| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11 199/02 399/13
2 143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening 199/08 196/06 395/14

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/03 195/02 390/05
2 144414 Magnus S. Nielsen Ølstykke Skytteforening 192/03 195/01 387/04
3 144724 Mathias Laursen Ølstykke Skytteforening 177/01 180/00 357/01
4 145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening 174/00 179/00 353/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/05 195/02 392/07
2 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 193/04 194/05 387/09
3 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 194/06 193/03 387/09
4 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 190/04 193/01 383/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST1

1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 196/03 190/02 386/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab ST3

1 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 197/08 199/05 396/13
2 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 186/03 194/03 380/06
3 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 174/02 189/04 363/06
4 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 173/00 179/01 352/01
5 117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening 165/00 179/00 344/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å1

1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/04 200/09 400/13
2 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/04 200/07 400/11
3 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 199/07 199/10 398/17
4 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 197/04 198/06 395/10
5 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 198/09 197/06 395/15
6 137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/04 198/05 391/09
7 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/02 197/07 391/09
8 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/05 196/07 391/12

Luftriffel, 15m - Mesterskab Å2

1 144522 Ea Lund Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/06 200/11 400/17
2 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 196/02 195/04 391/06
3 144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06 194/01 387/07
4 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/06 190/02 384/08
5 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 195/03 186/02 381/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 198/07 199/03 397/10

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 192/01 197/02 389/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 142080 Jamie Kristiansen Ølstykke Skytteforening 190/05 197/03 387/08
2 70311 Rene S. Nielsen Ølstykke Skytteforening 186/01 177/02 363/03

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11
2 143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening 199/08

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/03
2 144414 Magnus S. Nielsen Ølstykke Skytteforening 192/03
3 144724 Mathias Laursen Ølstykke Skytteforening 177/01
4 145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening 174/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/05
2 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 194/06
3 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 193/04
4 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 190/04

Luftriffel, 15m - Klasse ST1

1 127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse ST3

1 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 197/08
2 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 186/03
3 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 174/02
4 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 173/00
5 117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening 165/00

Luftriffel, 15m - Klasse Å1

1 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/04
1 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/04
3 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 199/07
4 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 198/09
5 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 197/04
6 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 195/05
7 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/02
8 137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/04

Luftriffel, 15m - Klasse Å2

1 144522 Ea Lund Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/06
2 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 196/02
3 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 195/03
4 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/06
5 144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 198/07

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening 192/01

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 142080 Jamie Kristiansen Ølstykke Skytteforening 190/05
2 70311 Rene S. Nielsen Ølstykke Skytteforening 186/01

Til toppen