Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Riffel, 15m - Mesterskab BK1
1
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
200/11
200/14
400/25
2
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
199/08
197/07
396/15
3
136641
Caroline Schmidt
Strø S&G
197/07
198/12
395/19
Riffel, 15m - Mesterskab BK2
1
145262
Viktor Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
200/10
200/16
400/26
2
139442
Noah Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
199/07
200/10
399/17
3
145265
Marco Saldo
Ganløse Skytteforening
195/04
200/09
395/13
4
143422
Adam Johns
Ramløse Idrætsforening Skydning
194/06
198/06
392/12
5
143893
Louie Hauge Levring
Helsingør Salonskytte Forening
196/04
195/06
391/10
6
141449
Erik Nissen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
196/05
193/03
389/08
7
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
191/04
195/07
386/11
Riffel, 15m - Mesterskab BK3
1
142904
Madeline D. Bøggild
Skyttelauget Kgs. Lyngby
198/08
198/08
396/16
2
143258
Mads Bredahl Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
194/05
194/04
388/09
Riffel, 15m - Mesterskab BK4
1
146747
Frederik Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
198/05
197/05
395/10
2
146317
Mille Hasselby
Strø S&G
199/06
192/03
391/09
3
144709
Max Titan DeAngelis Wallø
Frederikssund Skytteforening, IF1864
192/03
193/04
385/07
4
146691
Thomas Wulff
Ølstykke Skytteforening
189/01
189/02
378/03
5
146590
Mikkel Pedersen
Ølstykke Skytteforening
181/01
183/00
364/01
6
145817
Sylvester Amelang
Stenløse Skytteforening
183/03
180/00
363/03
7
144724
Mathias Laursen
Ølstykke Skytteforening
168/01
174/00
342/01
Riffel, 15m - Mesterskab J1
1
126856
Andreas Zeeberg
Helsinge S&i - Skytteafd.
200/14
200/12
400/26
Riffel, 15m - Mesterskab J2
1
130503
Pauline Alling Andreassen
Dauglykke Skytteforening
200/13
200/14
400/27
2
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
199/07
199/09
398/16
3
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
198/09
194/05
392/14
4
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
195/06
196/08
391/14
5
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
193/06
197/06
390/12
6
145264
Therkel William Haagemann
Ganløse Skytteforening
195/03
195/03
390/06
7
128343
Noah Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
194/09
195/05
389/14
8
144423
Magnus Bjørnberg Levisen
Ganløse Skytteforening
194/05
195/07
389/12
9
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
194/04
194/06
388/10
10
131328
Sebastian Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
194/05
194/05
388/10
11
136990
Tobias Felix Andersen
Ølstykke Skytteforening
197/08
190/04
387/12
12
137337
Signe Fritzen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
187/03
190/01
377/04
Riffel, 15m - Mesterskab ST2
1
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
187/00
189/04
376/04
2
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
178/01
187/06
365/07
3
62449
Andreas Gradischnig
Strø S&G
178/01
185/03
363/04
Riffel, 15m - Mesterskab ST3
1
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
180/00
186/02
366/02
2
124705
Christian Bannow
Akademisk Skytteforening
181/00
181/00
362/00
2
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
181/00
181/00
362/00
4
62657
Lars Henrik Sørensen
Jørlunde Skytteforening
180/01
180/02
360/03
5
138195
Rune Grønborg Junker
Skyttelauget Kgs. Lyngby
177/01
179/02
356/03
6
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
176/00
173/00
349/00
7
62565
Jimmi Lauritzen
Strø S&G
159/02
166/00
325/02
Riffel, 15m - Mesterskab Å1
1
65165
Claus Soares Petersen
Ramløse Idrætsforening Skydning
200/09
200/13
400/22
2
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
200/09
200/11
400/20
3
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
200/10
199/14
399/24
4
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
197/08
197/04
394/12
5
141514
