| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/17 200/16 400/33
2 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 200/13 200/15 400/28
3 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/08 198/09 398/17
4 136641 Caroline Schmidt Strø S&G 197/10 199/11 396/21
5 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/03 198/10 390/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening 199/06 197/07 396/13
2 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/05 197/09 394/14
3 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 197/08 197/06 394/14
4 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 197/06 393/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/09 199/10 397/19
2 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07 197/08 394/15

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening 200/07 199/12 399/19
2 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/10 200/08 397/18
3 144709 Max Titan DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/04 192/03 385/07
4 146338 Mikkel Østergaard Hinge Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/01 189/02 377/03
5 145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening 185/00 187/01 372/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 200/09 200/10 400/19
2 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/11 199/10 399/21

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 198/08 199/10 397/18
2 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/07 199/10 396/17
3 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/04 196/05 394/09
4 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 196/05 196/07 392/12
5 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 193/05 194/02 387/07
6 141134 Jannik Dencker Helsingør Salonskytte Forening 194/06 193/04 387/10
7 144423 Magnus B. Pedersen Ganløse Skytteforening 192/03 194/05 386/08
8 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 193/04 193/05 386/09
9 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening 192/04 192/02 384/06
10 145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening 189/02 191/07 380/09
11 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/05 189/04 380/09
12 135026 Jakob Iwanouw simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/03 192/06 379/09
13 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 187/02 192/04 379/06
14 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/04 183/01 376/05
15 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 163/01 173/00 336/01

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G 184/01 186/01 370/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 182/01 181/03 363/04
2 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 179/01 180/01 359/02
3 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 180/05 179/00 359/05
4 138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby 176/02 175/00 351/02

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/15 200/17 400/32
2 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11 200/13 400/24
3 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 199/11 200/13 399/24
4 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/08 199/12 398/20
5 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/12 198/09 396/21
6 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 197/09 198/04 395/13
7 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/09 196/04 395/13
8 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/09 197/12 394/21
9 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/08 196/07 394/15
10 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 195/08 198/06 393/14
11 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/04 197/06 391/10
12 136642 Michael Schmidt Strø S&G 193/07 197/07 390/14

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 144522 Ea Lund Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07 199/09 397/16
2 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/09 197/05 392/14
3 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07 195/05 391/12
4 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/05 193/04 389/09
5 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 194/02 193/02 387/04
6 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/08 191/01 387/09
7 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/08 193/04 384/12
8 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06 190/03 383/09

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 196/04 199/09 395/13
2 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06 196/08 392/14
3 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 193/04 195/02 388/06
4 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 189/03 197/03 386/06
5 144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/00 190/03 383/03
6 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 190/01 189/02 379/03
7 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening 195/06 184/07 379/13
8 127577 Michael Christensen Strø S&G 184/03 190/04 374/07
9 144708 Gabriel Colton DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864 180/01 185/04 365/05
10 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G 181/01 182/01 363/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/10 199/11 399/21
2 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 200/09 199/06 399/15
3 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/08 199/12 398/20
4 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/07 198/06 395/13
5 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/10 193/08 391/18
6 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/02 193/07 385/09
7 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 192/02 193/06 385/08
8 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/01 191/03 383/04
9 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 191/05 190/04 381/09

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07 194/07 388/14
2 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 192/01 194/06 386/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 182/01 181/01 363/02

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/17
2 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 200/13
3 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/08
4 136641 Caroline Schmidt Strø S&G 197/10
5 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/03

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 143893 Louie Hauge Levring Helsingør Salonskytte Forening 199/06
2 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 197/08
3 141449 Erik Nissen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/05
4 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 142904 Madeline D. Bøggild Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/09
2 143258 Mads Bredahl Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/07

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 145265 Marco Saldo Ganløse Skytteforening 200/07
2 145262 Viktor Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/10
3 144709 Max Titan DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/04
4 146338 Mikkel Østergaard Hinge Frederikssund Skytteforening, IF1864 188/01
5 145817 Sylvester Amelang Stenløse Skytteforening 185/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/11
2 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 200/09

Riffel, 15m - Klasse J2

1 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 198/08
2 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 198/04
3 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 197/07
4 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 196/05
5 141134 Jannik Dencker Helsingør Salonskytte Forening 194/06
6 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 193/05
7 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening 193/04
7 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 193/04
9 142450 Cecilie Deichmann Ganløse Skytteforening 192/04
10 144423 Magnus B. Pedersen Ganløse Skytteforening 192/03
11 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/05
12 145264 Therkel Haagemann Ganløse Skytteforening 189/02
13 135026 Jakob Iwanouw simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/03
14 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 187/02
15 135669 Malou Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 163/01

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G 184/01

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening 182/01
2 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 180/05
3 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 179/01
4 138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby 176/02

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 120429 Sandra Youden Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/15
2 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 200/11
3 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning 199/11
4 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 199/09
5 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/08
6 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/12
7 141514 Tommy Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/08
8 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 197/09
8 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/09
10 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 195/08
11 105024 Agnete Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 194/04
12 136642 Michael Schmidt Strø S&G 193/07

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 144522 Ea Lund Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/07
2 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/08
3 101366 Jannik Holmer Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/07
4 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 196/05
5 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 195/09
6 135668 Michael Schmidt-Larsen Stenløse Skytteforening 194/02
7 116643 Søren Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/06
8 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/08

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 112084 Dicte Møller Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/06
2 143336 Stefan Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 196/04
3 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening 195/06
4 143337 Simone Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 193/04
5 144652 Steen Brasch Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/00
6 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening 190/01
7 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning 189/03
8 127577 Michael Christensen Strø S&G 184/03
9 124848 Henrik F. Skerning Strø S&G 181/01
10 144708 Gabriel Colton DeAngelis Wallø Frederikssund Skytteforening, IF1864 180/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/10
2 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 200/09
3 61327 Poul Henrik Brandt Frederikssund Skytteforening, IF1864 199/08
4 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/10
5 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/07
6 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 192/02
6 62514 Michael Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/02
8 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 192/01
9 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 191/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/07
2 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 192/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 182/01

Til toppen