2. Rangliste - Ølstykke - Halloween Luftstævne - Luft (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
137302 Bethina Terne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 198.000 198.000 Mesterskab
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 195.000 195.000 Mesterskab
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
127167 Kristine Nymand Jakobsen Jørlunde Skytteforening ST1 190.000 190.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening BK3 179.000 179.000 Mesterskab
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening Å2 186.000 186.000 Mesterskab
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Mesterskab
144724 Mathias Laursen Ølstykke Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
144724 Mathias Laursen Ølstykke Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
142080 Jamie Kristiansen Ølstykke Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
142080 Jamie Kristiansen Ølstykke Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
143721 Andreas Vikkelsø Ølstykke Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
144414 Magnus S. Nielsen Ølstykke Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
144414 Magnus S. Nielsen Ølstykke Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
70311 Rene S. Nielsen Ølstykke Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
70311 Rene S. Nielsen Ølstykke Skytteforening FRI 177.000 177.000 Mesterskab
117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening ST3 165.000 165.000 Hovedskydning
117692 Lea Linda Bejning Andersen Ølstykke Skytteforening ST3 179.000 179.000 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening ST3 194.000 194.000 Mesterskab
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby ST3 189.000 189.000 Mesterskab
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening ST3 179.000 179.000 Mesterskab
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening ST3 197.000 197.000 Hovedskydning
134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening ST3 199.000 199.000 Mesterskab
105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 197.000 197.000 Mesterskab
105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å1 196.000 196.000 Mesterskab
105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby Å2 190.000 190.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å1 200.000 200.000 Mesterskab
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 Å2 194.000 194.000 Mesterskab

Til toppen