Tommy Petersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
198/08
195/01
393/09
6
136642
Michael Schmidt
Strø S&G
196/05
196/04
392/09
7
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
195/02
196/05
391/07
8
137302
Bethina Terne Sørensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
196/07
195/09
391/16
9
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
196/08
193/08
389/16
10
138509
Julie Binder
Ganløse Skytteforening
196/06
193/06
389/12
11
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
189/02
185/01
374/03
Riffel, 15m - Mesterskab Å2
1
121936
Anne Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/05
198/09
395/14
2
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
197/05
198/08
395/13
3
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
193/03
198/05
391/08
4
105043
Flemming Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
185/01
191/02
376/03
Riffel, 15m - Mesterskab Å3
1
118798
Maria Larsen
Ramløse Idrætsforening Skydning
193/05
200/06
393/11
2
143337
Simone Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
194/06
195/05
389/11
3
109133
Bjørn Thomsen
Ganløse Skytteforening
196/07
193/04
389/11
4
129743
Henning Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
193/04
190/02
383/06
5
127577
Michael Christensen
Strø S&G
187/01
191/07
378/08
6
124848
Henrik F. Skerning
Strø S&G
184/03
191/02
375/05
7
144652
Steen Brasch Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
179/00
191/07
370/07
8
144708
Gabriel Colton DeAngelis Wallø
Frederikssund Skytteforening, IF1864
181/01
188/02
369/03
Riffel, 15m - Mesterskab SE1
1
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
197/06
199/09
396/15
2
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
193/06
197/09
390/15
3
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
190/06
198/04
388/10
4
66329
Lars Krogstrup
Helsinge S&i - Skytteafd.
193/06
195/03
388/09
5
64295
Jørgen Nielsen
Melby Skytteforening
192/06
195/07
387/13
6
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
194/04
192/06
386/10
Riffel, 15m - Mesterskab SE2
1
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
196/03
195/01
391/04
2
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
190/03
192/04
382/07
3
64228
Tommy Benn
Melby Skytteforening
187/01
189/06
376/07
Riffel, 15m - Mesterskab SE3
1
61756
Bent von Benzon
Ganløse Skytteforening
182/03
186/00
368/03
Riffel, 15m - Mesterskab FRI
1
146589
Lasse Pedersen
Ølstykke Skytteforening
181/01
184/02
365/03
Riffel, 15m - Klasse BK1
1
130945
Nicklas Binder
Ganløse Skytteforening
200/11
2
120507
Lars Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
199/08
3
136641
Caroline Schmidt
Strø S&G
197/07
Riffel, 15m - Klasse BK2
1
145262
Viktor Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
200/10
2
139442
Noah Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
199/07
3
141449
Erik Nissen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
196/05
4
143893
Louie Hauge Levring
Helsingør Salonskytte Forening
196/04
5
145265
Marco Saldo
Ganløse Skytteforening
195/04
6
143422
Adam Johns
Ramløse Idrætsforening Skydning
194/06
7
134104
Elias Hold Mørkenborg
Frederikssund Skytteforening, IF1864
191/04
Riffel, 15m - Klasse BK3
1
142904
Madeline D. Bøggild
Skyttelauget Kgs. Lyngby
198/08
2
143258
Mads Bredahl Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
194/05
Riffel, 15m - Klasse BK4
1
146317
Mille Hasselby
Strø S&G
199/06
2
146747
Frederik Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
198/05
3
144709
Max Titan DeAngelis Wallø
Frederikssund Skytteforening, IF1864
192/03
4
146691
Thomas Wulff
Ølstykke Skytteforening
189/01
5
145817
Sylvester Amelang
Stenløse Skytteforening
183/03
6
146590
Mikkel Pedersen
Ølstykke Skytteforening
181/01
7
144724
Mathias Laursen
Ølstykke Skytteforening
168/01
Riffel, 15m - Klasse J1
1
126856
Andreas Zeeberg
Helsinge S&i - Skytteafd.
