| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/12 200/12 399/24
2 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/13 199/13 398/26
3 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/10 198/10 397/20
4 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/06 197/11 396/17
5 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/08 198/11 395/19
6 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/10 198/07 394/17
7 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 197/06 194/07 391/13
8 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/03 195/08 389/11
9 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05 186/03 380/08

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 193/08 199/10 392/18
2 144423 Magnus B. Pedersen Ganløse Skytteforening 196/08 195/05 391/13
3 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 194/03 191/06 385/09
4 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 194/05 188/06 382/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 188/06 193/02 381/08
2 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening 188/01 188/01 376/02

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 199/14 199/12 398/26

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 198/13 198/11 396/24
2 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 196/06 197/09 393/15
3 144522 Ea Lund Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/08 198/09 390/17
4 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/08 192/04 384/12
5 135026 Jakob Iwanouw simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/03 194/05 379/08
6 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 187/04 191/04 378/08
7 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 190/02 188/07 378/09
8 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening 186/02 190/05 376/07

Riffel, 50m - Mesterskab ST1

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/08 194/06 389/14

Riffel, 50m - Mesterskab ST2

1 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/06 191/07 378/13
2 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 187/03 188/07 375/10

Riffel, 50m - Mesterskab ST3

1 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 179/05 179/01 358/06

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/07 196/09 396/16
2 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/08 196/10 394/18
3 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/05 195/09 389/14
4 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/05 193/06 388/11

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 152/00 166/02 318/02

Riffel, 50m - Mesterskab Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12 200/15 399/27
2 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 199/07 199/11 398/18
3 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/12 199/09 397/21
4 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/13 196/10 395/23
5 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 194/06 193/02 387/08

Riffel, 50m - Mesterskab Å2

1 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 194/07 194/08 388/15
2 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 189/03 195/04 384/07
3 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/06 192/08 384/14
4 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 190/02 192/03 382/05
5 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 191/06 190/03 381/09
6 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 194/04 187/03 381/07
7 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 185/02 190/05 375/07
8 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening 180/02 193/09 373/11

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/13
2 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/12
3 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 199/10
4 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 199/06
5 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/08
6 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 197/06
7 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 196/10
8 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/05
9 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/03

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 144423 Magnus B. Pedersen Ganløse Skytteforening 196/08
2 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 194/05
3 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening 194/03
4 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening 193/08

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 188/06
2 137824 Sander Henriksen Jørlunde Skytteforening 188/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 199/14

Riffel, 50m - Klasse J2

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 198/13
2 113746 Freia Breuning Tjørnelund Jørlunde Skytteforening 196/06
3 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/08
3 144522 Ea Lund Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/08
5 113751 William Dyhr Andreasen Jørlunde Skytteforening 190/02
6 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening 187/04
7 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening 186/02
8 135026 Jakob Iwanouw simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 185/03

Riffel, 50m - Klasse ST1

1 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 195/08

Riffel, 50m - Klasse ST2

1 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/06
2 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 187/03

Riffel, 50m - Klasse ST3

1 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 179/05

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/07
2 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/08
3 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/05
4 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 152/00

Riffel, 50m - Klasse Å1

1 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/13
2 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/12
3 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 199/07
4 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/12
5 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse Å2

1 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 194/07
2 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 194/04
3 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/06
4 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 191/06
5 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 190/02
6 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 189/03
7 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 185/02
8 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening 180/02

Til toppen