Sommerstævne - Ballerup Skytteforening (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST2 191.000 191.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening ST3 188.000 188.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
138088 Anton Fraaby Andersen Mullerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
139982 Elias Thastum Mullerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
136954 Nigel Wilson Mullerup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
136952 Daniel Wilson Mullerup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
139677 Laura Jespersen Ringsted Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
141870 Daniel Millard Ringsted Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
139675 Claus Olm Ringsted Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening ST2 191.000 191.000 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening Å1 193.000 193.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 193.000 193.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 192.000 192.000 Mesterskab
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Mesterskab
142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
144423 Magnus B. Pedersen Ganløse Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
144423 Magnus B. Pedersen Ganløse Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening SE2 183.000 183.000 Mesterskab
143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening ST1 197.000 197.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
138442 Manoj Kumar Soni Ballerup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
138442 Manoj Kumar Soni Ballerup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
69976 Kenneth Nielsen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
69976 Kenneth Nielsen Ballerup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening Å2 200.000 200.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Ballerup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Mesterskab
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
61764 Alon Hansen Ballerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
61764 Alon Hansen Ballerup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Mesterskab
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
144454 Johnny R. Holmlund Ballerup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
144454 Johnny R. Holmlund Ballerup Skytteforening FRI 180.000 180.000 Mesterskab
144453 Marius R. Holmlund Ballerup Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
144453 Marius R. Holmlund Ballerup Skytteforening J2 172.000 172.000 Mesterskab
144610 Albert Hedegaard Hansen Ballerup Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
144610 Albert Hedegaard Hansen Ballerup Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
139583 Mathias Kudsk Cetti Ballerup Skytteforening BK3 164.000 164.000 Hovedskydning
144452 Frederik Bostrup Nybo Ballerup Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
144452 Frederik Bostrup Nybo Ballerup Skytteforening BK3 160.000 160.000 Mesterskab
144609 Marina Cuman Ballerup Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
144109 Bertram Mejsig Dissing Ballerup Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
144109 Bertram Mejsig Dissing Ballerup Skytteforening BK3 173.000 173.000 Mesterskab
142764 Luka Liljegreen Jakobsen Ballerup Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Ballerup Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Ballerup Skytteforening SE2 185.000 185.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
142695 Oskar Rasch Simonsen Ballerup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds Å2 192.000 192.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening Å1 190.000 190.000 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST3 168.000 168.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ST2 183.000 183.000 Mesterskab
126301 Jonas Kistrup Ballerup Skytteforening BK2 181.000 181.000 Hovedskydning
126301 Jonas Kistrup Ballerup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab

Til toppen