200/14
Riffel, 15m - Klasse J2
1
130503
Pauline Alling Andreassen
Dauglykke Skytteforening
200/13
2
128745
Mikkel Thomsen
Ganløse Skytteforening
199/07
3
129721
Catharina Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
198/09
4
136990
Tobias Felix Andersen
Ølstykke Skytteforening
197/08
5
80903
Ida Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
195/06
6
145264
Therkel William Haagemann
Ganløse Skytteforening
195/03
7
128343
Noah Thomsen
Helsingør Salonskytte Forening
194/09
8
131328
Sebastian Ebert Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
194/05
9
144423
Magnus Bjørnberg Levisen
Ganløse Skytteforening
194/05
10
137818
Emil Lund-Vogensen
Ganløse Skytteforening
194/04
11
80902
Sara Aaslev Nørager Bay
Stenløse Skytteforening
193/06
12
137337
Signe Fritzen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
187/03
Riffel, 15m - Klasse ST2
1
128348
Linas Zvirblis
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
187/00
2
62449
Andreas Gradischnig
Strø S&G
178/01
3
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
178/01
Riffel, 15m - Klasse ST3
1
124705
Christian Bannow
Akademisk Skytteforening
181/00
2
118779
Kasper Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
181/00
3
62657
Lars Henrik Sørensen
Jørlunde Skytteforening
180/01
4
90319
Jeannette Frost
Skyttelauget Kgs. Lyngby
180/00
5
138195
Rune Grønborg Junker
Skyttelauget Kgs. Lyngby
177/01
6
121937
Rasmus Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
176/00
7
62565
Jimmi Lauritzen
Strø S&G
159/02
Riffel, 15m - Klasse Å1
1
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
200/10
2
65165
Claus Soares Petersen
Ramløse Idrætsforening Skydning
200/09
2
120429
Sandra Youden
Frederikssund Skytteforening, IF1864
200/09
4
141514
Tommy Petersen
Helsinge S&i - Skytteafd.
198/08
5
91811
Jørgen Eskildsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
197/08
6
116328
Benedicte Bodilsen
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
196/08
7
137302
Bethina Terne Sørensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
196/07
8
138509
Julie Binder
Ganløse Skytteforening
196/06
9
136642
Michael Schmidt
Strø S&G
196/05
10
105028
Anton Ellegaard Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
195/02
11
105024
Agnete Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
189/02
Riffel, 15m - Klasse Å2
1
143336
Stefan Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
197/05
2
121936
Anne Illum Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
197/05
3
126084
Tobias Lund
Ølstykke Skytteforening
193/03
4
105043
Flemming Sørensen
Kreds 57, Ferslev, Skibby
185/01
Riffel, 15m - Klasse Å3
1
109133
Bjørn Thomsen
Ganløse Skytteforening
196/07
2
143337
Simone Misfeldt Kvist-Andersen
Ganløse Skytteforening
194/06
3
118798
Maria Larsen
Ramløse Idrætsforening Skydning
193/05
4
129743
Henning Bjerreskov
Stenløse Skytteforening
193/04
5
127577
Michael Christensen
Strø S&G
187/01
6
124848
Henrik F. Skerning
Strø S&G
184/03
7
144708
Gabriel Colton DeAngelis Wallø
Frederikssund Skytteforening, IF1864
181/01
8
144652
Steen Brasch Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
179/00
Riffel, 15m - Klasse SE1
1
71763
Viggo Jørgensen
Helsinge S&i - Skytteafd.
197/06
2
120024
Henrik Knudsen
Helsinge S&i - Skytteafd.
194/04
3
66329
Lars Krogstrup
Helsinge S&i - Skytteafd.
193/06
4
64634
Ole Østrup Rasmussen
Helsinge S&i - Skytteafd.
193/06
5
64295
Jørgen Nielsen
Melby Skytteforening
192/06
6
63972
Finn Jensen
Melby Skytteforening
190/06
Riffel, 15m - Klasse SE2
1
64302
Jens Bengtson
Melby Skytteforening
196/03
2
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
190/03
3
64228
Tommy Benn
Melby Skytteforening
187/01
Riffel, 15m - Klasse SE3
1
61756
Bent von Benzon
Ganløse Skytteforening
182/03
Riffel, 15m - Klasse FRI
1
146589
Lasse Pedersen
Ølstykke Skytteforening
181/01
Til toppen