78)
Mandag 02-08-21 14:00 Hadsund BK 4 - Sørup IF 6 - 0
(78 - 29)
Tirsdag 03-08-21 14:00 Hadsund BK 5 - Valsgård 1 4 - 2
(66 - 41)
Onsdag 04-08-21 13:00 Harken UGF. - Præstbro 3 6 - 0
(78 - 41)
Onsdag 04-08-21 14:00 Tranum 5 - Farstrup BK 5 3 - 3
(68 - 53)
Onsdag 04-08-21 14:00 Vedsted 6 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner 1 - 5
(53 - 74)
Torsdag 05-08-21 13:00 Lundergård IUF 3 - Skæve IF 3 3 - 3
(67 - 58)
Torsdag 05-08-21 14:00 Lundergård IUF 1 - Petanque Hjørring 3 - 3
(62 - 66)
Mandag 09-08-21 13:00 Petanque Hjørring - Harken UGF. 3 - 3
(64 - 64)
Mandag 09-08-21 14:00 Farstrup BK 5 - Vedsted 6 4 - 2
(71 - 55)
Mandag 09-08-21 14:00 Skæve IF 3 - Lundergård IUF 1 2 - 4
(53 - 70)
Mandag 09-08-21 14:00 Sørup IF - Østrup 1 5 - 1
(66 - 47)
Tirsdag 10-08-21 14:00 IK Rosendal 1 - Hadsund BK 5 4 - 2
(70 - 50)
Tirsdag 10-08-21 14:00 Valsgård 1 - Hadsund BK 4 2 - 4
(45 - 70)
Onsdag 11-08-21 14:00 Tranum 4 - Løgstør If. 2 3 - 3
(52 - 54)
Onsdag 11-08-21 14:00 Tranum 5 - IK Vest 3 3 - 3
(64 - 46)

Til toppen