Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
50M HOLD FINALE – FREDERIKSBORGTURNERINGEN 2021 (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Ganløse Skytteforening
Helsinge S&i - Skytteafd.
Melby Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
139443
Alexander Lucas van Hoften Harders
Ganløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
139443
Alexander Lucas van Hoften Harders
Ganløse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
135669
Malou Schmidt-Larsen
Stenløse Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
114370
Carl-Emil Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
114370
Carl-Emil Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
191.000
191.000
Hovedskydning
120510
Mads Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
189.000
189.000
Mesterskab
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
193.000
193.000
Mesterskab
138606
Ditte-Marie Dahlgren
Ganløse Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
138606
Ditte-Marie Dahlgren
Ganløse Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
134941
Siv Hegelund
Ganløse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
135719
Frederik Otte
Ganløse Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
135719
Frederik Otte
Ganløse Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
126455
Andreas Skeldal Winther
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
195.000
195.000
Mesterskab
138522
Magnus Bech Jensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
138522
Magnus Bech Jensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
187.000
187.000
Mesterskab
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
135026
Jakob Iwanouw Simonsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
198.000
198.000
Mesterskab
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
65179
Bjørn Klaus Nath Nielsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
104699
Henning Pries
Helsinge S&i - Skytteafd.
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
61327
Poul Henrik Brandt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
62169
Steen Møller
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
62169
Steen Møller
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
62500
Ole Gerner Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
62500
Ole Gerner Olsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
62514
Michael Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
62514
Michael Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Hovedskydning
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Mesterskab
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
63950
Jørgen Simonsen
Melby Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Mesterskab
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
SE1
191.000
191.000
Mesterskab
80326
Carsten Fries
Melby Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
80326
Carsten Fries
Melby Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
198.000
198.000
Mesterskab
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Hovedskydning
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
200.000
200.000
Mesterskab
121936
Anne Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
195.000
195.000
Hovedskydning
121936
Anne Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Å1
191.000
191.000
Mesterskab
143118
Poul Erik Aunsholt
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å2
189.000
189.000
Hovedskydning
143118
Poul Erik Aunsholt
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
85340
Morten Stockflet Jørgensen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å2
196.000
196.000
Hovedskydning
85340
Morten Stockflet Jørgensen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å2
194.000
194.000
Mesterskab
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å2
194.000
194.000
Hovedskydning
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å2
195.000
195.000
Mesterskab
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
143337
Simone misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å2
188.000
188.000
Hovedskydning
143337
Simone misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å2
189.000
189.000
Mesterskab
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å2
198.000
198.000
Hovedskydning
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
Å2
193.000
193.000
Mesterskab
138509
Julie Binder
Ganløse Skytteforening
Å1
199.000
199.000
Hovedskydning
138509
Julie Binder
Ganløse Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
132493
Bjarne Binder
Ganløse Skytteforening
Å1
194.000
194.000
Hovedskydning
132493
Bjarne Binder
Ganløse Skytteforening
Å1
197.000
197.000
Mesterskab
Til toppen